18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Rocky

Betrayal • 2013-05-15, 23:36
Bardzo fajna produkcja rodem z Łodzi.




Riva

2013-05-17, 03:13
Wszystkim którzy maja coś do Łodzi powiem tylko jedno- pie**olcie się jak potraficie, najlepiej na własną rękę- nie wiem o co chodzi z tymi złymi opiniami, Łódż miasto jak każde inne w Polsce, miejscami ładne , miejscami brzydkie ,ale całkiem spoko,byłam w wielu miastach w Polsce i wcale nie uważam, że np. Kraków jest taki piękny, też ma paskudne, nieremontowane domy z paskudnymi podwórkami i to dodatkowo w samym centrum miasta, tak więc wara od Łodzi, dupki

NeverLie2Me

2013-05-17, 09:53
Mieszkam w Łodzi, więc jestem stroną, ale się wypowiem.

Z tym hejtem na Łódź to chyba chodzi o to, że jak się jakaś lepsza akcja odpie**oli (czyt. patologia) to dość często jest to właśnie w Łodzi. Ogólnie się mówi, że Łódź to nie miejsce gdzie mieszkasz, tylko stan umysłu. Jest trochę menelstwa i brudne kamienice, ale są miasta, które wyglądają gorzej i nikt się nie czepia. Nie ma co ukrywać, że miasto jest zapuszczone, ale pie**olenie na ten temat osób, które widziały Łódź tylko w filmach z Cezarym to żart i kpina. Łódź ma swój unikatowy klimat i albo ją pokochasz albo się udusisz.

Co do Retkinii, to... jedno z lepszych osiedli. Menelstwa raczej nie dużo, burd też raczej nie ma. Ktoś napisał "Blokowisko z płyty". A z czego k***a ma być?? Kiedy to było budowane i co jest w tym złego?? Ja rozumiem, że nie jest to Białołęka, na której słoiki masowo wykupowały mieszkania i po prostu trzeba było budować nowe, ale takie Bielany to się od Retkinii wiele nie różnią. Nawet przykład z Łodzi, Retkinia na zachodzie, Widzew na wschodzie. Jedno i drugie blokowisko, ale Retknia bije na głowę Widzew, a powstawały w tych samych czasach.

!Timon

2013-05-17, 11:59
Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Jak się Łodzianie nie ogarną i nie wybiorą sobie dobrego gospodarza to miasto się rozleci. Jest zaniedbane - jest cholernie zaniedbane, patologia tam się leje po ulicach bo sporo ogarniętych ludzi przytomnie stamtąd sp***ala.