18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

polska policja

wonszo • 2015-03-16, 21:41
w nawiązaniu do tego tematu


wrzucone na sadolowy serwer. słaba jakość, ale wiadomo o co kaman
info po krótce:
Cytat:


POlicjant - były strażnik wiejski - prześladujący n/w typa. to ten sam policjant asp. Piotr Suplicki zabił (udusił - kolanem zmiażdzył krtań) chłopaka w Legionowie



Policeman

2015-03-17, 00:51
Murm napisał/a:

No, w waszych oczach kazdy kto ma cos przeciw wam do powiedzenia to jp i smiec i k***a :) A piszac o tym ze mozna sie wam do dupy dobrac jak przekroczycie uprawnienia, to chyba sam w to nie wierzysz, co?
A jak bylem poddany kontroli i grzecznie i z (uwaga!) szacunkien i spokojem sie odnosilem do policjantow, to w zamian zaczeli mnie zastraszac na plaszczyznie fizycznej i psychicznej. Nie spieralem sie, odpowiadalem rzeczowo i zgodnie z prawda, nawet nie spojrzalem wrogo, wiecie, staralem sie traktowac jak czlowieka. To nieee, musi wejsc mi w bliski kontakt, stanac z mina bo on k***a wielki komendant na sluzbie ma okazje sie przewiesc na odznace. Moja wina:) Przestancie juz klamac zalosni ludzie, przestancie oklamywac nas a przede wszystkim samych siebie. Co cie sie Policeman wydaje ze mnie rozgryzles? xD Ja o 10 lat za stary jestem na bycie jp elo, sorki. Tak po mnie jedziesz ze oh jak hejtuje a popatrz co na mnie napisales? Twoje usprawiedliwione, bo z policji jestes, ah no zapomnialem, przepraszam. Kolejny przyklad tych 'dobrych' :) I tych prezentujacych wyzszy poziom, a napisales posta nie lepszego niz ludzie ktorymi tak gardzisz. I to wasze zaslanianie sie ze och ach ludzie tacy niewspolpracujacy, i ze legitymacje trzeba pokazac 100 razy, nosz bidulku zebys przepukliny nie dostal. Ktos cie zmusil do pracy tam? Moze mama kazala? Do kogo masz pretensje? A co do zmiany prawa, to wy, nasi stroze (lol) powinniscie nas prowadzic na Wiejska w poszukiwaniu sprawiedliwosci a nie palicie jana ze czekacie na zmiany. Jestes tam, znaczy ze ci tam dobrze.



Aha, to już wszystko jasne.

Murm

2015-03-17, 00:58
Strzeliles focha czy juz po mnie jedziecie bo komenty w internetach?

pve11

2015-03-17, 01:01
Tutaj naprawdę sporo niedorozwojów. Chłopak miał gram marihuany (przypomnę, że alkohol dużo bardziej szkodzi), a wy nazywacie go bandytą. k***a debile, na PO głosujecie, czy ojciec w policji?
Chcecie, żeby policjant mógł was napie**olić na ulicy za jakieś wykroczenie? Bla, bla, za nic nie biją... To wyjdź k***a jeden z drugim z domu czasem, to się w końcu przekonasz.
Inna sprawa: jak można do k***y nędzy wolnemu człowiekowi czegokolwiek zabronić? Chce palić, niech pali, krzywdę komuś robi? Mam wrażenie że co niektórzy tutaj płakali jak ZOMO likwidowali.

Wiem jak to wygląda z perspektywy młodego człowieka. Przypie**alanie się panów stróżów prawa na każdym kroku. Prewencyjnie oczywiście.

GhostRider32

2015-03-17, 01:08
Murm,
Naoglądał się "Drogówki" i rozpowiada, że wszyscy policjanci po komendach ćpają :D Powiedz mi proszę, jak inaczej nazwać kogoś, kto sięga po narkotyki, jak nie mianem "ćpuna"? Nieważne, czy jego używką jest marihuana, kokaina czy amfetamina,
ćpun to ćpun. Mówisz, że dwa razy miałeś styczność z policją, dwa razy zapewne za niewinność oczywiście, bo co innego? I już rozpracowałeś, jak wygląda cała policja? Może znasz jeszcze jakieś niewyjaśnione sprawy? Napisz do "Wprost", może nawet coś zarobisz na tych rewelacjach :)
Jak Cię policjanci zastraszali psychicznie? Mówili, że do mamy zadzwonią?

