18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski kościół

biceps • 2012-06-28, 13:18
Śmieszna kara i śmieszny wymiar sprawiedliwości .



Ciekawostka*

Art. 62. 1.

Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

Evian

2012-06-28, 19:45
kosciul jak PZPN obie poza zasiegiem prawa, czy w koncu polski rzad przestanie sie dac jebac w dupe i natstawiac nasze i naszych dzieci!!!!!!!!

Ra...........or

2012-06-28, 19:46
Gość nazywa się Roman Jurczak był proboszczem parafii w Małej koło Ropczyc. "Ależ Raynor, skąd ty to wiesz?" - zapytacie.
Ano znalazłem na youtubie ten filmik:




Z którego dowiedziałem się o organizowaniu przez tego gnoja zlotów motocyklistów.

I tak wypłynęła ta stronka z imieniem, nazwiskiem i zdjęciem jego pedofilskiej mordy:

http://ekai.pl/wydarzenia/ciekawostki/x19668/mala-proboszcz-organizatorem-miedzynarodowego-zlotu-motocyklistow/

Zaiste, na każdego można coś wygrzebać w internecie.

Novik

2012-06-28, 19:48
pie**olenie, jak są twarde dowody o to to nawet dożywocie albo dożywotni prokurator...

specodhec341

2012-06-28, 20:01
Pomimo, że jestem katolikiem, to mówię:
- Ksiądz popełniający przestępstwo, nie ważne, jak wysoko postawiony (dla mnie może być nawet kardynałem) z chwilą popełnienia przestępstwa jest przestępcą i nic go nie powinno bronić przed karą, żadna szata czy święcenia. Nie dość, że łamie prawo ludzkie, to jeszcze jest hipokrytą, łamiąc prawo boskie, które to głosi, by inni przestrzegali... Nie wiem, czemu sąd dał mu tylko tyle, ja bym za krzywdę dziecka wykastrował i na 20 lat zamknął...
Sędzia bał się może ekskomuniki albo jakiejś klątwy?

blendziooh

2012-06-28, 20:19
I ta sprawa tylko utwierdza mnie w przekonaniu, żeby nie chodzić do Kościoła. Mogę wierzyć w Boga, ale w tą złodziejską mafię nie będę. Ksiądz pedofil - to się w głowie nie mieści, pewnie Bóg przez niego przemawiał, nie? Jasne jasne.

orzechccc

2012-06-28, 20:57
jebac sądy za posiadanie gównianego listka roslinki na wlasny uzytek mozna isc na 3 lata a za r*chanie dzieci jest sie wolnym...

Yourichi

2012-06-28, 21:24
Słyszałem też o takiej historii co ksiądz przeszedł do innej parafii w której były ministrantki. Od razu nie zgodził się na to i zamiast tego powołał ministrantów. Jedna gówniara w akcie zemsty podała go do sądu o molestowanie, a ksiądz oczywiście sprawę przegrał przez ten stereotyp, że wszyscy księża to pedofile. I co hejterzy? Nigdy nie będziecie wiedzieli jak było naprawdę.

Mr.Drwalu

2012-06-28, 21:49
k***a Twój podpis można porównać do żydów. :kawa:

Harold Rozenthal:
Kod:
“Jesteśmy wybranym przez boga narodem… Większość Żydów nie lubi się do tego przyznawać, ale naszym bogiem jest Lucyfer, więc nie kłamałem, jesteśmy jego wybranym narodem. Lucyfer jest bardzo żywy."


Cyceron (właśc. Marcus Tullius Cicero) (106-43 p.J.Ch. - p.n.e.), rzymski mąż stanu
Kod:
"Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów."


Denis Diderot:
Kod:
"Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma... Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!"


Napoleon Bonaparte:
Kod:
"Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości."


@biceps:
Kod:
"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań."
:amused:

macleod

2012-06-28, 22:58
Yourichi napisał/a:

Słyszałem też o takiej historii co ksiądz przeszedł do innej parafii w której były ministrantki. Od razu nie zgodził się na to i zamiast tego powołał ministrantów. Jedna gówniara w akcie zemsty podała go do sądu o molestowanie, a ksiądz oczywiście sprawę przegrał przez ten stereotyp, że wszyscy księża to pedofile. I co hejterzy? Nigdy nie będziecie wiedzieli jak było naprawdę.



