18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski mistrz świata w Kickboxingu

kaninja • 2010-11-21, 21:01
Wywiad z 24-letnim polskim mistrzem świata w Kickboxingu.


PRZED OBEJRZENIEM FILMU
Zamknijcie oczy zaraz po uruchomieniu.
Wywiad zaczyna się od 5 sekundy.
Spróbujcie wyobrazić sobie jak wygląda nasz mistrz :mrgreen:





[ Komentarz dodany przez: Nostry: 2010-11-22, 18:55 ]
Administracja Sadistic.pl przypomina (wyciąg z Regulaminu):
4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury i tematów tabu. Jednak komentarze podszyte nienawiścią, jawny rasizm oraz obrażanie innych Użytkowników są niemile widziane i będą usuwane, a ich autorzy będą karani ostrzeżeniem lub blokadą konta.

Matuch90

2010-11-22, 23:16
Dla mnie stary, to Ty zawsze będziesz biały !
Piękna polszczyzna.

Darthf

2010-11-23, 00:02
@Hornet
Idealnie wyrazils moja opinie na temat "Jak powinna wygladac polityka imigracyjna w Polsce"

GeorgeForeman

2010-11-23, 00:11
jak to smiesznie wyglada jak Czarny tak nawija po polsku :D ale szacunek i powodzenia !

Arysto

2010-11-23, 00:27
pie**olicie jak poparzeni...aż mi się płakać chce.





widzę, że nawet tu czarni są pod ochroną...

olokon

2010-11-23, 03:30
wpadnij do Gdańska i sam to z nim przedyskutuj :D

Dimonsta

2010-11-23, 13:10
gdybyś się w polsce urodził, też byś tak dobrze mówił...

TurboDymoMan

2010-11-23, 17:55
jestem pełen podziwu dla tego człowieka, mimo iż nie rodowitym polakiem umie pięknie się posługiwać naszym językiem. Poza tym ma łatwiej jak walczy z przeciwnikiem bo może sobie pomyśleć " nazwał mnie czarnym, będzie wpierd**"

88harry78

2010-11-25, 21:58
Wreszcie widzę czarnoskórego kolesia, którego mogę nazwać Afropolakiem :)

Massivee

2010-11-28, 01:00
@ Infernalgirl

k***a nawet Kobiety Rasistki w Polsce? No tego Się nie spodziewałem być może dlatego że żadnej w życiu nie poznałem (rasistki w sensie). A tak samo stereotypowo Mogę napisać że pewnie chciała byś czarnego ch*ja w cipce ?

Czarny nie czarny ale to k***a człowiek w piździe to mam w Polce zapewne więcej Poj***nych pojebańców jest niż czarnych jako znanych czarnych czyli złodziei morderców itd. Nie bronie Bo Faktycznie uważam ich za defekt genetyczny z delikatności i uczciwości przyznam szczeże że po prostu nienawidzę nienawiści.
A Chłopak swój urodził się w Polsce pewnie nie jedno przeżył za gówniarza a teraz napie**ala za Polskę wię jak dla Mnie SZACUN!.

@ Infernalgirl

k***a nawet Kobiety Rasistki w Polsce? No tego Się nie spodziewałem być może dlatego że żadnej w życiu nie poznałem (rasistki w sensie). A tak samo stereotypowo Mogę napisać że pewnie chciała byś czarnego ch*ja w cipce ?

Czarny nie czarny ale to k***a człowiek w piździe to mam w Polce zapewne więcej Poj***nych pojebańców jest niż czarnych jako znanych czarnych czyli złodziei morderców itd. Nie bronie Bo Faktycznie uważam ich za defekt genetyczny z delikatności i uczciwości przyznam szczeże że po prostu nienawidzę nienawiści.
A Chłopak swój urodził się w Polsce pewnie nie jedno przeżył za gówniarza a teraz napie**ala za Polskę wię jak dla Mnie SZACUN!.

.D4siu!

2011-02-10, 13:23
Jestem z niego dumny :) i trzymam za niego kciuki!






DemoLudek69

2011-02-25, 01:16
no w ch*j. :D .nutka tajemniczosci. zamkniete oczy. wyobraznia. su[er. i to zaskoczenie pozniej - bezcenne :D . thank You :D . . ale nie no w ch*j. pomalowali go na czarno nie ;>

Kriski

2011-06-07, 23:00
Co jak co , niejeden rodowity Polak nie potrafi się tak wysławiać

akn

2011-11-26, 17:09
Widziałem go na gali Wojak Boxing Night w Katowicach. przekozak wafel. propsy !