18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska patologia

bartg21 • 2022-06-02, 16:39
Kolejna część przygód pseudo rapera o ksywie "gruby konspiracja osiedlowa".



Beka_XD

2022-06-03, 00:22
Bejker napisał/a:

ciekawe jak ona wyglada



Paszkwil. Na hardzie jej ryjec widać.

Dragomir88

2022-06-03, 05:02
Beka_XD napisał/a:

Paszkwil. Na hardzie jej ryjec widać.



Gdzie ?? To co leja na nią ?

bartg21

2022-06-03, 08:58
Dragomir88 napisał/a:

Gdzie ?? To co leja na nią ?



Na hard jest drugą akcja, jednak to są chyba dwie inne dziewczyny

squach

2022-06-03, 09:06
ElektrycznyMordulec napisał/a:

o co tu k***a chodzi?



Jak to o co, o albo k***a, bo k***a, albo k***a, i wiesz k***a, no bo k***a ten k***a.

kapelan_szturmowy

2022-06-03, 09:54
Wejdźcie na ich profil FB i poczytajcie wpisy i komentarze. Odpad społeczny, wymagający trwałej izolacji lub utylizacji. Razem z komentującymi.

djpyza

2022-06-03, 11:33
bartg21 napisał/a:

Podobno dużo ale znikoma część trafi tutaj za moim pośrednictwem.




Syn_Milionera napisał/a:

Zawsze mnie zastanawia jak bardzo zgnojone trzeba mieć ego żeby dowartościowywać się tak prymitywnym upokarzaniem słabszych. HA TFU!
PS: Krótki research jego FB i potwierdzona moja teoria że kto zadaje ból ten sam w głębi cierpi.



i jak widzę te pdw czy k***a hwdp i ch*j wie co jeszcze i do tego słowo ziomalu to normlanie palpitacji dostaje ! ptfuuuu

baronturbina napisał/a:

k***a, nie wiem czemu przeczytałem „Podlaska patologia”. Ale w sumie to by się zgadzało.



przeczytałeś tak bo nie umiesz czytać misiaczqu :*** zapraszam do szkoły poproś tam mameee czy tateeee z sosnowca tam gdzie mieszkasz niech cię trochę nauczą! aaa zapomniałem to sosnowiec .

Karboksylator

2022-06-03, 12:27
co do tych filmików, to jeśli dziewczyna nie zgłosi tego do organów ścigania, to nic mu nie zrobią. nie ma w Polsce prawa, które by mu coś zrobiło tylko na podstawie tego filmu. natomiast film może być dowodem jeśli dziewczyna uzna, że została wykorzystana i poniżona. Żadnego gwałtu na filmie nie ma, jedynie jakiś obszczymurek sika na leżącą dziewczynę (piszę o filmach z harda). czy to jest moralnie etyczne, czy nie, nie mnie to oceniać. Czy dziewczyna była nawalona, naćpana, czy udawała, to nie mnie oceniać. Filmiki są jakie są, ukazują twarze dwóch osób, natomiast nie wiemy, czy dziewczyna dobrowolnie i za swoją zgodą w nich uczestniczyła (może nawet dostała za to kasę) czy też została doprowadzona do stanu bezbronności a następnie została wykorzystana (zgwałcona) + poniżona.

reasumując nic z tych filmów nie wynika, poza tym, że nagrywający może mieć z tego duże kłopoty

Karpackiemocne

2022-06-03, 12:49
bartg21 napisał/a:

Podobno dużo ale znikoma część trafi tutaj za moim pośrednictwem.



podeślij na pw jak coś masz

Bejker

2022-06-03, 20:33
djoshin napisał/a:

głos prawilniaka z filmu i głos jak oddaje mocz na dziewczynę ten sam



A to sie sie na nią odłał to jakiś zakaz ?

:evil:

ma ktos linka do tej Honoraty na Fb?

silwerbalk

2022-06-04, 06:27
Ja przepraszam ale co to za pedał .... :-? Po ch*j go tutaj pokazujecie ? k***a takich to tylko do pieca jak himmler kazał. :roll: z nich i tak już nic nie będzie a opal będzie drogi

Szatan666

2022-06-04, 07:03
Dajcie namiary mi na tą gruba paruwe to następny film na sadolu będzie z nim i z szczotka do kibla w jego dupie

adderwlkp

2022-06-04, 08:57
Szatan666 napisał/a:

Dajcie namiary mi na tą gruba paruwe to następny film na sadolu będzie z nim i z szczotka do kibla w jego dupie




Wystarczyło czytać uważnie, ale proszę bardzo. Liczymy że dotrzymasz słowa.

bartg21 napisał/a:

Nie podam Ci moich danych. Jeśli jednak szukasz nagrywającego to na FB Mateusz Grzegorz Konstanty lub jego fanpage konspiracją osiedlowa


Danbuk

2022-06-04, 12:51
Ma szmata za swoje jak z taką patologią pije na co liczyła na romantyczną wieczerzę z meksykańska orkiestrą czerwonymi różami i homarem na stole hahaha jprdl

tranzystor

2022-06-04, 13:24
Mógł chociaż giry umyć do filmu

Kędzior

2022-06-04, 17:11
MisiaXD napisał/a:

k***a wieśniaki pie**olone pijana babę dojeżdżać...



Po brudnej podłodze stwierdzam, że to twoi funfle z wielkiego city.