18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Mig wprasza sie na pokład.

JarekBestia • 2013-03-31, 23:07
No wpuśćcie!




nie wpuścili i nie będzie z nimi grał.

Drugi też strzelił focha.

wsza104

2013-04-01, 22:08
kopci na czarno pewnie diesel ...

Nihilista

2013-04-02, 03:42
nanab, lepiej byś umiał? A turbulencje, próżnia i "przepalone", gorące, pozbawione tlenu powietrze za samolotem, z którego filmują, nie przeszkadzałyby Ci, prawda? Może lepiej wracaj do war thundera, pilotem bez wyobraźni nie zostaniesz.

piorun22

2013-04-02, 11:45
strasznie kopci pewnie wtryskiwacze do wymiany

Orlik

2013-04-02, 12:25
Nihilista, pilot celowo bujał się na boki i cierpliwie spełniał zachcianki fotografów. :D

Nihilista

2013-04-02, 16:33
Całkiem możliwe, ale bawią mnie komentarze ekspertów :) "Lepiej by umiał" od człowieka, w którego wyszkolenie włożono mnóstwo pieniędzy i któremu powierzono zabawkę wartą majątek do oblatania.. Coś mi się jednak wydaje, że odrzutowcami nie latają przeciętni piloci awionetek, a raczej bezkonkurencyjni mistrzowie w swojej branży ;] Szacunek dla pilota za taką zabawę.

nanab

2013-04-03, 02:07
[quotHe="Nihilista"]nanab, lepiej byś umiał? A turbulencje, próżnia i "przepalone", gorące, pozbawione tlenu powietrze za samolotem, z którego filmują, nie przeszkadzałyby Ci, prawda? Może lepiej wracaj do war thundera, pilotem bez wyobraźni nie zostaniesz.[/quote]
HEHAHUEHAHAHEHEHAHUEH nom generator próżni tam mają zamontowany żeby turbulencje robić HEHAHWEHEUEHA

herbalix

2013-04-03, 15:40
też mi coś. ja się tak kiedyś wprosiłem na pokład samolotu, tylko motorem jechałem. i jeszcze kolesie we mnie beczki rzucali. później podłożyłem w samolocie ładunek wybuchowy i wyskoczyłem na spadochronie. tak to się robi, dz**ki.

Nihilista

2013-04-06, 03:19
nanab napisał/a:

[quotHe="Nihilista"]nanab, lepiej byś umiał? A turbulencje, próżnia i "przepalone", gorące, pozbawione tlenu powietrze za samolotem, z którego filmują, nie przeszkadzałyby Ci, prawda? Może lepiej wracaj do war thundera, pilotem bez wyobraźni nie zostaniesz.


HEHAHUEHAHAHEHEHAHUEH nom generator próżni tam mają zamontowany żeby turbulencje robić HEHAHWEHEUEHA[/quote]
Ciekawe określenie, ale zgadza się - transportowy samolot jest właśnie takim generatorem próżni, jeśli porusza się w atmosferze z prędkością kilkuset kilometrów na godzinę. Fizyka to, jak widzę, dla kolegi ciężki temat.
Huahuahueueue.