18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Quake niszczy ludziom życie...

MojeAvi • 2013-03-02, 22:59


No no, gdzie mogę przeznaczyć swoj 1% podatku dla tej akcji?

Mały bonus:

k18t

2013-03-02, 23:04
"ktoś poluje na kontrolerów"?! kontrolerzy polują na pasażerów, co przy dzisiejszych cenach biletów i zarobkach jest bezczelnością, więc o co chodzi?

MojeAvi

2013-03-02, 23:06
k18t napisał/a:

"ktoś poluje na kontrolerów"?! kontrolerzy polują na pasażerów, co przy dzisiejszych cenach biletów i zarobkach jest bezczelnością, więc o co chodzi?


Dokladnie, robią ładne oczka do złej gry i później sie dziwią. :lol:

Luis

2013-03-02, 23:12
k18t napisał/a:

"ktoś poluje na kontrolerów"?! kontrolerzy polują na pasażerów, co przy dzisiejszych cenach biletów i zarobkach jest bezczelnością, więc o co chodzi?


to, że ceny biletów poszły w górę to nie wina kanarów. Dla nich to tylko praca, owszem znajdą się sk***ysyny ale jak w każdej innej robocie, a to, że dadzą mandat to nie ich wina, że ludzie twojego typu nie kupują biletów tylko to twój i tobie podobnych problem. No bo czemu my mamy płacić za to, żebyście wy mogli sobie jeździć za darmo. I jedyną bezczelnością jest twój durny komentarz. Nie mówię, że jestem święta, bo czasem jak jadę 1-2 przystanki też nie kupię biletu (lub gdy się kasa kończy), mowa tu o osobach, które ogólnie srają na to całe życie i gdy nagle ich ktoś złapie to wielkie zdziwienie i wk***. Nienawiść do kanarów prawie równa się JP (choć zawsze te 70%, bo trochę się boję com niem? ;) ) Pls bitch.

MojeAvi

2013-03-02, 23:15
Luis napisał/a:


to, że ceny biletów poszły w górę to nie wina kanarów. Dla nich to tylko praca, owszem znajdą się sk***ysyny ale jak w każdej innej robocie, a to, że dadzą mandat to nie ich wina, że ludzie twojego typu nie kupują biletów tylko to twój i tobie podobnych problem. No bo czemu my mamy płacić za to, żebyście wy mogli sobie jeździć za darmo. I jedyną bezczelnością jest twój durny komentarz. Nie mówię, że jestem święta, bo czasem jak jadę 1-2 przystanki też nie kupię biletu (lub gdy się kasa kończy), mowa tu o osobach, które ogólnie srają na to całe życie i gdy nagle ich ktoś złapie to wielkie zdziwienie i wk***. Nienawiść do kanarów prawie równa się JP (choć zawsze te 70%, bo trochę się boję com niem? ;) ) Pls bitch.


1-2 przystanki bez biletu :idzwch*j:

edit: sory, u was jeden przystanek jak u mnie trasa tramwajowa.

s0pel

2013-03-02, 23:17
k18t napisał/a:

"ktoś poluje na kontrolerów"?! kontrolerzy polują na pasażerów, co przy dzisiejszych cenach biletów i zarobkach jest bezczelnością, więc o co chodzi?



Rozumiem, że nie miałbyś nic na przeciwko, żeby obcy ludzie wj***li Ci się do samochodu i jeździli z Tobą nie płacąc za to?

