18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska w Google Street View

uneventful • 2013-12-28, 17:07
Jak zwykle Polska musi się pokazać od najlepszej strony. Wszędzie.


zincum

2013-12-28, 20:06
Co to tu robi? To jakby kogoś pierwszy raz z domu wypuścić. Jeszcze ten początek zdania: "Jak zwykle..." Takie sensacje dzieciaku to masz w każdym kraju.

mi6chal

2013-12-28, 20:09
Co to za gówno? W ogóle jak to dostało się na główną to ja nie wiem. Co w tym złego, że jakiś chłopak podrapał się po tyłku czy jakiś żul stoi sobie przy drodze czy też pies załatwia się na trawniku.. To już k***a nic nie można zrobić bo zaraz jest to złe zachowanie? Gratulacje tobie i autorowi za udostępnianie ch*jowego filmiku.

ozarimielin

2013-12-28, 20:10
faktycznie, zacna szambiarka na ostatnim zdjeciu, jest sie czym chwalic

4h...........ch

2013-12-28, 20:11
Nigdy wiecej zawierzenia miniaturą na youtube, nawet tej fotki nie ma. A co do filmu to wystarczy wlaczyc google street i sobie po dowolnej drodze krajowej przejechac... zdjecia swobodnie mozna by wrzucic w 30 sekund.

milling

2013-12-28, 20:14
Ja pie**ole, gimbusy, sp***alać mnie z tym gównem. Z każdego innego kraju mógłbym sklecić podobny filmik... Jeszcze j***ne country, matko. A ty @dziuzeppeee chyba nigdy z domu nie wyszedłeś.

Tak, mam ból dupy, ten opis mnie wk***ił.

Samuraj01

2013-12-28, 20:16
Ufff... nie ma mnie tam :D

bones1909

2013-12-28, 21:02
O jeden z typowych zakompleksionych wirtualnych chłopczyków, który żyje w wirtualnym pięknym i nowoczesnym nju jorku ...

ph...........ks

2013-12-28, 21:18
od razu widać, że autor w dupie był i gówno widział.

KlinikaAborcyjna

2013-12-28, 21:26
milling napisał/a:



Tak, mam ból dupy, ten opis mnie wk***ił.



Dałbym może i piwko za wstawkę ale mnie też ten opis wk***ił więc dla dziuzeppeee cieplusie ciapate

pogromcachess

2013-12-28, 21:44
Tak szczerze... xD Ktoś wam płaci za to, żebyście wyszukiwali takich pierdół w mapach? Nie macie życia? Ludzie, co za czasy! O tempora, o mores!

maddog77

2013-12-28, 22:01
A ja się załapałem na google streetview ....raz jak stoję przed kioskiem zamiast w robocie(dobrze że twarze zamazują ale k***a tatoo na witach i 115kg/190cm postury raczej nie da się ukryć)...i raz jak wracam z roboty.W sumie to już czwarty raz zaistniałem w mediach...raz w Kurierze Szczecińskim gdy w wakacje dorabiałem przy taczce...i raz w Kronice Szczecińskiej gdy z panną leciałem w ślinę...był mały przypał bo panna miała chłopa który wtedy płacił alimenty na jej bachora...ale chyba się nie dowiedział bo są małżeństwem do dziś.

Ma...........os

2013-12-28, 22:03



O kufffffa już myślałem że takie coś zobaczę :) dobrze że to tylko zły sen .

pozdrawiam Sadystuf

k3mal

2013-12-29, 00:17
Patrzę na tytuł "Polska w Google Street View" no to obejrzę, będą ładne dziewczyny pewno

Oglądam, a tu psy srające i jebiące się, lachociągi robiące dobrze za kasę, osoby z niższego szczebla społecznego szukające w śmietnikach czegoś co moga sprzedac na chleb/wino/piwo i inne ch*jowiny ;/

To jest k***a polska w Google Street View? Taki obraz Polski powinien iść w świat oO? Nie mamy k***a nic innego do pokazania, tylko jakieś marne, zj***ne screeny?

