18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski żołnierz zginął w Afganistanie

Swirussss • 2013-08-24, 10:22
Polscy żołnierze w Afganistanie bardzo tęsknią za krajem i rodziną.


Dzisiejszej nocy jeden nawet dał się zabić żeby móc szybciej wrócić z misji.

le_Roi_des_fous

2013-08-27, 09:03
Majozen napisał/a:



Ale jak zobaczysz ciapatego rozrywanego przez minę, to sam postawisz wirtualne piwo.


Tylko że w tym temacie chodzi o Polaka, mojego rodaka do tego żołnierza który jest funkcjonariuszem publicznym i którego życie cenie wyżej niż jakiegoś ciapatego.

Cytat:

Ah te polaczki....


Skoro używasz tego określenia to pewnie uważasz się za szwaba nie Polaka, tylko jesteś zbyt tępy i nie znasz języka żeby iść na zagraniczny portal. Za polaczka wielki murzyński h*j ci w dupe, ale pewnie potraktowałbyś to jako nagrode.

Cytat:

To jest SADISTIC nie pudelek!


Tylko dlatego że to sadistic mam odrzucić swoje przekonania i być takim pseudo sadystom jak ty? Pewnie gdyby na sadolu promowano pedalstwo to pierwszy byś mówił o tolerancji.

meta4122

2013-08-27, 10:23
Może któryś z adminów się wypowie na ten temat ?

jerry

2013-08-27, 10:50
AbesM ty jakis poj***ny gosciu jestes, ci co jada o afganistanu to zadni k***a zolnierze walczacy w imie wolnosci kraju tylko zwykle gowna ktore chca dorobic. pochodze z okolic duzej jednostki wojskowej skad wyjezdzaja no to wiekszosc to parchy ktore inaczej zapie**alalyby w biedronce (nikomu nie uwlaczajac). dla mnie zolnierz to ktos kto w imie honoru idzie walczyc za idee w ktore wiezy lub broni swojej ojczyzny.

razoreus

2013-08-27, 10:56
ch*j w dupę mordercom! :D

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-27, 12:18
Hahaha ale k***a spina gimbusów :krawaciarz:
Pakować się gówniarze bo szkoła się zbliża!
Wielcy k***a patrioci :facepalm:
A prawda jest taka że każdy z was pisze te pie**olone bzdurne komentarze dla wirtualnych piwek bo to teraz takie modne bronić żołnierzy, strażaków i ch*j wie jeszcze kogo :facepalm:
Żart zajebisty i tyle w temacie.
A ci w Afganistanie to żadni bohaterowie a zwyczajni najemnicy i mordercy którzy w nie swojej sprawie za grube pieniądze zabijają innych ludzi.
A że któryś padł? A co mnie to k***a obchodzi! Nikt mu nie mówił że jedzie do Disneylandu!
Żona też wiedziała z kim się wiąże a on sam dobrze wiedział żę jak zginie to bedą po nim płakać więc k***a SAMI są sobie winni!
Ot cała prawda.
.
Ps. Na pierwszej stronie pod postem @garota mamy spis 466 debili i gówniarzy.
Administracja sobie powinna ich spisać i banować za fałszywe dane w profilu albo po prostu za bycie debilami.

eligurf

2013-08-27, 13:07
up
w pełni masz rację, no może poza tym, że żart zajebisty, bo jak dla mnie słaby, ale przynajmniej w tematyce sadola.

Normalni najemnicy i nie ma w tym nic złego, bo to wybór każdego. Ryzykują wcale nie więcej niż inni, bo nie wiem czy wypadków na budowie albo kopalniach nie ma w rezultacie więcej niż tam na wyjeździe (nawet proporcjonalnie). Nawet jeśli na budowie cegła nie zabije to kalek trochę przybędzie. Ale uczciwa praca to nie patriotyzm. To że będą tam mieszkały rodziny i wychowywały się dzieci to wszyscy mają w p*zdzie. Trzeba być debilem i ekstrawagancko nadstawiać dupy - to patriotyzm. Polski patriotyzm - gnijącej kupy debili.

Majozen

2013-08-27, 13:16
Lich*j, ojojoj jaki bulwers, wielki groźny Lich*j się zdenerwował :roll: Żołnierz, który jedzie do Afganistanu, Iraku czy innych ciapatych krajów to zwykły najemnik, który poszedł za kasą, więc dla mnie to oni sobie mogą ginąć na potęgę, płakać nie będę. A tego murzyńskiego ch*ja (tak, pisze się przez CH - ty śmiesz mówić o znajomości języków obcych, a nawet nie znasz pisowni takiego wyrazu :roll: ) zostawiam dla ciebie, nie będę zabierał Ci przyjemności.

