18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska wspomoże Ukraińców połową sił i środków. Oto one.

Everizon • 2014-05-29, 00:23
Dzisiaj wracając do domu moim enterprisem w warp przyuważyłem na stacji takie coś. Aż zjechałem żeby to sfilmować:



Wie ktoś co to dokładnie ? Specjalistów jak wiadomo tu nie brak.


Co do samego filmu:

Jak komuś się nie podoba moja brudna szyba to zapraszam do mycia. Ja go nie będę mył. Samochód jest już dorosły. Sam może o siebie zadbać...

A i sorry za wstrząsy. Tłumiki inercji w prędkościach warp'owych coś mi szwankują... w warsztatach dziwnie na mnie patrzą jak im próbuję wytłumaczyć...

mernest1

2014-05-29, 00:28
Wygląda jak 2S1 Goździk (ros. – 2C1 Гвоздикa; oznaczenie NATO – M1974) – samobieżna haubica kalibru 122 mm, konstrukcji radzieckiej, z okresu po II wojnie światowej.

~Beny

2014-05-29, 00:31
Obstawiam czołg na lawecie ciągnika siodłowego. Aczkolwiek mogę się mylić.

Everizon

2014-05-29, 00:31
W minutę odpowiedź :) tu na sadolu jesteście lepsi od google. pozdr.

mateuszek31

2014-05-29, 01:03
no lamusie wspomagasz ich jak nie wiem... oprócz gromów to raczej nie mamy nic do zaoferowania poradzieckie uzbrojenie na bank zrobi z nich mocarstwo... znasz sie ale chyba na obciąganiu do samych migdałów, bo zobaczyłeś sztrucla na lawecie i myślisz że błyszczysz;) elo !!

aaa... i pisał to inż. :D i to nie międzynarodowych stosunków, tylko człowiek, którego ambicja byłoby zajmować się takimi rzeczami od bachora!! ale wy i tak wiecie lepiej;)

a czemu nie od bachora?? bo Polskie Państwo krzywdzi ludzi :D tyle wam powiem. nie da się pracować i myslec o nowych schematach gdzie wieksze srodki ida na kampanie niż na nauke, więc ch*j w dupe po 1( wszystkim rządzącym a po 2) wszystkim którzy myślą, że nie mamy siły intelektualnej a po 3) wszystkim lewakom :D sorry ale taka prawda i nkt mnie nie przekona nawet bongman
;)

jabadaba

2014-05-29, 01:03
Za opis i montaż browar.


andrewerty

2014-05-29, 01:47
jak wcześniej napisali to jest chyba goździk. niedawno czytałem że WP ma się ich pozbywać dlatego mi się wydaje że prędzej ten egzemplarz czeka demobil niż wyjazd na front

RockyWood

2014-05-29, 01:54
spokooojnie to raczej jechało do muzeum jako stały eksponat a nie "do akcji"

Ra...........py

2014-05-29, 03:02
Eksponat nie eksponat, jakbyś zalał olejem i ropą to by ten czołg pewnie odpalił :szczerbaty:

lemansky1979

2014-05-29, 06:10
haubico - armata Goździk na lawecie transportowej ;)

ganji

2014-05-29, 06:14
o k***a nagrałeś czołg!!!

Everizon

2014-05-29, 07:26
mateuszek31 napisał/a:

no lamusie wspomagasz ich jak nie wiem... oprócz gromów to raczej nie mamy nic do zaoferowania poradzieckie uzbrojenie na bank zrobi z nich mocarstwo... znasz sie ale chyba na obciąganiu do samych migdałów, bo zobaczyłeś sztrucla na lawecie i myślisz że błyszczysz;) elo !! ;)


YYY ?? Mój temat ma charakter satyryczno sarkastyczny. Nie miał na celu urażenia niczyjej inteligencji ani przekonań. Nawet takiego debila trolla jak ty :)

Sutowendlin

2014-05-29, 07:46
Fakt faktem coś się dzieje ponieważ ludzie dostają mobilizacje do jednostek wojskowych.