18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski obóz koncentracyjny- BEREZA

Suspens • 2015-07-10, 21:36
Tak, tak mili Państwo. My też mieliśmy swój obóz koncentracyjny.



Hoofner

2015-07-11, 11:55
czytac to ty k***a nie potrafisz

LICH0

2015-07-11, 13:19
Jakiś filmik ze zdjęciami i napisami i Ty w to wierzysz..... :homer:

RockyWood

2015-07-11, 15:34
wyślij szwabom i ickom - będą wniebowzięci i poproszą o nowe/kolejne odszkodowania "bo na YT są same fakty".

Samudaripen

2015-07-12, 13:34
ch*j nie obóz, zwykłe więzienie polityczne, Umberto Eco będziesz o tym miał na historii w szkole średniej, spokojnie ;)
Poza tym z tego co widzę na filmie, to nie było tam nawet pie**olonego płotu, a sami więźniowie na zagłodzonych nie wyglądali, więc w czym problem? Chyba nie w tym, że nasz kochany Świętej Pamięci Marszałek IIRP wj***ł do pierdla i jednocześnie odizolował od zdrowej części społeczeństwa te j***ne nacjonalistyczne ścierwo z ONR'u i o zgrozo z OUN'u :roll: oprócz tego znalazło się trochę czerwonej hołoty z jakichś komuszych ugrupowań, jak dla mnie cud, miód i malina ;) Dziś też by się przydało takie rozwiązanie wprowadzić, infrastrukturę już mamy, dla posłów popisu i koalicjantów w sam raz :szczerbaty:
Z resztą to, że rządy Piłsudskiego były rządami twardej ręki, to żadna tajemnica, a autor filmu to niezły idiota.. jeszcze z tym swoim "czy to taka polska cecha, że wciąż się dzielimy?"... tak jakby w każdym innym państwie, wszyscy jego obywatele mieli te same poglądy i wyznanie :glowawmur:

Sagertrah

2015-07-12, 14:46
No polaczki ktoś mi poda adres ambasady Izraelskiej w Polsce bo chciałbym im wysłać ten filmik.

Samudaripen

2015-07-12, 14:53
Sagertrah, A co jesteś za tępy, żeby wpisać Ambasada Izraela w wyszukiwarce polaczku? ;)