18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Dżordż Flojd

PoProstuNIKT • 2021-08-07, 08:10
rzecz się dzieje w Lubinie 06.08.2021
Typ podobno zaj***ł "aj kent brejt" i umar znaczy zdech :amused:

https://www.facebook.com/marcin.langowski.58/videos/2883478038578748

White Lives Matter :amused:
od 5:50 dla niecierpliwych




aktualizacja https://dolnoslaska.policja.gov.pl/wr1/aktualnosci/biezace-inf/46031,Przebieg-interwencji-po-zgloszeniu-o-agresywnie-zachowujacym-sie-mezczyznie.html

Cytat:

Wczoraj ok. godz. 6 rano lubińscy policjanci zostali wezwani na miejsce, gdzie agresywny i pobudzony mocno mężczyzna miał rzucać kamieniami w okna zabudowań. Na numer alarmowy zadzwoniła matka mężczyzny, która zaznaczyła, że syn nadużywa narkotyków. Wobec agresywnego i pobudzonego mieszkańca Lubina funkcjonariusze użyli chwytów obezwładniających oraz kajdanek. W związku z jego irracjonalnym zachowaniem i podejrzeniem, że może znajdować się pod wpływem narkotyków, na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe. Decyzją medyków, mężczyzna został przewieziony w asyście policji na SOR. Po ok. 2 godzinach komenda w Lubinie została powiadomiona, że mężczyzna zmarł w szpitalu. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Lubińscy funkcjonariusze 6 sierpnia br. około godz. 6.00 udali się na interwencję dotyczącą agresywnego mężczyzny, który jak zgłoszono na numer alarmowy 112, biega po jednej z ulic miasta i rzuca kamieniami w okna zabudowań. Zdarzenie to zgłosiła kobieta informując, że sprawcą jest jej syn nadużywający narkotyków.

W związku z uzasadnionym zagrożeniem życia i zdrowia mężczyzny, a także osób postronnych, na miejsce skierowano niezwłocznie funkcjonariuszy. We wskazanym miejscu policjanci zastali agresywnego mężczyznę, którego próbowali uspokoić i wylegitymować. Ten jednak nie reagował na polecenia, był bardzo agresywny i niezwykle pobudzony. Z uwagi na irracjonalne zachowanie mężczyzny użyto wobec niego chwyty obezwładniające oraz kajdanki. Mężczyzna w dalszym ciągu nie podporządkowywał się poleceniom, szarpał się i wyrywał. Mając na uwadze agresywne zachowanie, a także uzasadnione podejrzenie, że może znajdować się pod wpływem narkotyków, na miejsce wezwano dodatkowych funkcjonariuszy w celu zapobieżenia eskalacji całej sytuacji oraz pogotowie ratunkowe z ratownikami.

Mężczyzna został przekazany w ręce medyków i z uwagi na jego zachowanie, w asyście policjantów, został przewieziony do szpitala, a następnie trafił na SOR. Po około 2 godzinach od przewiezienia do szpitala, dyżurny KPP w Lubinie został powiadomiony, że mężczyzna zmarł.

O całym zdarzeniu natychmiast powiadomiono prokuraturę, która zgodnie z obowiązującymi procedurami, wszczęła śledztwo w tej sprawie. Powiadomiono również komórkę kontrolną KWP we Wrocławiu. Trwają czynności dotyczące ustalenia przebiegu interwencji. Zapewne na polecenie prokuratury zostanie przeprowadzona sekcja zwłok, która wskaże przyczynę śmierci.

Zespól Prasowy

KWP we Wrocławiu



https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-08-07/lubin-policja-uzyla-chwytow-obezwladniajacych-mezczyzna-zmarl-w-szpitalu/?ref=slider to też

Cytat:

Policjanci z Lubina (Dolnośląskie) zostali wezwani do interwencji na ul. Traugutta, gdzie obezwładnili - jak wynika z komunikatu - agresywnie zachowującego się mężczyznę pod wpływem narkotyków. Na nagraniu opublikowanym m.in. na Twitterze słychać krzyki i widać, że mężczyzna jest siłą przytrzymywany przy ziemi. Zatrzymany zmarł w szpitalu. Interwencję w sprawie zapowiedział poseł Piotr Borys.