Przykro mi jest, że osoby Twojego pokroju są wizytówką Naszego narodu za granicą...
A o moje sumienie się nie martw, bo jest czyste, jak łza ;) i zawsze będzie.

Mockba

2015-03-17, 01:08
@pve11 Wyobraz sobie ze pewnego wakacyjnego miesiaca mialem 5 kontroli, w tym dwa przeszukania i jakos nikt mi nie wpie**olil. Fakt faktem w suce zawsze inaczej gadaja jak swiadkow nie ma, ale zeby dostac ostry wpie**ol trzeba sie postarac.
A ze chlopaka perfidnie zaj***li ( najprawdopodobniej ) to juz inna kwestia i nie ma o czym dyskutowac.

czosnekzchlebkiem

2015-03-17, 01:30
widać że kilka razy próbował połknąć tel.

aalbo ?

Murm

2015-03-17, 02:05

To teraz moze delikatna analiza, na chlodno dla odmiany. :)

Jako ze alkohol z definicji rowniez jest narkotykiem, z ta roznica ze legalnym w tym kraju, wypadaloby, idac tokiem rozumowania GhostRidera, nazywac cpunem kazdego, kto w zyciu siegnal rowniez po ten narkotyk. Ale co ja tam wiem, jestem przeciez debilem.
Sugerowanie ze zastraszali mnie telefonem do mamy jest bezczelnoscia i doskonale sobie zdajesz z tego sprawe. Body language, ton glosu, postawa, nawet wypowiadane slowe skladaja sie na to jak kogos odbieramy, czy jako zagrozenie czy nie, i przeciez wiesz o tym bo cie tego uczyli w szkole ale kolejny raz probujecie mnie osmieszyc i zdezawuowac w tak prosty sposob. Domyslam sie ze to podstawa szkolenia z zakresu public relation, lub human handling. Nie wiem..

Jesli ty rozpracowales mnie po 3 postach na portalu dla netowych trolli to owszem, ja rozpracowalem cala (calutenka!) policje. O propozycji lapowki w zamian za informacje o przestepstwach pomine milczeniem. Ja nie wy.

Patrzac szerzej na zaistniala sytuacje w komentarzach do tego filmiku, Policeman stracil panowanie nad soba, i nie do konca udalo mu sie oczernic, wysmiac i de facto uniewaznic moje posty, stracil nerwy i wybral opcje najbardziej dla niego naturalna i znajoma, czyli agresje, w tym wypadku slowna. ''Aha, to już wszystko jasne.'' Takie cos mowi moja dziewczyna jak jej argumentow braknie ale nie zamierza mi przyznac racji, bo ma foszki. Tutaj odbieram to jako zaakceptowanie porazki, opakowane w zatlumaczenie sobie, ze 'rozmawiam z debilem j***nym smieciem i tak nie zrozumie wiec koncze'. Rozumiem ze wyksztalcone macie odruchy zamieniania strachu i jego przyczyny na agresje i bezrefleksyjne uogolnienie. OK. Takich odruchow wymaga wasza praca.
W tym momencie sprawe przejal kolega po fachu, ktory z wieksza finezja i podszywka nieco lepszego poczucia humoru kontynuuje dzielo 'neutralizacji' moich postow.

Masz sumienie czyste jak lza! No brawo, nie wiedzialem ze na tym portalu jest zarejestrowany Jezus, jedyna osoba w historii swiata ktora zyla bez grzechu. A jesli cos grzeszyles jednak, to masz to na sumieniu, lo-gicz-ne.
Nigdzie tez nie napisalem ze bylem gdzies niewinny, nie wiem skad zatem takie wnioski?
Jako profesjonalisci i na pewno przedstawiciele 'tych dobrych', oczywiste ze scisle trzymacie sie jedynie faktow i nie probujecie w zaden sposob ich przeinaczac aby otrzymac zamierzony przez was efekt, bez wzgledu na stan faktyczny, prawda? No to trzymajac sie faktow, pierwsze zdanie w poscie Policemana skierowanego do mnie, zostalo wyjete z kontekstu i zmienione tak aby wygladalo zupelnie inaczej niz zamierzalem. Wystarczy spojrzec, przeczytac moj post, potem zmieniony sens tego w jego poscie.

