18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski pościg za motocyklistą.

CezariX • 2012-11-08, 23:41
Oglądamy głównie Rusków i pościgi ze stanów, a u nas także jest ciekawie :-D

Policyjny radiowóz nieoznakowany: Skoda Superb.

(Ostatecznie motocyklista wjechał w ślepą uliczkę)


Bejker

2012-11-08, 23:45
ładnego kopa ma ta skoda

maxvolumePL

2012-11-08, 23:48
Szofer kozak, nic nie odpuszczał

kamilsad

2012-11-08, 23:49
k***a to jest chore goniąc tego gościa spowodowali więcej zagrożeń na drodze niż on sam, skoro go nagrali to mieli jego blachy (widać w 00:20) więc mogli normalnie doj***ć mu mandat ale nie oni muszą pozapie**alać i powyprzedzać na 3 skoronadaży sie okazja, nie żebym bronil motocyklisty bo ten z filmiku jest totalnym kretynem (w dodatku jedzie z pasażerem) ale jeśli on wbije się w samochod to nie wyrządzi takich szkód niz gdyby ta skoda poszła na czolówke z innym wozem.

k18t

2012-11-08, 23:59
i na koniec zaj***ł w Audi zaparkowane na podwórku debil

majkel1615

2012-11-09, 00:02
MIeli tablice nagrane = mandat do domu delikwenta. Na ch*j ten cały pościg?

derley1

2012-11-09, 00:14
W policji nie myślą ! Jak pies zobaczy kota to go goni aż go złapie

MUodyy

2012-11-09, 00:19
Najpierw sprawdźcie później gadajcie. W 0:30 jest zoom na tablice i widać że tam jej nie ma. Jest tam tabliczka z napisem NP, że niby gdzie mieli wysłać ten mandat? No ale trzeba przyznać, że policjanci spowodowali więcej zagrożeń niż motocyklista.

calasty

2012-11-09, 00:23
teraz wiem, że Need for speed jest przyspieszony

le...........ce

2012-11-09, 00:36

Jeszcze jesteście za tym, żeby mu ten mandat do domu wysłali? Mogłoby być go ciężko odszukać pózniej :roll:

No chyba, sobie na zamówienie tą tablice zrobił, ale w to wątpię.

okrzej

2012-11-09, 00:51
k***a jaki debil. Pewnie bez prawka, na kradzionym motocyklu. Na dodatek z pasażerem :samoboj:

BTW zastanawia mnie tag "susz" :D

osiek92

2012-11-09, 00:57
mogli zepchnąć pod tira - kara śmierci i chvj

d1abol

2012-11-09, 01:33
Jestę policjałtę

Hesbollah

2012-11-09, 01:47
Kulka w łeb i po sprawie.

andyq

2012-11-09, 02:16
Widzę że niektórzy zajebiście prawo znają. W 2011 to mu mogli skoczyć mając tablice a nie mając kierowcy. Nawet gdyby mieli dokładny numer to co? Wzywają właściciela a on mówi że pożyczył motocykl Kowalskiemu co wyjechał za granicę i nie wróci i co? I mogli mu wtedy skoczyć. Dlatego policjant wiedział że jak go nie zatrzyma to się koleś wywinie.
A jak to gówno działa wiem z własnego doświadczenia. Miałem 2 auta i jednego nie używałem (Fiat CC 700) stało w garażu tak bo się nie opłacało sprzedać więc robiło za auto zastępcze. Aż tu pewnego dnia przychodzi wezwanie na komendę bo fotoradar zrobił mi zdjęcie. Patrzę a tam moje CC i kumpel któremu pożyczyłem auto bo jego padło. Gliniarz spojrzał i powiedział no tak to nie Pan więc kim jest kierowca? Ja mu że to kolega i wyjechał do Anglii na stałe (co było 100% prawdą), On się podrapał i mówi że nawet jak mu to wyśle do domu to mogą mu gówno zrobić jak jest za granicą. Że mogą wysłać do sądu i koleś dostanie mandat nawet jak się nie stawi na rozprawę +koszta sądowe i najprawdopodobniej bez punktów karnych.
A taki cwaniaczek na jednośladzie poda kogo kolwiek. Jemu mogą skoczyć bo miał kask i gówno widać.
W Polsce poj***ne było to że można było nie pamiętać komu się motocykl pożyczyło bo zapłacił kaucję i zostawił dowód "ALE MOTOR ODDAŁ WIĘC DANYCH NIE SPISAŁEM". I co wtedy? Kiedyś karana była osoba popełniająca wykroczenie nie właściciel pojazdu.
W UK od zawsze WŁAŚCICIEL jeśli nie był w stanie powiedzieć komu pojazd udostępnił to on odpowiadał. Miał do wyboru albo weźmie na siebie i zapłaci np. 60 funtów albo zapłaci 1000 funtów za nie podanie danych kierowcy.
Tam fotoradar robi zdjęcie tablicy z tyłu pojazdu.