W mediach społecznościowych pojawiło się nagranie z interwencji na ulicy Traugutta w Lubinie. Na wykonanym z balkonu jednego z budynków obok nagraniu widać, jak policjanci próbują obezwładnić mężczyznę i umieścić go w radiowozie. Mężczyzna próbuje się wyrwać, krzyczy i wzywa pomocy. Funkcjonariusze doprowadzają go do auta - na nagraniu widać, że już wtedy brakuje mu sił.



 

Następnie przy próbie umieszczenia w aucie mężczyzna osuwa się na jezdnię. W międzyczasie policjantka obecna na miejscu odbiega, być może w stronę pobliskiej Komendy Powiatowej Policji w Lubinie. Trzej mężczyźni pozostają przy zatrzymanym, który przestaje się ruszać. Zaczynają poklepywać go po twarzy, ten jednak nie reaguje.

"Agresywny i pobudzony"
"Lubińscy policjanci zostali wezwani na miejsce, gdzie agresywny i pobudzony mocno mężczyzna miał rzucać kamieniami w okna zabudowań. Na numer alarmowy zadzwoniła matka mężczyzny, która zaznaczyła, że syn nadużywa narkotyków. Wobec agresywnego i pobudzonego mieszkańca Lubina funkcjonariusze użyli chwytów obezwładniających oraz kajdanek. W związku z jego irracjonalnym zachowaniem i podejrzeniem, że może znajdować się pod wpływem narkotyków, na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe" - czytamy w komunikacie umieszczonym na stronie dolnośląskiej policji. "Po ok. 2 godzinach komenda w Lubinie została powiadomiona, że mężczyzna zmarł w szpitalu" - poinformował zespół prasowy KWP we Wrocławiu.

 

Według informacji przekazanych przez policję, funkcjonariusze po przyjeździe na miejsce próbowali uspokoić i wylegitymować mężczyznę, który nie reagował na polecenia. 



 

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie interwencji w Lubinie. O sprawie poinformowana została także komórka kontrolna Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Trwają czynności dotyczące ustalenia przebiegu interwencji.

 

"Tę sprawę należy wyjaśnić. Nie żyje młody człowiek, mieszkaniec Lubina. Film jest dostępny w sieci. Będę interweniował w Komendzie Policji w Lubinie, aby sprawdzić wszystkie okoliczności" - napisał na Twitterze poseł PO Piotr Borys, mieszkaniec Lubina.




Rutik

2021-08-07, 13:14
lukaszjb napisał/a:

Przeciez po tym wpisie widac że ten cały halman to jakiś zakompleksiony internetowy nieuk idiota. Postudiuj mape Polski kasztanie.



Jak halmanowi napisalem, że jest imbecylem bo kaleczy język polski to mi odpisał, że się na nim mszczę bo jak to powiedział "trafił mi w czuły punkt" odpisując na mój komentarz. Trzeba być totalnym ignorantem i retardem, żeby takie kleksy walić na lewo i prawo. W sumie czego się tu spodziewać, wystarczy poczytać jego wypociny.

Preyman

2021-08-07, 13:16
Jakby nie ćpioł to by się nie przekręcił

Toperson1

2021-08-07, 13:42
W każdym razie przekręcił się na bank podczas interwencji, a nie w szpitalu. Czyli zaczyna się tworzenie nowej historii.

Raflik

2021-08-07, 13:59
A mówiłem, że będzie zamiecione pod dywan " Decyzją medyków, mężczyzna został przewieziony w asyście policji na SOR. Po ok. 2 godzinach komenda w Lubinie została powiadomiona, że mężczyzna zmarł w szpitalu. "

Kurde26

2021-08-07, 15:32
Już mieszają z błotem gliniarzy. Ja też jestem na nich uczulony, ale nie widzę żeby się nad nim znęcali. Nawet gazu ani paralizatora nie użyli, palki też nie latają. Widziałem kilka razy jak psy kogoś na buty wzięli i specjalnie "upuścili" zakutego w kajdanki a tu kultura pełna.

