18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski P99

FransFr • 2017-08-22, 11:02
Pro Tip - jeśli chcesz uciec policji, poprostu sprowokuj funkcjonariuszy do dobycia broni i oddania strzału. Sprawdzone info :szczerbaty:
Krótkie objaśnienie. Bezkurkowiec strzela iglicą przez otwór zawierający wskaźnik obecności naboju w komorze (napięta iglica).


PS.
Nie działa na zupgrejdowanych policjantów

Znalezione na twarzoksiążce

kasazaloda

2017-08-23, 17:46
Ciekawe ilu z występujących tutaj ekspertów widziało kiedykolwiek na żywo P-64, P-83, Raguna lub 7,62 mm kbk AK"XX"

St...........on

2017-08-23, 19:29
@up w woju strzelałem kbk AK MS, PM 63 Raka i RPG-7 P.Panc. Do dziś pamiętam numery seryjne ;)

Pr...........em

2017-08-23, 21:09
@Dżizas_kurde
Nie wiem czy będziesz w ogóle w stanie to pojąć, ale ludzie którzy wychodzą ze swojej nory/piwnicy/mieszkania mają sporą szansę spotkać się w trakcie codziennego, zwykłego życia z policją - i właśnie z tych spotkań wynieść szczerą nienawiść i pogardę dla tej żałosnej bandy kretynów i nieudaczników.

Gdy potrzebowałem pomocy od policji - nie uzyskałem jej ani razu, zostałem jedynie spławiony.

Dżizas_kurde

2017-08-23, 21:41
Cytat:


Ciekawe ilu z występujących tutaj ekspertów widziało kiedykolwiek na żywo P-64, P-83, Raguna lub 7,62 mm kbk AK"XX"


Mam nadzieje że niewielu... bo pomimo że to całkiem niezły sprzęt.. to jednak dziadostwo (nie licząc AKM czy Raguna... chociaż powiem że Glauberyt to świetny sprzęt "must have" dla każdego kolekcjonera)


Cytat:


@Dżizas_kurde
Nie wiem czy będziesz w ogóle w stanie to pojąć, ale ludzie którzy wychodzą ze swojej nory/piwnicy/mieszkania mają sporą szansę spotkać się w trakcie codziennego, zwykłego życia z policją - i właśnie z tych spotkań wynieść szczerą nienawiść i pogardę dla tej żałosnej bandy kretynów i nieudaczników.

Gdy potrzebowałem pomocy od policji - nie uzyskałem jej ani razu, zostałem jedynie spławiony.




Otóż.. nie mam nory.. szczerze mówiąc ze względu na tryb pracy... jestem poza domem średnio 10 godzin na dobę :) (nie w biurze)

Wiesz ile problemów z policją miałem przez ostatnie 2 lata ?
Żadnego....
Ani jednej kontroli... ani jednego legitymowania... ani jednego kontaktu bezpośredniego...
Nawet k***a pie**olonego mandatu za parkowanie... ani za prędkość (a dużo jeżdżę)

I wiesz co ?
Jak jebneli mi samochód spod bloku to policja znalazła go po 42 minutach od zgłoszenia (pomijam fakt że widziałem jak mój samochód odjeżdża i w którą stronę)



Więc nie pie**ol patusie że masz problem z Policją.

Pr...........em

2017-08-27, 23:45
@Dżizas_kurde
Laskę zrób swoim wybawcom z wdzięczności za to, że (wyjątkowo) zrobili to co należy do ich obowiązków... k***a, owce, wszędzie owce...

woytasw

2017-08-28, 10:51
Jakby ktoś chciał to Colt Krotoszyn ma zmodyfikowane P99 z metalową zaślepką.
Ale ja nie kupuję :)