InzMamon13

2013-03-02, 23:31
Z tym że nie wolno ujawniać wizerunku tych kontrolerów to bym się zgodził , ale co do reszty tego filmu to powiem tak :
Wszyscy powińńiśmy się obawiać tego filmiku ponieważ jest to w pewnym sensie nagonka na wolność słowa. Jeszcze 3-4 lata temu co chwilę media krzyczały że Polacy są zacofani , zasmuceni nie mają do siebie dystansu , obrażają się , nie potrafią z siebie żartować. A tu proszę - zupełne odwrócenie sytuacji. O tym policjancie o którym jest mowa na końcu materiału był cały (humorystyczny) artykuł w Onecie zakończony takimi wnioskami jak napisałem powyżej - "Polacy naród który nie potrafi się z siebie śmiać"
Wcześniej czy pózniej w internecie pojawi się cenzura (ponieważ jest to ostatni bastion wymiany informacji wolny od komercyjno-korporacyjnych popularnych mediów - internet jest poza ich kontrolą) Takie sytuacje jak oświadczenie Białego Domu zakazujące publikacji w sieci zdjęcia Barracka Obamy z bronią (gdzie słynna 1 poprawka do konstytucji którą się tak szczycą w USA??!!) albo powyższy materiał z "Wiadomości" dowodzą że wcześniej czy pózniej pojawią się jakieś obostrzenia dotyczące sieci

MojeAvi

2013-03-02, 23:45
s0pel napisał/a:



Rozumiem, że nie miałbyś nic na przeciwko, żeby obcy ludzie wj***li Ci się do samochodu i jeździli z Tobą nie płacąc za to?


Co ty pieprzysz.
Dlaczego mam płacić za usługe która często się spóźnia.
Dlaczego mam płacić za usługę, gdzie cena jest ustawiana według ilości mieszkańców korzystających z sieci - A nie indywidualnie?
Dlaczego gdy bilet jest na 1h a trasa trwa 40 minut to często jest tak, że sie autobus nie wyrabia? - Muszę płacić karę
Dlaczego kary są tak wysokie. (180zł Szczecin, kiedys 270).
Dlaczego system nie mógł by być taki:
- Nie masz biletu jesteś złapany, możesz jeździć przez kolejne 3 miesiące w cenie kary.Miasto zyskuje pieniążki po jakimś czasie a traci tylko kartonik.

Ciekawostki, kiedyś karnet 10-cio przejazdowy był za 18zł. Teraz dostajesz Mieszkańcu Szczecina Karnet 10-cio przejazdowy (9 + 1 gratis)!!

Pozatym jeżeli ktoś chce sposób na kanara? Prosty:
1. Wchodzisz do autobusu, kasujesz wycięty wcześniej papierek.
2. Łapie Cie kanar. Spisują dane i żegnasz.
3. Kupujesz odpowiedni bilet.
4. W domu tuszem do pióra wypisujesz ten sam kod i ew. robisz dziurę.
5. Robisz skan biletu w biurze miejskiej komunikacji i dostarczasz im pisemnie wyjaśnienie sytuacji. Jak cie poproszą o bilet to Nie musisz dać oryginału, jest to dokument rzeczowy w twojej sprawie.

Jedyny mankament, to tusz. Ale pewnie na stronie producenta kasownika sie dowiesz.

InzMamon13 napisał/a:

Wcześniej czy pózniej w internecie pojawi się cenzura



Nie pojawi się cenzura, tylko pojawi się prawo ktore będzie zabraniało korzystania w *JAKIŚ* sposób z internetu.

AdmirałFloty

2013-03-03, 01:21
Powód banalny. Aż dziwne że nie wiedzą o tym w wiadomościach. Widzę kanara to wysiadam proste. Nie mam czasu z nim rozmawiać. Nie będę go ściemniać bo on wszystkie takie historyjki już zna. A prawda jest taka że oni mają płaconą premie za każdego złapanego.

Re...........ng

2013-03-03, 01:28
A może tak jakbyście k***a normalnie jak ludzie kupowali te j***ne bilety to ich cena mogłaby spadać a nie rosnąć? Skoro większość ludzi jeździ bez biletów to z jakiego magicznego portfela komunikacja miejska ma sobie zapłacić za autobusy, paliwo i inne takie?

MichaU

2013-03-03, 01:31
Rethfing napisał/a:

A może tak jakbyście k***a normalnie jak ludzie kupowali te j***ne bilety to ich cena mogłaby spadać a nie rosnąć? Skoro większość ludzi jeździ bez biletów to z jakiego magicznego portfela komunikacja miejska ma sobie zapłacić za autobusy, paliwo i inne takie?



