18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polskie buractwo na drodze

Shyren • 2017-06-25, 02:00


Cytat:

Wyjazd z ul. jednokierunkowej Gen. Andersa na ul. Paderewskiego w Rybniku. Jako, że jechałem w lewo to na ul. jednokierunkowej podjechałem do lewego krawężnika, po ustąpieniu pojazdowi sprzątającemu jezdnię włączyłem się do ruchu wtedy z prawego pasa ul. Andersa wskoczył Pan z dostawczaka prawie udeżył w moje auto a gdy zatrąbiłem stało się to...



Komentarz zbędny... :-D

manson__

2017-06-25, 12:18
Musashi_Miyamoto napisał/a:

Jaki by był problem wy użyciu tytułu "BURACTWO NA DRODZE" dlaczego ten dopisek "Polskie" on nie pasuje i nie przystoi Słowo Polskie odnosi się do ogółu a nie do buractwa jedynie. Inna sprawa że buractwo w Polsce na drogach ma jeszcze lata świetlne do wielu wielu innych krajów zwłaszcza Rosji czy krajów azjatyckich.


'Polskie', gdyż stoi ten wyraz, nie słowo, na początku zdania. Poczytaj trochę - może zrozumiesz [albo i nie]. :amused:

niegrzech

2017-06-25, 12:27
Serio nikt nie zauważył, że ten koleś pracuje w firmie sprzątającej i wykonuje swoją robotę?! Jedyne do czego można się przyczepić to do tego, że koguta nie włączył i puściły mu nerwy bo jakiś szeryf mu przeszkodził w pracy.

tomkruz

2017-06-25, 13:43
Burak wyskoczył a ty jak ta p*zda się schowałeś w autku. Chciał nasrać na maskę ale zobaczył że ty już w środku sie zesrałeś.

homorek

2017-06-25, 14:11
Jedną kopie do pracodawcy a druga gdzie tam sobie chcesz...

niegrzech

2017-06-25, 14:21
W ch*j mi się nudzi to wlazłem na google.maps i co widzę?!
Przed końcem ulicy Andersa jest znak ustąp pierwszeństwa a jeśli go ktoś zaj***ł to i tak koleś jak napisałeś jechał z prawej strony to w przypadku braku znaków pionowych i poziomych obowiązuje reguła prawej ręki (jak nie wiesz kto ma pierwszeństwo to patrzysz na rękę którą walisz gruchę i ci co są po stronie tej rączki mają pierwszeństwo).
Więc o ch*j Ci chodzi?!

kothletino

2017-06-25, 16:16
O to, że obydwaj wyjechali z adnersa tylko, że "znajomy" autora był po lewej stronie wyjazdu a koleś z "ciężarówki" po prawej stronie wyjazdu z ulicy Andersa, i obydwaj pojechali w lewo.

Jedyne co daje do myślenia to dlaczego filmik jest "tak" ucięty.

Sonal

2017-06-25, 16:31
@up niegrzech - jak Ci się nudzi - to może załatw sobie korepetycje z języka polskiego z zakresu rozumienia tekstu - bo wyraźnie Ci się przydadzą.
Przetłumaczę Ci to czego nie zrozumiałeś - OBYDWOJE jechali jednokierunkową na ul. Andersa by - tak ja widziałeś na gogle - skręcić w lewo. Kierowca z kamerką wykonał manewr zgodnie z przepisami - czyli na ulicy jednokierunkowej ustawiając się przy lewej krawędzi jezdni.
Tak jak słusznie widziałeś na gogle miał ustąp pierwszeństwa - więc ustąpił pojazdowi oczyszczania miasta.
Następnie gdy warunki pozwoliły mu wykonać manewr skrętu, ruszył - gdy wtem burak w dostawczaku w typowo cwaniacki sposób wypierodlił manewr z prawego pasa o mało co nie dopuszczając do kolizji.



ziemniu

2017-06-25, 18:57
Dlaczego autor filmu nie pokazał sytuacji od początku?

Ti...........ch

2017-06-25, 22:18
masonski-cyklista napisał/a:

A teraz szybciutko film do pracodawcy z pytaniem czy taka jest polityka firmy zatrudnianie kierowców z prawkiem z czipsów. Druga sprawa chciał się wyszczać na maskę o po chwili uświadomił sobie że ma małego.



Więc przerwał, bo stwierdził "nie będe teraz tracił czasu na szukanie".

Tamaryszek

2017-06-25, 22:31
mnie zawsze dziwi w takich sytuacjach jak podchodzi taki agresywny jegomość. Widze, że podchodzi to pół metra przed moimi drzwiami sam otwieram drzwi i zwyczajnie mogę mu pie**olnąć w nogę. Oczywiście krzyczysz głośno(tak żeby kamera to nagrała)przepraszasz, ale podchodził do drzwi i chciałeś wyjść i porozmawiać. Były już takie sprawy sądowe gdzie pokrzywdzony(ten który podchodził do drzwi z łapami) dostał w kolano, upadł i zwywał policje a pozniej do sądu. Wygrywał kierowca, który otworzył drzwi

Wiewór

2017-06-26, 09:09
I co niby odpowie szef firmy? wiem, że zatrudniam idiotów ale gdzie ja znajdę większego debila na czarno za 9zł na godzinę.