Doczytales, jeden z drugim do tego momentu? To moze przestancie juz czytac i zajmijcie sie zlodziejami w rzadzie, pedofilami w kosciolach, korupcji w waszych szeregach, handlarzami ludzmi i rzeczami naprawde waznymi, a nie karmicie 13letniego trolla. O historii jednego grama trawki nie wspomne. No chyba ze to wyzwania godne waszej uwagi i odpowiadajace waszym kompetencjom?

Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze wy chyba naprawde wierzycie w to co piszecie. A kazdy kto nie jest wami, widzi jak oderwane od rzeczywistosci jest wasze stanowisko. Zupelnie od czapy.

Ja naprawde chcialbym spotkac dobrego policjanta, i moc mu powiedziec 'pomogl mi Pan, dziekuje.' Albo cos rownie oddajacego szacunek. Chialbym moc, jako obywatel tego kraju, moc z czystym sumieniem stanac w waszej obronie przeciw debilom 'jp elo elo bo koledzy tak mowia'. Naprawde chcialbym ale cholera, czemu nie mam za co? Czemu w towarzystwie nie slyszy sie rozmow o tym jak to policjant okazal sie super gosciem, prawdziwym sluga obywatela? Gdzie sa te historie? Moze dlatego ze ich nie ma? ;/ Albo pewnie dlatego ze wszyscy obywatele to jp elo elo... W takim razie, czemu jeszcze do nas nie strzelacie na ulicy? Eh..

Przyznaje wam racje, uogolnilem i pojechalem z krzywdzacym hejtem. Nie byliscie mi dluzni ale ludzie, do cholery, dajcie nam, obywatelom powody zeby was szanowac, zeby was chwalic. Uzeracie sie z zulernia? Wyobrazcie sobie ze my, ich sasiedzi tez sie z nimi uzeramy. Przestancie isc na sztuke, bo komendant kazal miec tyle glow w tym miesiacu i ch*j. Po to wstapiliscie do policji? Ja rozumiem ze sie boicie, bo posada, bo rodzina, tylko, ponownie, czy po to wstapiliscie do policji?

Smutne to ze sie tak pienicie, a przeciez wciaz nikt mi nie udowodnil jednego klamstwa. Ale jestem debilem smieciem i k***a gimbusem jp, to obal moje argumenty w rzeczowej dyskusji, slucham, czekam. Latwiej sie pienic i probowac osmieszyc mnie przed widzami...

GhostRider32

2015-03-17, 02:47
Murm,
Skąd w ogóle pomysł, że jestem policjantem? Nie jestem i nie byłem, co więcej w biznesie, w którym siedzę często pracowałem przeciwko policjantom, dostarczyłem w wielu sprawach dowody na to, że policjanci działali niezgodnie z prawem, dwie zakończyły się wydaleniem funkcjonariuszy ze służby. Nigdy nigdzie nie twierdziłem, że to jest święta organizacja, czarne owce trzeba tępić, ale to co napisałeś, że "wciągają kreski po komendach" jest nonsensem i sam o tym dobrze wiesz.
Dlaczego nie ma tych "dobrych historii"? Z tego samego powodu, dla którego Twoja dziewczyna pamięta Twój błąd sprzed dwóch lat, a nie pamięta tego, że przynosisz jej kwiaty co tydzień. Możesz 1000 razy uczynić coś dobrego, a po jednym Twoim błędzie ludzie Ci tego nie zapomną. Ten sam efekt działa w stosunku do korporacji, firm, rządów i instytucji państwowych. Jest wiele przypadków, w których policjanci, strażnicy graniczni, czy inni mundurowi narażając swoje życie zrobili coś dobrego - głośna sprawa zadźgania policjanta z Warszawy, kiedy po służbie postanowił zainterweniować, w Gdańsku jakiś czas temu policjant po służbie został pobity, bo próbował powstrzymać ochronę jednego z klubów nocnych od skatowania chłopaka, w moim sąsiedztwie niedawno mąż pobił żonę, policjanci którzy wcześniej przyjechali do nich na interwencję, postanowili jakiś czas później odwiedzić to mieszkanie, aby zobaczyć, czy wszystko w porządku, zwykły ludzki odruch. Takich sytuacji jest mnóstwo, ale się ich nie nagrywa, media nie interesują się tym, ale jak policjant kogoś postrzeli (nawet rykoszetem) z broni gładkolufowej od razu hasła "policja zła, strzelajo!". Ile jest filmów w internecie, gdzie idiota specjalnie przypie**ala się do funkcjonariusza, który naraził się idiocie tym, że wypisuje mu słuszny mandat za przekroczenie prędkości?
Czarne owce się zdarzają i trzeba je tępić. Także w policji i nigdy się temu nie sprzeciwie. Ale wrzucanie wszystkich do jednego worka i mówienie, że "nie ma dobrych policjantów" jest czystym debilizmem... Tak samo, jak ocena całej instytucji po 2 przypadkach styczności... Napisałeś chociaż skargę na tego policjanta? Zawiadomiłeś odpowiednie organa o tym, że próbował wyłudzić łapówkę? Równie dobrze ja mogę napisać, że wszyscy, którzy mają imiona i nicki na "M" to kretyni, bo Marek i Maciek, których znam to kretyni...
I sumienie mam czyste, bo nigdy nie zrobiłem nic wbrew swoim zasadom, przekonaniom i prawu.

