18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski film konkursowy ASG

kaczorek51 • 2013-12-13, 22:15
Film może mało sadystyczny ale ukazujący piękno tego sportu. Film ten bierze udział w konkursie jeśli się wam podoba kliknijcie lubię to na YT. Jest tyłeczek w 0:10 :-)

Dico666

2013-12-14, 09:00
Po pierwsze każdy na wojnie sra w gacie, po drugie te "żołnierzyki" dzięki swojemu hobby doświadczeniem powalają każdego żołnierza, który w wojsku jest tylko przygotowywany teoretycznie i zna jedynie suchą taktykę. Były różnego typu badania gdzie drużyny asg rozpie**alały prawdziwych komandosów z wieloletnim stażem właśnie dzięki temu że potrafili elastycznie walczyć.

batox

2013-12-14, 09:20
ja grałem w painta parę dobrych lat, i najlepszy jest początek filmu, rano zbierasz majdan i hajda z chlopakami, duzo scenariuszy i wyjazdow, (na szczescie onanizowac sie nigdy nie przestalem), i tu sobie pozwole (bo moge za dlugo gralem ) ah nasi koledzy asg co strzelaja ryżem, no prosze tylko bez spin, w asg tez kiedys na pewno sprubuje a takie filmiki motywuja mnie zeby w koncu znowu ruszyc dupe :D

MOTiV95

2013-12-14, 09:22
dobry filmik, piwo, j***ć tych co hejtują

Gu...........99

2013-12-14, 10:04
Dico666 napisał/a:

...Były różnego typu badania gdzie drużyny asg rozpie**alały prawdziwych komandosów z wieloletnim stażem właśnie dzięki temu że potrafili elastycznie walczyć.



To ja poproszę o źródło.

Jest jedna zasadnicza różnica między, jak to nazwałeś "komandosami" a p*zdkami z ASG - w prawdziwej walce Ci prawdziwi będą normalnie działać a p*zdki uciekną w popłochu.

Kiedyś zabraliśmy takiego p*zdeusza na strzelnicę, typowe IPSC - dopiero jak założył słuchawki to przestał "podskakiwać" na dźwięk strzału. Ale jak strzelał ryżem to był wow, no mistrz świata.
Już bardziej cenię paintball`owców bo przynajmniej nie silą się na ta sztuczną otoczkę - jesteśmy SEAL`sami tylko w mniejszym kalibrze, jak to jest u ASG.

imbryg

2013-12-14, 10:14
k***a nie rozumiem hejtu ani na ASG ani na "farbokulki" to są jak sądzę dwie zupełnie inne zabawy. Ja chętnie bym się pobawił w jedno jak i w drugie, tylko niestety fundusze nie pozwalają. Może kiedyś...

artiee

2013-12-14, 10:52
pie**olony ma taki sam dzwonek w telefonie jak ja.

ellsworth

2013-12-14, 11:00
samaelpl napisał/a:

@Modrzew88
Na wejściu serdeczny ch*j ci w dupę. Siedź z p*zdą przed kompem i spinaj dalej.
Airsoftowcy, w tym ja, przynajmniej mają co ze sobą zrobić w weekendy i nie opie**alają się przed ekranem.


Nie wiem skąd w tobie takie debilne przekonanie, że jeżeli ktoś nie jest ASGejem to znaczy, ze siedzi przed kompem?? Jeżeli twój system rozrywek ogranicza sie do binarnego asg-komp to żal mi cię, ale to nie powód by wyzywać innych ludzi od p*zd i tym podobne.

artiee

2013-12-14, 11:03
k***a ale z co poniektórych to pedały, co wam szkodzi że strzelają. To żaden sport ale świetna zabawa. A wy k***a siedźcie w fotelikach i hejtujcie jak przyj***ne dauny. Ja myślę że bierze się to stąd że też byście chcieli ale was nie stać i leci hejt. Sam ostatnio kupiłem g36 i planuję postrzelać dla jaj, dla zabawy, aby pobiegać po lesie tak dla zdrowotności.

Compact4

2013-12-14, 11:11
Skoro to Polski filmik to czemu na tej stronce konkursowej
jest napisane że Finlandia?

DEADmanPL

2013-12-14, 12:25
:D dobry filmik, moment ze śniegiem mnie rozj***ł

Zamknąć mordy, grają to grają na ch*j drążyć temat.