Podpisuję się pod tym obiema rękami. Taka niestety jest "polaczkowatość" niektórych. Narzekać na MPK i kanarów można, ale kupić bilet - po ch*j? Gardzę takimi. ch*j wam w dupe.

Episkopat

2013-03-03, 01:32
@Rethfing

Dokładnie. Polaczki/cebulaki tego nie ograną.

taos

2013-03-03, 01:41
k***a. Zwyczajna praca. Ciężko jest wydać 5zł na bilet to gimbusy płaczą i wyzywają ich za nic.
Tak samo z Policją. Gimbus czy jakiś gnojek nazwie ich psiarnią i że j***ć ich ale jak mu zakoszą telefon to do kogo z płaczem leci?

bachelorette

2013-03-03, 01:48
@MojeAvi

Jedź rowerem, taksówką, samochodem.
Autobus/tramwaj spóźnia się przez ruch na drogach. Też mnie to wkurza, ale wystarczy wyjść z domu pięć minut wcześniej. Bilety tyle kosztują, bo paliwo drogie, bo kierowcom trzeba płacić, a oprócz kierowców na zajezdniach są jeszcze mechanicy, magazynierzy, dyspozytorzy i cała sieć administracyjna, a we Wrocławiu pan prezes Smyk musi mieć jeszcze kilkadziesiąt tysięcy na premie dla siebie i swojej rodzinki w zarządzie.

Trzy miesiące darmowego przejazdu w ramach kary? WTF?
Napisać tuszem kod na bilecie? Banknoty też sobie malujesz w domu kredkami?
W ogóle nie kupujmy biletów, narzekajmy, że autobusy i tramwaje do dupy, a na dodatek za rzadko jeżdżą.

Prawda jest taka, że im mniej biletów będziemy kupować, tym droższe będą, bo przedsiębiorstwo nie może być stratne. Oprócz cen biletów odbija się to jeszcze na pracownikach MPK, ostatnio we wrocławskim MPK były masowe zwolnienia, syf zrobił się totalny, kontrole autobusów i zabieranie dowodów rejestracyjnych z byle powodu, a prasa zwaliła winę na mechaników.
Akurat mój ojciec pracuje w MPK. I też często nie mam na bilet.

Magnic

2013-03-03, 01:49
Prawda jest taka, że ci ludzie to debile. "Boje się o swoje zdrowie i życie" Ojojojojoj.... Jak się zachowujesz jak ostatni sk***ysyn to się nie dziw, że ktoś pała do ciebie nienawiścią. Zachowuj się normalnie, to nikt nie będzie miał do ciebie pretensji. A ten policjant to już kompletny debil. Ktoś użył jego (powszechnie dostępnego) zdjęcia aby pokazać stereotyp a on od razu larum, że z niego kpią. To samo z babą z Radomia. Jak się k***a nie umiesz zachować jak cywilizowany człowiek to umrzyj. Jakby zapakowali tam gówno do nieprzezroczystych torebek i powiedzieli, że darmowe to też by się na to rzucali.
Jak ja czasami żałuję i się wstydzę, że jestem polakiem. Komunizm komunizmem ale to było k***a ponad 20lat temu. W Polsce jest jak jest co ludzie nie potrafią zrozumieć, że nie trzeba już kraść i obawiać się, że będzie czegoś za mało. Sklepy wręcz pękają w szwach od towarów a na chleb i dodatki do niego stać każdego. Ale nie, durni Polacy będący ciągle myślami w komunizmie muszą zatruwać młode, zdolne do zmian umysły własną mentalnością zamiast pozwolić im poczuć smak życia w wolnym kraju. I jeszcze te życie ponad stan. Kogo to k***a obchodzi w jakich butach czy ki ch*j kto chodzi? Przecież trzeba się pokazać na co to nie stać... Kiedy to się k***a skończy?... Apophis, potrzebujemy cię! Przyleć do nas w końcu bo w 2012 zboczyłeś z kursu.