grudawwk

2015-03-17, 02:47
Murm napisał/a:


To teraz moze delikatna analiza, na chlodno dla odmiany. :)

Jako ze alkohol z definicji rowniez jest narkotykiem, z ta roznica ze legalnym w tym kraju, wypadaloby, idac tokiem rozumowania GhostRidera, nazywac cpunem kazdego, kto w zyciu siegnal rowniez po ten narkotyk. Ale co ja tam wiem, jestem przeciez debilem.
Sugerowanie ze zastraszali mnie telefonem do mamy jest bezczelnoscia i doskonale sobie zdajesz z tego sprawe. Body language, ton glosu, postawa, nawet wypowiadane slowe skladaja sie na to jak kogos odbieramy, czy jako zagrozenie czy nie, i przeciez wiesz o tym bo cie tego uczyli w szkole ale kolejny raz probujecie mnie osmieszyc i zdezawuowac w tak prosty sposob. Domyslam sie ze to podstawa szkolenia z zakresu public relation, lub human handling. Nie wiem..

Jesli ty rozpracowales mnie po 3 postach na portalu dla netowych trolli to owszem, ja rozpracowalem cala (calutenka!) policje. O propozycji lapowki w zamian za informacje o przestepstwach pomine milczeniem. Ja nie wy.

Patrzac szerzej na zaistniala sytuacje w komentarzach do tego filmiku, Policeman stracil panowanie nad soba, i nie do konca udalo mu sie oczernic, wysmiac i de facto uniewaznic moje posty, stracil nerwy i wybral opcje najbardziej dla niego naturalna i znajoma, czyli agresje, w tym wypadku slowna. ''Aha, to już wszystko jasne.'' Takie cos mowi moja dziewczyna jak jej argumentow braknie ale nie zamierza mi przyznac racji, bo ma foszki. Tutaj odbieram to jako zaakceptowanie porazki, opakowane w zatlumaczenie sobie, ze 'rozmawiam z debilem j***nym smieciem i tak nie zrozumie wiec koncze'. Rozumiem ze wyksztalcone macie odruchy zamieniania strachu i jego przyczyny na agresje i bezrefleksyjne uogolnienie. OK. Takich odruchow wymaga wasza praca.
W tym momencie sprawe przejal kolega po fachu, ktory z wieksza finezja i podszywka nieco lepszego poczucia humoru kontynuuje dzielo 'neutralizacji' moich postow.

Masz sumienie czyste jak lza! No brawo, nie wiedzialem ze na tym portalu jest zarejestrowany Jezus, jedyna osoba w historii swiata ktora zyla bez grzechu. A jesli cos grzeszyles jednak, to masz to na sumieniu, lo-gicz-ne.
Nigdzie tez nie napisalem ze bylem gdzies niewinny, nie wiem skad zatem takie wnioski?
Jako profesjonalisci i na pewno przedstawiciele 'tych dobrych', oczywiste ze scisle trzymacie sie jedynie faktow i nie probujecie w zaden sposob ich przeinaczac aby otrzymac zamierzony przez was efekt, bez wzgledu na stan faktyczny, prawda? No to trzymajac sie faktow, pierwsze zdanie w poscie Policemana skierowanego do mnie, zostalo wyjete z kontekstu i zmienione tak aby wygladalo zupelnie inaczej niz zamierzalem. Wystarczy spojrzec, przeczytac moj post, potem zmieniony sens tego w jego poscie.