Pącki

2013-12-14, 12:40
Hejterzy asg są tak k***a żałośni, że aż śmieszni :lol: Założę się, że gdyby jeden z drugim wzięli do ręki taką replikę g36c czy nawet zwykłej metalowej beretty na co2, nie mówiąc już o strzelaniu, zaraz musieliby zmienić mokre majty :amused:
No ale cóż, zazdrość siostrą nienawiści :ok:

Laszlooo

2013-12-14, 13:38
Nie mierzcie wszystkich jedną miarą, macie jedynie ból dupy że ludzie mają hobby i czerpią z tego radość i robią coś więcej niż wy ze swoimi tłustymi odbytami (przypuszczam). Swoją drogą to chciałbym Was zobaczyć na wojnie, jak to byście nie srali w gacie. Jebiecie zazdrością i tyle. Jak to mówią - kozak w necie, p*zda w świecie.

smyku1210

2013-12-14, 13:55
^^ Przyznajcie się że 90% osób którzy tu piszą nie mają zielonego pojęcia o ASG i prawdopodobnie są farbiarzami. Nie wiecie nawet jak śmieszą mnie wasze wypowiedzi np.: "Mój kolega dostał w palec i omal go nie stracił" - człowieku czy ty wiesz o czym piszesz ? On dostał z armaty czy jaki ch*j ? ALbo jeszcze: "ASG jest do dupy bo się ludzie nie przyznają"- gościu nie jednego widziałem co w PaintBallu się nie przyznał pomimo śladu farby, więc wszystko zależy od środowiska. Poza tym słowo ASGej zostało wymyślone przez nas samych, zdziwieni? Określani są takim mianem ludzie którzy mnóstwem szpeju dodają sobie umiejętności. A co do ogólnego hejtu że bawimy się w żołnierzy, wierzcie czy nie połowa teamu z którym się strzelam to żołnierze, dlaczego ? Bo ASG przypomina działania militarne rodem z gier komputerowych a armia jest zupełnie czymś innym. Do tego coraz więcej jednostek wojskowych posiada repliki ASG do treningów, szczególnie jednostki antyterrorystyczne oraz jednostki specjalne. Najlepsze jest to że większość hejtu tworzą farbiarze, nie wiem czy to przez wasz wiek, mentalność czy kompleksy. Ogólnie w środowisku nie ma z wami spiny i nigdy takiej nie widziałem, pomimo strzelań w tych samych miejscówkach, potrafimy się dogadać żeby nie wchodzić sobie w drogę. Podsumowując ASG jest dla mnie najciekawszym sportem, uprawiałem wiele ale odczucia w Airsofcie są znacznie inne i nic mi takich nie dało. Każdy ma swój gust, nie lubisz ASG to nie lub, kogo to obchodzi, siedź na dupie i graj w BF'a myśląc że jesteś Pro. I dla tych którzy myślą że to sport dla ciot, to nigdy nie byliście na dobrej strzelance, nigdy nie widzieliście dobrego teamu gdzie każdy członek ćwiczy od formacji do komunikacji, a w samym wojsku panuje przekonanie że przykładamy się do pewnych czynności bardziej niż nie jeden żołnierz, nie dlatego że ktoś nas zmusza tylko dlatego że chcemy i to lubimy robić.

Compact4 napisał/a:

Skoro to Polski filmik to czemu na tej stronce konkursowej
jest napisane że Finlandia?



Ten filmik jest do konkursu. CO roku ta drużyna startuje do najlepszego filmiku. Obczaj inne ich filmiki oraz filmy konkurencji. Nasi chłopcy zrobili jak zwykle najlepszy :D


Dla całej gimbazy. Pewnie znacie ROJA który jest dość sławnym youtube'rem. Strzelał się "farbokulkami" i później, gdy stał się znany zaczął strzelać się w ASG. Posłuchajcie jego wypowiedzi. Łączenie ASG oraz PB jest idiotyczne, więc zastanówcie się albo przynajmniej nie wypowiadajcie się na temat o którym nie macie pojęcia. Tak, tak, strzelałem się "farbokulkami", nie podoba mi się ale nie hejtuje was bo po co.

NA KONIEC: Wielki szacun dla wszystkich którzy mają hobby, nie tylko ASG, ale jeżeli możesz samorealizować się i to lubisz robić w życiu to rób to i ciesz się. Szacunek raz jeszcze. Zarazem wielki ku*as dla tych co mają wieczny ból dupy bo sami nic nie potrafią zrobić i wszystkich się czepiają.

Azazel

2013-12-14, 15:20
rozyk napisał/a:

jebac pseudo zolnierzykow ktorzy jedyna bron jaka mieli w rece byla z plastiku za 500 zlotych



ojeeej... mama ci nie chce dać na karabin żebyś też mógł postrzelać?? Do pracy idź... swoją drogą 500 to jeszcze nie jest dużo...

Po 1 Ci co porównują Airsofta do prawdziwej wojny powinni się pie*dolnąć w łeb a Gurgul ze swoimi mongolskimi teoriami jaki to on zaj*bisty bo raz w miesiącu pójdzie na strzelnicę to już brak słów... Weź się chłopie w garść bo nie wierzę w te twoje 34 lata...
Cały kur*a czas Hejt na airsofta, że p*zdy, że taktyki się nie sprawdzają itp. itd.
Co wam zj*by przeszkadza, że ktoś ma takie hobby a nie takie jak wy...?? Polaczki cebulaczki ogranąć się...
aha i jeszcze info dla znawców tematu, którzy w zyciu na strzelance nie byli a twierdzą, że ASG nijak się ma do prawdziwej walki:
ASG powstało jako system szkoleniowy dla jednostek specjalnych, dopiero potem się skomercjalizowało...