ćwiartek

2013-08-27, 15:41
Elalex napisał/a:

Nak***iajcie se na Hamerykanów ale nie na k***a POLSKICH ŻOŁNIERZY! To oni wam bronia waszych obsranych dup w razie jakiejś zadymy , sadole k***a...Tez wam k***a polecam taką misje...jazda tam i po kulce od araba...
:evil:



Wybacz kolego, nie pojadę, bo nie jestem mordercą, nie zabijam ludzi za pieniądze:)

Szczam_na_Zakrystii

2013-08-27, 16:05
Elalex napisał/a:

Nak***iajcie se na Hamerykanów ale nie na k***a POLSKICH ŻOŁNIERZY! To oni wam bronia waszych obsranych dup w razie jakiejś zadymy , sadole k***a...Tez wam k***a polecam taką misje...jazda tam i po kulce od araba...
:evil:



Eee przypomnij mi kiedy ostatni raz jakiś żołnierz musiał bronić mojej dupy? Nie przypominam sobie.
Jak będzie jakiś konflikt to wszyscy pójdziemy przymusowo do wojska i wszyscy będziemy "bohaterami" a jak na razie w przypadku jakiejkolwiek zadymy dupska broni nam policja a nie wojsko.

Oni wiedzieli gdzie jadą to ich praca więc skończ już walić konia nad filmikami z Afganistanu/Iraku czy ch*j wie skąd jeszcze.
Oni nie różnią się teraz właściwie niczym od legii cudzoziemskiej.
A co gorsza jak tam zostaną kalekami to każdy z nas się składa na rentę dla nich! Na rentę na którą poszli z własnej głupoty!

Na polskich drogach więcej ludzi ginie/zostają kalekami niż na misjach naszych "dzielnych" wojaków a nikt za nimi potem nie płacze ani nikt nie płaci im grubej kasy/renty/odszkodowania.

Wbij to sobie do łba jeden z drugim że wyjazd na misje jest DOBROWOLNY! Nikt ich k***a nie zmuszał!

KrisCFC

2013-08-27, 16:28
garota napisał/a:

Ale k***ą trzeba być żeby robić sobie jaja z poległych żołnierzy. Jak los będzie dla mnie miły to kiedyś cię spotkam śmieciu i rozpie**olę ci łeb o chodnik. Pozdrawiam.



Ale gdyby napisał "Afganistański żołnierz zginął..." to byś mu piwo dał prawda Hipokryto...?

ok...........w4

2013-08-27, 16:35
Znajomy wpadł pod tramwaj idąc do pracy. W czym jest gorszy od typa z Afganistanu (poza mniejszymi zarobkami)?

Heathen

2013-08-27, 18:57
Żołnierz broniący kraju przed najeźdźcą zasługuje na szacunek i h*j!
Żołnierz/najemnik tułający się po świecie i ginący nie służbie...jest dla mnie takim samym pracownikiem jak koleś na platformie wiertniczej.
OT JEGO praca.....
Dla wszystkich spinających d00pe przysięga wojskowa:
"Ja, żołnierz Wojska Polskiego,
przysięgam służyć wiernie
Rzeczypospolitej Polskiej,
bronić jej niepodległości i granic.
Stać na straży Konstytucji,
strzec honoru żołnierza polskiego,
sztandaru wojskowego bronić.
Za sprawę mojej Ojczyzny
w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić.
Tak mi dopomóż Bóg."
W Afganistanie ani nie służą nam, ani nie bronią granic, ani nie walczą dla naszej sprawy i dobra Narodu, ot nasze przydupasy wysłali chłopaków by ginęli za hamerykę

MorszczuK88

2013-08-27, 23:38
To nie są żołnierze tylko najemnicy.

bzyyyk

2013-08-28, 06:45
garota napisał/a:

Ale k***ą trzeba być żeby robić sobie jaja z poległych żołnierzy. Jak los będzie dla mnie miły to kiedyś cię spotkam śmieciu i rozpie**olę ci łeb o chodnik. Pozdrawiam.



Ale tępym trzeba być, żeby nie wiedzieć od czego jest sadistic. Jak los bedzie dla mnie miły to kiedyś cie spotkam śmieciu i będę ci opowiadał kawały, o: poległych żołnierzach, martwym papieżu, smoleśnku, zamachach terrorystycznych i gwałceniu małych dzieci.