Karboksylator

2021-08-07, 15:45
Halman napisał/a:

lubin, lublin jedna i ta sama mieścina prowincjonalna...



lubin, taka wieś obok Chróstnika, pod Legnicą

dellstasinell

2021-08-07, 16:28
Ja wiem, że wam się marzy drugi dżordż flojd co w końcu przestanie ćpać. Nie wiem jednak czy widzicie nieudolność bagieciarzy i to solidną. We czworo nie mogą sobie poradzić z gościem, nie mają pojęcia co robić.
Co innego jakby gość padł tak jak floryda były zachowane procedury i wyuczone schematy postępowania, a on naćpany. Co innego jak padł bo naćpany, a inaczej jak oni udusili bo takie j***ne niedorajdy, że sobie nie poradziły. Jest deko różnicy i to takiej, że nie chciałbym aby takie lamusy sprawowały jakąkolwiek władzę porządkową w moim mieście, szczota to max co mogliby do ręki dostać.

Feder

2021-08-07, 16:48
Hahaha, "po 2 godzinach zmarł w szpitalu" a planowałem już wyjść z piwnicy po darmową elektronikę

radek225

2021-08-07, 17:00
mygyry napisał/a:

Pewnie całe osiedle odetchnie, że jeden patol zdechł



Na miejsce jednej patusiarskia sp***oliny przyjdzie inna patusiarskia sp***olina. Zdechł dziadek który po pijaku zasypiał w wannie i zalewał sąsiadów z dołu? To wprowadzi się Brajan z Dżesiką i trzema pięćsetolusami, który po pijaku będzie wszystkich napie**alał paskiem od spodni, tzn swoją konkubinę oraz bąbelki każde zrobione z innym gachem.

Budrys2000

2021-08-07, 18:08
Anosa20 napisał/a:

To policjanci też mogli w niego kamieniami rzucać



Albo oknami

Bantol

2021-08-07, 18:20

Pirania69

2021-08-07, 21:12
Jutro za to szykuje sie mala ameryka w Lubinie. A tym co klaszcza tym przebieranca w mundurach kij w oko. Nikt nie widzi jaka nieudolna jest nasza milicja, ktora musi udusic chlopa 50kg w grubych dzinsach zeby im nie sp***olil.. , dobre kilka sekund favet nie szarpał sie juz a te k*** dalej go dusily... Nie bronie go bo powinien sie poddac ale k***a 4 chlopa nie moze znalezc sposobu zeby obezwladnic cpunka... O braku pierwszej pomocy juz nie wspomne co powinno być powoden do wyj***nia ich z pracy, niech wypie**alaja do kopalni na przodek.
Co najlepsze.. zmarl 2h pozniej w szpitalu... Smiechu warte. Winna jest oczywiscie kreska a nie to ze go udusili nie udzialajac pomocy.. Ciekawe co byloby powoden jakby byl naj***ny? Pewnie wtedy by gume do żucia polknal przy interwencji..

On dla was zasługiwal na smierc bo cpal, wy macie boskie prawo zyc bo tylko pijecie a to jest legalne wiec nie może byc zle..

A tak przy okazji to zauważyłem, ze czesto jak ktoś nazywa innych ćpunami itp to sam nim jest.. Jestem pewny ze chociaz jeden z was tak nienawidzący ćpunów sam nim byl albo jest..

A wam psy z cyberprzestępczosci ktorzy to czytacie zycze duzo zlego za takich kolegow jak ci z Lubina czy amatorów paralizatora z Wroclawia. acab

Coyot30

2021-08-08, 00:29
j***ł go pies, j***ła go cała wieś! Brawo dla policji. Kolejnego gnoja mniej. Dziękuje

BAROSZA30

2021-08-08, 00:40
pie**olone psy ch*j im w dupe