18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska vs Anglia

ag...........th • 2019-01-06, 08:04
Po zmroku na ulicach Liverpoolu.


Pantilion

2019-01-06, 08:12
Pewnie Dżesiki wyklęte na emigracji


unicornoflove

2019-01-06, 08:24
Babka jakaś stuknięta, przywaliła się do naszych dziewczyn, bo nie chciały od niej czipsów xd

mygyry

2019-01-06, 09:59
Czemu się do młodych przypie**alacie skoro to ta stara zapluta p*zda zaczęła bydło robić?

ab...........bu

2019-01-06, 10:50
Niech sp***ala do swojego kraju!!! Ta z chipsami oczywiście :) :)

quraaq

2019-01-06, 11:05
@Hranipex - języki anglosaskie mają jedną zasadę - każdy mówi jak chce, nawet na trzeźwo. Po pijaku nimca od angola nie odróżnisz.

~Velture

2019-01-06, 11:15
Już tłumaczę.

-wy pisowskie k***y. W Polsce nie ma demokracji.
-w Polsce jest demokracja nie znasz sie.
-demokracja, demokracja!
-Aśka głosujemy demokratycznie. Wpie**ol spuszczasz?
-tak.
-tak.
-what?
-jebnij jej.

ag...........th

2019-01-06, 11:32
Hranipex napisał/a:

W jakim dialekcie mówiła ta z chipsami??????



Scouse. Nawet lokalsi mają problem ze zrozumieniem.

Dzisiaj

2019-01-06, 11:55
juz tlumacze - angielskie scierwo z chipsami to poprostu zwykla odmiana zasilkowiczow (jaka zaczyna serwowac PiS)
chavs - tak zwana patologia, nie pracuje od 2 lub 3 pokolen, doswiadczeni w pobieraniu zasilkow, srednia wieku zachodzenia w ciaze to 16lat, srednia liczba dzieci to 3 lub 4, w 90% brak slubu zeby oficialnie byc samotna matka (bo wieksze zasilki) w 99% rasistowskie k***y naglosniej krzyczace "j***ni obcokrajowcy, zabieraja namprace"

szkoda dziewczyny, nie wytrzymala i teraz bedzie miala duze problemy. Powinna zadzwonic na policje i zglosic "mowe nienawisci, podszyta pobudkami rasistowskimi" pozniej powinna jeszcze kulturalnie podpuscic idiotke (kolezanka powinna nagrywac ukradkiem na telefon)

Oczywiscie k***a z chipsami dostalaby jakies pouczenie i moze ze 20 funciakow kary (ktorej by i tak nie zaplacila) ale lepszego rozwiazania (legalnego) nie widze... :/

SirMajkel

2019-01-06, 12:52
Anglicy i polaczki w UK to są bardzo zabawni ludzie. Każdy sępi zasiłki, chleją na potęgę i śmią jeszcze komuś zarzucać jakieś wyimaginowane pierdoły.

habiTEK

2019-01-06, 13:29
Rebeliant_ZPF : co ty wogóle bredzisz. stara baba się przywaliła do normalnych dziewczyn.słuchaj sam mieszkam w UK, i jakby mi taka stara krowa sie zaczeła rzucac to raczej bym sie bronił. ty chyba rownież.
pomyśl jeszcze raz coś napisał. bo bredzisz.

habiTEK

2019-01-06, 13:47
SirMajkel - kolejny znawca. Prowadze drukarnie w UK, nie pobieralem nigdy zadnego zasiłlku, nie chlam, dobrze zarabiam i wsypujesz mnie tego samego worka co Janusz z budowy ?

jazeck

2019-01-06, 14:00
Aśka daje radę ;)

Gwardek

2019-01-06, 14:25
Akurat tak się składa, że ostatniego lata pracowałem w Szkocji. Co chwile na ulicy widać ćpunów zapie**alających po kolejną dawkę do dilera. Brudasów i innych chlejusów też było całkiem sporo. Gdy poszedłem pierwszy raz do ichniejszego pubu na impreze integracyjną, pod koniec przyj***ła się do nas jakaś ućpana baba i zaczęła wyzywać od najgorszych. Tam po prostu tak jest. Dużo gówna do utylizacji.