18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska się budzi !

bartman • 2012-05-15, 23:42
Polska się budzi - zacznij myśleć niezależnie!

-ogi-

2012-05-16, 00:23
POLSKA się nie obudzi dopóty dopóki nie będzie rzetelnych telewizji które będą pokazywać rzeczywistość, zamiast propagandy i rzeczy nieistotnych, które maskują to co się dzieje nie tylko w tym kraju ale i na świecie. Wszystkie przekręty, legalne mafie i ich mafiozi przedstawiani jako mężowie stanu. To nie tak że to tylko u nas, to się dzieje na całym świecie.

PS. Charlie Chaplin był geniuszem w swoim fachu

An...........kh

2012-05-16, 00:36
On umar.

Lumpex75

2012-05-16, 00:38
Bo dzieciaki wolą "walczyć" o internet , a inne osoby o Tv trwam

ASP

2012-05-16, 01:59
pie**olenie o szopenie jak było acta to wyszli na ulice jak rzad r*cha w dupę to wola siedzieć cicho i robić demoty , wrzucać takie filmy jak on, komixxy,itp

pakicito

2012-05-16, 07:34
nie głosowaliście na po, żeby być nowoczesnymi i modnymi?

malvo

2012-05-16, 08:24
Akurat dałeś gorsza wersje tego filmiku

Hauer88

2012-05-16, 08:38

torro

2012-05-16, 10:28
Ale co to ma być w zamierzeniu,bo nie kapuję? Najpierw jeden z lepszych fragmentów z filmów Chaplina,płomienne przemówienie przeciw faszyzmowi, tyranii i nienawiści wzywające ludzkość do pokoju i zjednoczenia,a potem przeskok do marszu moherowych nacjonalistów, kiboli i neofaszystów pod pomnikiem swego idola Dmowskiego? I co z tego,że autor starannie wybrał tylko te fragmenty, w których nie widać jak płoną wozy transmisyjne stacji telewizyjnych, a uczestnicy tego marszu nienawiści rzucają kamieniami w policję,a wszystko okraszone patetyczną muzyczką? Ta druga część filmu to antyteza pierwszej. Słowem bezczelne nadużycie i odwracanie kota ogonem. Jeśli taka Polska ma się budzić,to lepiej żeby jeszcze sobie pospała...

CzłowiekDepresja

2012-05-16, 10:46
@UP
Byłeś tam w trakcie tych wydarzeń? Bo z tego co piszesz to wiedzę czerpiesz z propagandowych stacji telewizyjnych. Wszędzie trafi się ktoś głupi lub ktoś kto szuka powodu do zadymy, ale zapewniam, że większość z tych 90 tyś. ludzi to zwykli ludzie którzy chcą dla Polski jak najlepiej i nie kręci ich dewastacja miasta lub niszczenie cudzej własności. Telewizja piętnuje te złe momenty a nie ukazuje tych dobrych...

baraq

2012-05-16, 11:00
@up zaszczyt Cie w dupe kopnal bo sie az zalogowalem przez to. Co do niezaleznych mediow, to ich nie ma i to fakt bo kazdy ma jakies poglady i pokazuje sprawy po swojemu, w jedna czy druga strone; rozgarnieci i myslacy ludzie i tak dojda do "jakiejs prawdy" nie trzeba brac z talerza jak daja w tv etc. Nie narzekaj bo moglo byc gorzej, np moglbys dostac wpie**ol i odsiadke za wyglaszanie pogladow przeciwnych do obcji rzadzacej. Na koniec z calym szacunkiem sp***alaj z Sadola z takimi wypocinami pro czy anty politycznym, bo to Sadistic! Chcesz sie pozalic to na wykop.pl moze tam kogos to zainteresuje. Dziekuj i pozdrawiam serdecznie.

Orson41

2012-05-16, 11:34
może zamiast się krytykować, zaczniemy siebie słuchać?zamiast atakować, to współpracować?

spr

2012-05-16, 11:42
malvo: byś podał linka do tego filmu na youtubie poproszę.k***a :D

_R...........s_

2012-05-16, 11:56
Myślałem że to sam Chaplin, więc dałem piwo. Ale oczywiście nie pomyślałem że są pomysłowi ludzie którzy na końcu wpie**olą trochę polityki. Tak więc piwko za chaplina a za resztę już nie.

ccrossfire

2012-05-16, 12:01
@torro

1. ch*ja wiesz o Dmowskim. Koles byl calkowitym przeciwienstwem faszysty.
2. Kibole i neofaszysci? Gdzie ty takie brednie przeczytales? Nawet nie znasz definicji faszysty idioto, wiec otworz nowa strone i wpisz w goglach faszym, znajdz kilka prac i przeczytaj. Faszyzm to nie byl rodzaj panstwa czy slepe pie**olenie o wyzszosci nad innymi narodami. To tylko skrot myslowy uzywany przez propagandzistow. Jak juz znajdziesz dokladna definicje faszyzmu i porownasz ja z dzialaniami naszego Donalda i dzialaniami lewych mediow, to znajdziesz podobienstwa.
3. Radze ci sie doedukowac, bo narazie jestes cwiercinteligentem z przerosnietym ego. Ot takim wiesniakiem z widlami co gazete przeczytal.