18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polski Bokser

r4f43ll • 2014-01-09, 04:45
Przeglądając materiały dotyczące walki Szpilka - Jennings (25 stycznia) natknąłem się na wywiad z Izu Ugonoh'em.
Z początku dziwnie się to oglądało, bo gość mówi po polsku lepiej od Gołoty czy Binkowskiego.

Izu Ugonoh mówi o sobie, że jest czarnoskórym Polakiem dumnie reprezentującym Polskę. Ma bilans 9/0/0 w boksie zawodowym w wadze junior ciężkiej oraz mistrzostwo świata i Europy amatorów w K-1.



Tutaj jeszcze Izu tłukący ciapaka



Chyba nie było albo było ch*jowo otagowane.

Jeśli masz zamiar w komentarzu napisać "bambus","małpa","murzyn" to wyłącz komputer i idź się pomiziać z kolegami z ONR.

Nikolay

2014-01-09, 05:15
Szkoda ze nie ten dziennikarz co trzeba, a murzyn spoko. Nie dość ze ma większą pałe niż 90% sadola to jeszcze potrafi ładnie zasadzić gonga. :D

masterjunior

2014-01-09, 05:28
Taki z niego polak jak z grodzkiego kobieta.. Tu jest Sadistic i tu się obraża wszystkich, przede wszystkim mniejszości narodowe, etniczne itp. Jeśli masz zamiar pisać ''homofob'', ''rasista'', ''faszysta'' to wyłącz komputer i idź się pomiziać z kolegami z greenpace'u bądź innych organizacji broniących praw czarnych.

Kutarate-Miszcz

2014-01-09, 06:12
Wydaje mi się że było. Nawet był mały "eksperyment" w opisie zeby zamknąć oczy przed odpaleniem filmiku. Ale mogę się mylić i to nie ten "murzyn" ;-)

Moreq

2014-01-09, 06:14
@up
Nie mylisz się.

ulifont

2014-01-09, 06:18
dostałeś piwo, nie sp***ol tego

dOpieca

2014-01-09, 06:34
hmm rozwazam kupno tego murzyna

de_ent

2014-01-09, 07:14
Ciekawe kto podkładał głos

Ek...........em

2014-01-09, 07:32
Trudno żeby mówił po polsku z akcentem skoro urodził się w Szczecinie i całe życie mieszkał w Polsce. :D

btw
Wolę aby Izu reprezentował nasze barwy narodowe w sportach walki niż miałby to robić troglodyta Szpilka (prawdopodobnie jedyny człowiek z ujemnym ilorazem inteligencji).

Fa...........um

2014-01-09, 08:11
Do takich murzynów to ja nic nie mam! Nie jest facet p*zdą, ma do siebie dystans, nie żyje z socjalu tylko ciężko nad sobą pracuje. Piwo dla niego!

Lepszy k***a od 3/4 "rodowitych" Polaków głosujących na PO i palizjeba.

Sapphiron

2014-01-09, 08:54
murzyn napie**alający ciapaka? można mu wybaczyć że jest murzynem ;)

Poza tym murzyn który się zaadaptował do życia w naszym kraju, szanuje polską mowę i kulturę, prawa będące tutaj jest pierdyliard razy lepszy od wszystkich ciapaków razem wziętych którzy przyjeżdżają wszędzie i żądają żeby mieli prawa takie jakie mieli w kraju z którego uciekli. Skoro tego chcą to po ch*j uciekali?

Mr.Drwalu

2014-01-09, 09:11
Czarnoskóry typ dumnie reprezentuje Polskę. :homer: Kończ waść, wstydu oszczędź. :hitler:

Sajgonski

2014-01-09, 09:18
@up

Nie pie**ol waść, bo np osoba ze zdjęcia poniżej przyniosła polakom mnóstwo radości. Wszyscy byli dumni z naszego murzyna. Nawet najbardziej zatwardziali kibole.


Natomiast co do Izu, to utalentowany z niego gość. Szkoda tylko, że przez przepychanki z promotorami, czy inne zakulisowe sprawy, jego talent się marnuje, bo jest od dawna nieaktywny.