18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski, nie-polski mem

JÃ...........a. • 2012-06-26, 22:37
Dawno temu w internecie istniała perełka hejtingu - portal hejter.eu. Portal słynął z zamieszczonych tam artykułów, które powiedzmy sobie szczerze, były pisane bez ogródek.
Zamieszczam wam PrtSc jednego artykułu, jak się spodoba to może wrzuce wiecej.








Portal już nie istnieje, więc próba wejścia na stronę jest daremna.

An...........kh

2012-06-26, 22:43
Powinieneś napisać doktorat na ten temat.

A gdyby na tych komixxach o których mowa, wszyscy wykorzystywali memy zgodnie z instrukcją obsługi... czy te strony ociekałyby wtedy zajebistością?

JÃ...........a.

2012-06-26, 23:02
Karola_Strausburger napisał/a:


A gdyby na tych komixxach o których mowa, wszyscy wykorzystywali memy zgodnie z instrukcją obsługi... czy te strony ociekałyby wtedy zajebistością?



Po pierwsze: No k***a faktycznie, mega śmiesze jest błędne wykorzystywanie memów. Podobnie jak dobieranie złych odpowiedzi na testach i chwalenie się ch*jowymi wynikami, no k***a student potrafi!

Po drugie: Jakie k***a ociekanie zajebistością?
Czy to Twój kolejny mało śmieszny żart, czy jeszcze jesteś na poziomie przygotowywania się na kartkówkę z przyrody?
Strona komixxy jest dla jebnietych gimbusów, gdyż oczytany człowiek nie znajdzie tam ani grama humoru na poziomie, więc daruj sobie te słodzenie gówna.

_R...........s_

2012-06-26, 23:43
Dobry hejt. Portal hejter ogólnie nawet ciekawy, bez szału (co i tak czyniło go wch*j ciekawszym niż jakieś zj***ny demoty, komixxy albo podobne gówna jakich jest obecnie miliony), ale czasem trafiały się perełki. Z upływem czasu portal stawał się coraz większym burdelem, a możliwość dodawania anonimowych komentarzy wręcz przyciągała jebnięte gimbusty, nie mogące się oprzeć pokusie, by nazwać kogoś ch*jem nie ponosząc za do żadnych konsekwencji. Jakoś lubiłem sobie czasem wejść tam i poczytać, konstruktywne i ciekawe hejty na różne zj***ne rzeczy.

Szaler

2012-06-27, 00:13
Jebie mnie przeznaczenie danego mema. Jego zadaniem jest śmieszyć, a jeżeli śmieszy to gównomnie obchodziczyjest poprawnie użyty czy nie. Dziękuje

Ork.Fajny

2012-06-27, 00:15
Się chłopaki trochę zapędzili. Używanie ME GUSTY jako zniesmaczenia było dość krótkie i szybko poprawione przez dzielny legion hejterów komentarzowych.

Nap_Limak

2012-06-27, 00:30
Brawo, Józef Ka., miejsce siedzące na papieżu w niebie czeka.

anotherbrick

2012-06-27, 01:59
nie zesraj się, że ktoś używa głupich obrazków inaczej niż jego autor.

Yourichi

2012-06-27, 02:17
Jak zrobiłeś screenshoty skoro portal nie istnieje? :wtf:

Mortifer

2012-06-27, 02:24
Mnie tam pasuje, wrzucaj resztÄ™.

Ja...........ro

2012-06-27, 11:42
Gówniana stronka ten hejter. Byłem, czytałem, coś próbowałem się udzielać - nieczęsto używam tego okreslenia... ale hejter to była fabryka gimbusiarstwa.
Niektóre hejty były zaiste trafne, chociaż większość zdecydowanie z dupy.
Równie dobrze można ściągnąć sobie taki stary programik "Bluzgacz" i jechac losowo - niewybredne żarty, zwroty i poziom podobny co na hejterze.

Gebofon

2012-06-27, 12:53
Wy k***a nie macie większych problemów w życiu??

dymion

2012-06-27, 12:57
pie**olicie, a trochę racji mają. może niekoniecznie z tym zniesmaczeniem, ale z ogólnym napie**alaniem memami z dupy. co do komixxów i demotów to one tylko z początku trzymały jakikolwiek poziom.

krzeminiak

2012-06-27, 12:59
Trochę prawdy w tym jest, dlatego nie wchodzę na te gówniane strony typu komixxy kwejki srejki itp. Jednym słowem wylęgarnia gimbusów..

Mizantrop

2012-06-27, 13:02
Wrzucaj więcej. Rację zawsze się dobrze czyta.