Doczytales, jeden z drugim do tego momentu? To moze przestancie juz czytac i zajmijcie sie zlodziejami w rzadzie, pedofilami w kosciolach, korupcji w waszych szeregach, handlarzami ludzmi i rzeczami naprawde waznymi, a nie karmicie 13letniego trolla. O historii jednego grama trawki nie wspomne. No chyba ze to wyzwania godne waszej uwagi i odpowiadajace waszym kompetencjom?

Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze wy chyba naprawde wierzycie w to co piszecie. A kazdy kto nie jest wami, widzi jak oderwane od rzeczywistosci jest wasze stanowisko. Zupelnie od czapy.

Ja naprawde chcialbym spotkac dobrego policjanta, i moc mu powiedziec 'pomogl mi Pan, dziekuje.' Albo cos rownie oddajacego szacunek. Chialbym moc, jako obywatel tego kraju, moc z czystym sumieniem stanac w waszej obronie przeciw debilom 'jp elo elo bo koledzy tak mowia'. Naprawde chcialbym ale cholera, czemu nie mam za co? Czemu w towarzystwie nie slyszy sie rozmow o tym jak to policjant okazal sie super gosciem, prawdziwym sluga obywatela? Gdzie sa te historie? Moze dlatego ze ich nie ma? ;/ Albo pewnie dlatego ze wszyscy obywatele to jp elo elo... W takim razie, czemu jeszcze do nas nie strzelacie na ulicy? Eh..

Przyznaje wam racje, uogolnilem i pojechalem z krzywdzacym hejtem. Nie byliscie mi dluzni ale ludzie, do cholery, dajcie nam, obywatelom powody zeby was szanowac, zeby was chwalic. Uzeracie sie z zulernia? Wyobrazcie sobie ze my, ich sasiedzi tez sie z nimi uzeramy. Przestancie isc na sztuke, bo komendant kazal miec tyle glow w tym miesiacu i ch*j. Po to wstapiliscie do policji? Ja rozumiem ze sie boicie, bo posada, bo rodzina, tylko, ponownie, czy po to wstapiliscie do policji?

Smutne to ze sie tak pienicie, a przeciez wciaz nikt mi nie udowodnil jednego klamstwa. Ale jestem debilem smieciem i k***a gimbusem jp, to obal moje argumenty w rzeczowej dyskusji, slucham, czekam. Latwiej sie pienic i probowac osmieszyc mnie przed widzami...


Weź nie przejmuj się tym typem pewnie dla niego kawa to też narkotyk, a poza tym "Kocham Polskę, nienawidzę polaków..." i wiadomo z kim mamy do czynienia .

Nietzsche

2015-03-17, 07:09
Ja pie**olę, ręce opadają....

Gównoburza gimbusów, bo jakiś niedojeb połknął gram marichuany...

Większość z was, w tematach ukazujących jak amerykańska policja nie pie**oli sie w tancu w swojej robocie, bije brawo, wkleja obrazki pochwalne i lamentuje że gdyby w Polsce tak było to byłoby super. Podobnie w tematach dotyczących nawet drobnych złodziejaszków, którzy dostali wpie**ol po przyłapaniu na gorącym uczynku.
Ot moralność pani dulskiej.

Życzę wam wszystkim z całego serca, by policjant (POlicjant k***a...jakie to żalosne) napluł wam w oko i kopnął w dupę, kiedy z płączem pójdziecie do niego po pomoc.

W sprawie Legionowa jeszcze słów kilka - za słabo wyszkolona nasz policja, za mało ofiar wśród JP 100%.
Rozpie**alają mnie te popie**olone mamuśki, które płaczą w tv, że ich synkowie dostali wpie**ol za niewinność....
Murzyńska mentalność.
Na pewno KFC ma tam rekordowe obroty...