18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski MacGyver

Foquz • 2012-11-20, 15:45
Pamięta jeszcze to ktoś?











Nie musicie tego budować, pokazuję to tylko jako ciekawostkę ;) :banany:

je...........ę

2012-11-20, 20:47
JezusToŻyd,

Ty tą inteligencją z pewnością nie grzeszysz skoro nie zrozumiałeś tego co napisałem. Proponuję skończyć podstawkę wieczorowo lub zaocznie,żeby cie z budowy nie zwolnili.

djoshin

2012-11-20, 20:52
ten film to temat zastępczy na rządy uwczesnej władzy

mesiash

2012-11-20, 20:55
@up której jesteś efektem (defektem?) [Ówczesnym]

tigerqaz

2012-11-20, 21:17
Gość jest naprawdę typem człowieka o stoickim spokoju.
Ten głos i zachowanie... teraz już takich ludzi ciężko spotkać...

Kombivar

2012-11-20, 21:20
Chciałbym napisać "dzięki za przypomnienie dzieciństwa" tylko, że to nie moje czasy, ale i tak bardziej to dla mnie kreatywne niż jakakolwiek inna współczesna rozrywka. Piwko!!!

marcinsud

2012-11-20, 21:29
@Kris LaMuerte na TVP kultura, albo na tvp historia lecą czasem takie programy, na pewno leci sonda bardzo dobrze prowadzony program popularno-naukowy.

Teraz takich programów nie ma gdyż, mamy społeczeństwo konsumpcyjne i nikt nie ma interesu w tym, by pokazywać jak zrobić coś z niczego. Masz kupić produkt ten ma się szybko zepsuć lub być sztucznie postarzanym przez producenta (patrz znana firma sadownicza z kalifornii i jej naśladowcy) i masz kupić następny tak to teraz działa. Wtedy były niedostatki produkcyjne, więc był popyt na takie programy.

prowler

2012-11-20, 21:32
wskaźnik w kształcie strzałki, to zapamiętałem najlepiej; zajebisty program

oc...........an

2012-11-20, 22:03
HAL-9000 napisał/a:



Młody Modelarz Rakiet
Paweł Elsztein
Wydawnictwo WNT 1981r.

Książka swojego czasu uznawana za, w pewien sposób, niebezpieczną.



Dzięki stary, właśnie na chomiku to znalazłem. Jak będę miał czas to może spróbuję coś zrobić (ewentualnie stracić rękę, wtedy wrzucę na sadola :( )

cyssiek

2012-11-20, 22:13
Zawsze mnie bolało że tak idealnie i ślicznie on to robił. Szybki podklejał, wzorki w puszeczkach wycinał... Czasem się udawało, efekt okupiony był niestety licznymi skaleczeniami :(

Magnic

2012-11-20, 22:25
Ja może nie pamiętam tego ale gdzieś rok temu natrafiłem na ten program na YT i uważam, że jest genialny. Wie może ktoś czy jego książka jest jeszcze gdzieś w sprzedaży? Chętnie kupię i sobie pomajstruje. Lubie majstrować.


EDIT; Dobra, znalazłem w domowej biblioteczce "Lubię majsterkować" A. Słodowego. Zrobię sobie jutro lampkę na biurko. Jak się uda dam zdjęcia. Jak nie, dam harda :ok:

spokojanek

2012-11-20, 22:50
Najlepsze jest w 2 czesci ...jak nie masz ani bateri ani żarówki a masz swieczke !! zrób z byle jakiej puszki lampion zestaw brzeszczotów kolców noży osełek pamienaj żeby miec ze soba

PikosTychy

2012-11-20, 23:21
kurna gdzie ja bym znalazl kawalek szybki jeszcze pasujacy do metalowej puszko lampki :-/

henson

2012-11-20, 23:33
Był jeszcze drugi program z gościem w okularach i chyba miał lekką wadę wymowy "r" - jakby ktoś miał namiary to niech wrzuci

K-...........an

2012-11-21, 02:32
ten "pojemnik na żywność w namiocie" to przegięcie.... dziergasz pół dnia takie coś, tylko po to, żeby Ci j***ło kanapkami w całym namiocie? foliówek może i wtedy nie było, ale wystarczy byle jaka torba :D

RevolutionGFX

2012-11-21, 03:23
rmaya
Ale ty od anime to mi sie odpie**ol..