18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska vs Marocco K1 !

k314 • 2016-01-11, 15:57


Niebieskie rekawice, debiut w klasie amtorskiej, najwieksza frajda to to ze dostaje przeciwnik z marokanskim paszportem :mrgreen: 8-)

Co do walki: Technika lub/i strategia zostala przeniesiona w 0% na walke wiec o tym juz wiem, ale w koncu po to sa takie walki, by uczyc sie na bledach ;-)
Pozdrawiam! :-P

k314

2016-01-12, 23:39
dzzejkop napisał/a:

Napisal ze walka amatorska, po to one sa zeby sie obijac i zdobywac doswiadczenie. Nikt nie wychodzi i walczy odrazu na zawodowym poziomie...
To tez tlumaczy dlaczego napisal ze zero taktyki, bo tak wlasnie jest na poczatku ze sie czlowiek podpala i zapomina o taktyce tylko wali to co wchodzi :)

Synu autora nie wiem ktora to Twoja walka w formule amatorskiej ani ile trenujesz ale dobrze to wyglada ( no chyba ze trenujesz juz 10 lat to nie ) fajnie ze duzy wachlarz technik uzywasz a nie tylko sam boks. Nie przestawaj trenowac, dorzuc parter i do UFC ! :D




Pierwsza walka amatorska, przeciwnika byla to druga walka, cwicze 3 lata.
Dziekowa za dobre reakcje, nastepna walka 6 luty, wiec polecam sledzic kanal ;-)
Rady biore oczywiscie do serca ;-) Pozdrawiam! :!: :-)

szpidi

2016-01-13, 08:38
Gratulacje ! szkoda, że przeciwnik wygląda mało ciapacko bo filmik wyglądałby jeszcze lepiej :D

kueza

2016-01-13, 13:33
te co sie tam drą jak stare gacie, wieczorem pewnie ku*asa obessały do samego patyczka :D

malina340

2016-01-13, 19:37
sędzia widać po czyjej stronie

Kobi_89

2016-01-13, 22:38
Widze że Bocak jest trenerem. Ćwiczyłem u niego jak jeszcze w Spartakusie MT prowadził.