Pies sie wysrac nie może, bo już jest kojarzony z naszym krajem? Najstarszy zawód świata nie może zarabiać (to k***a cos dziwnego, tylko w naszym kraju sa prostytutki, w innych nie?). Osoby, które z różnych powodów zmuszone sa spać na dowrcach, szukające legalnie rzeczy/surowców (tak k***a, oni nie kradną jak te pajace z samej góry, tylko sobie radza jak mogą i mają jeszcze HONOR by grzebać w śmieciach, a nie kraśc jak inne skursywyny miliony i później walczyć o 200zł diety poselskiej), które ludzie wyj***li w celu sprzedaży - na co je wydają ich sprawa, ale nie kradną - ja piję, wy też i ch*j to kogo obchodzi, ale jak zarobiłem to ch*j komus do tego na co to wydaję.

Brakuje mi tutaj naszych pięknych kobiet - oświadczyłem się niedawno jednej z nich, więc wiem co mówię - mamy najpiekniejsze kobiety w Europie i ich powinien dotyczyć ten temat, a nie tego co przedstawia to coś

Komu sie nie ppodoba moja litania to wypie**alac i ch*j wam w dupe ..i..

Wilk0r

2013-12-29, 01:41
dziuzeppeee czy ty ogarniasz w ogóle w jakim kraju żyjesz ? Czy jedynym twoim oknem na świat jest google view czy po prostu ci się w główie w zupełności od nadmiaru wolnego czasu pod kopułą popie**oliło... Jak ci się nudzi znajdź sobie dziewczynę z gimnazjum o mentalności królika a do duetu zaprosisz żula bo tyle ich jest że nie trudno znaleźć podkreślam że w POLSCE bo nie ma drugiego takiego miejsca na ziemi jak POLSKA , a może byś po drodze do gimbazy zatrzymał się jadąc gimbusem i zabrał jakieś dz**ki z kolegami gimbusami bo to takie popularne u nas, przecież polska wygląda dokładnie tak jak na tych zdjęciach w "jutjube" co wstawiłeś. Myślisz że nie znalazł byś podobnych rzeczy w którymś ze "stanów europy" a z tego co wynika to w POlsce panuje bród smród i ubóstwo, do tego dochodzi jeszcze sodoma i gomora oraz "kochane" przez wszystkich PO. Podsumowując: Polska to piękny kraj ale jak każdy kraj ma swoje wady i zalety, z naciskiem na zalety a to co pokazałeś dziuzeppeee pokazuje jak bardzo gimbaza skrzywione i patologiczne spojrzenie na świat, myślisz że w innych krajach miasta są krainami mlekiem i miodem płynące które znasz tylko z obrazków ale tak nie jest. Byłem w Niemczech oraz Anglii (Berlin/Londyn) i zapewniam cię że są dzielnice w których jeżeli znalazł byś się wieczorem srał byś w gacie byle nikogo nie spotkać.
PS: Nie chwale się tym gdzie byłem, a napisałem to wszystko bo nie mogę patrzeć w jaki sposób niektórzy postrzegają Polskę.

uneventful

2013-12-29, 10:02
ale Wy jesteście młoty ja pie**ole. W tym filmiku chodzi o to ,że przejeżdża k***a pojazd po Polsce, RAZ KAŻDĄ DROGĄ, i dziwnym trafem uchwyca akurat TAKIE SCENY. i potem LUDZIE TO ZNAJDUJĄ spośród dziesiątek tysęcy innych ulic. Naprawde jesteście takimi tępakami, że tego nie wyłapaliście i musicie mnie obrażać w każdym komentarzu? Odpowiem na wszystkie pytania - mam dziewczynę i nie, moim jedynym oknem na świat nie jest google street view. ja tu tylko wrzucam materiały do ch*ja pana, raz lepsze, raz gorsze, jak każdy użytkownik. i mam wyj***ne na wasze obelgi. pozdrawiam.

PS. Skoro przejeżdża po Polsce pojazd RAZ i wyłapuje akurat takie sceny, to znaczy, że Polska taka JEST, i pogódźcie sie z tym, że nie żyjecie k***a w raju. Patrioci się k***a znaleźli. Jakbyście nie wiedzieli, że Polska nie słynie na świecie od najlepszej strony.