Za dużo "Trudnych spraw" się chyba naoglądałeś :lol: .
Akt zemsty za likwidacje grupy ministrantek 8-) .
Biedny ksiądz - złóż mu ode mnie wyrazy współczucia :kawa: .

biceps

2012-06-28, 22:59
Mr.Drwalu napisał/a:

k***a Twój podpis można porównać do żydów. :kawa:

Harold Rozenthal:

Kod:
“Jesteśmy wybranym przez boga narodem… Większość Żydów nie lubi się do tego przyznawać, ale naszym bogiem jest Lucyfer, więc nie kłamałem, jesteśmy jego wybranym narodem. Lucyfer jest bardzo żywy."


Cyceron (właśc. Marcus Tullius Cicero) (106-43 p.J.Ch. - p.n.e.), rzymski mąż stanu
Kod:
"Żydzi należą do sił ciemności i zła. Wiadomo, jak liczna jest ich klika, jak się popierają i jaki wpływ wywierają. Jest to naród łobuzów i oszustów."


Denis Diderot:
Kod:
"Ty zły i brutalny narodzie, podły i wulgarny ludzie, niewolnicy godni jarzma... Idźcie, weźcie swoje księgi i odejdźcie!"


Napoleon Bonaparte:
Kod:
"Nie możemy skończyć pod rządami najlichszego z narodów. Żydzi to główni rabusie doby współczesnej, to sępy ludzkości."


@biceps:
Kod:
"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemnotę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbrodniczość ich poczynań."
:amused:



To słowa wypowiedział Tadeusz Kościuszko :lodowka:

Yourichi

2012-06-29, 00:15
@macleod
to jest historia z życia wzięta, jak pewnie się domyślasz, skatowali go w więzieniu i popadł w depresję na wiele lat. Brzydzę się pedofilów i uważam że każde przewinienie powinno być karane równo wobec wszystkich. Jednak część tych przestępstw została zainicjowana przez dzieciaków i chcę byście mieli tego świadomość.

ly...........sz

2012-06-29, 00:39
Nie dość, że czarni - klechy pie**olone - jeżdżą do klasztoru pie**olić zakonnice, to jeszcze im mało i muszą za dzieci się zabierać. To chyba nawet nie kwestia tego, że te k***y żon nie mają (pie**olą się z zakonnicami, więc kwestia niewyżycia seksualnego odpada), to po prostu pedofilski zryty beret. W końcu nie raz słyszy się o rodzinach, gdzie ojciec zbyt dokładnie myje swojemu synkowi genitalia w czasie dwugodzinnej kąpieli.
Nie mam zamiaru bronić czarnych - pedofilem może być każdy pie**olnięty gość bez względu na zawód jaki wykonuje.

Lensen

2012-06-29, 01:25
Jk***a a ja za to, że brpmołem kolegi przed wpie**olem, dostałem tulipanem po dłoni (26 szwów) dostałem od 6 miesięcy do 3 lat w zawiasach k***a za udział w bójce. j***ne w dupe prawo.

mr W

2012-06-29, 09:47
Polska to chory kraj.

macleod

2012-06-29, 10:04
Yourichi napisał/a:

@macleod
to jest historia z życia wzięta, jak pewnie się domyślasz, skatowali go w więzieniu i popadł w depresję na wiele lat. Brzydzę się pedofilów i uważam że każde przewinienie powinno być karane równo wobec wszystkich. Jednak część tych przestępstw została zainicjowana przez dzieciaków i chcę byście mieli tego świadomość.



Nie wiem czy zauważyłeś ale temat dotyczy śmiesznego wyroku za molestowanie nieletniej dziewczyny :roll: . A ty sugerujesz swoim "z życia wziętą historią" że może sobie dziewczyna wymyśliła, a ksiądz może być niewinny.

O winie decyduje sąd. Skoro został skazany to nie był niewinny.

Ciekawi mnie za to reakcja "kurii" czy jak to tam się nazywa :roll: - tzn. ciekawe gdzie zostanie przeniesiony :jezdziec: