18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska oczami obcokrajowców..

Brutal90 • 2012-12-30, 16:15
Jest gadka co do czarnoskórych, żydach, nietolerancji itp. Jak ktoś ma ochotę usłyszeć jakie zdanie mają inni to zapraszam :-D




Z.G.O.N

2012-12-31, 00:26
No k**wa murzyn przyjechał z afryki i narzeka ! Się nie podoba to won !!

Ach zapomniałem dopisać :) Je**ć judenów :) Nie pasuje to won do Izraela.
Tak jestem rasistą,Ksenofobem,antysemitą i nie cierpię pedalstwa. :jezdziec:

siba

2012-12-31, 00:37
Nie wiem z którego roku jest ten film ale mam wrażenie, że nie jest obiektywny. Jakby starał sie nas zakompleksić wobec innych narodów a na to jesteśmy podatni.

vajron

2012-12-31, 03:06
Echis napisał/a:

Wpie**alają całe społeczeństwo do jednego wora.



To rzadkość na sadisticu. Np nikt się tu nie wypowiada o czarnych tak jakby wszyscy byli tacy sami.

Missiek1906

2012-12-31, 04:29
pie**olenie z polskim akcentem. czlonek im w odbyt !

whorejp

2012-12-31, 07:30
Skoro tak im Polska i Polacy przeszkadzają to na h*j tutaj siedzą? Przecież nikt ich nie zmusza do siedzenia w Naszym pięknym kraju, droga wolna, dziś Europa jest otwarta i mogą mieszkać gdzie chcą. A co do samego filmiku to chyba przez Michnika/Szechtera zrobiony. pOLSKA? Co to k***a ma być? Precz z antypolonizmem!

Kawagawa

2012-12-31, 09:43
Fragment o przysyłaniu zakonnic na aborcję bezcenny, ciekawe czy autentyk, czyżbyśmy dotarli do kolejnego TABU? :D Ktoś ma info? :D

Druga sprawa, same negatywy tutaj pokazano, same kontrowersyjne tematy. A gdzie reszta wywiadu? Wszystko w Polsce złe?

Trzecia sprawa. Zaczyna już mnie wk***iać to wieczne pieprzenie o polskim antysemityzmie. Jak tak kochacie Żydów to sobie ich k***a bierzcie do siebie. A jak im jest tutaj tak źle to niech wypie**alają do Izraela, mają swój kraj. k***a, są tutaj swojego rodzaju gośćmi. Nic do nich nie mam, ale jak mają wiecznie swojego gospodarza opluwać i całymi dniami żądać odszkodowań i przeprosin to niech wypie**alają do Izraela.

Dziękuję.

Ork.Fajny

2012-12-31, 12:14
Kawagawa napisał/a:

Fragment o przysyłaniu zakonnic na aborcję bezcenny, ciekawe czy autentyk, czyżbyśmy dotarli do kolejnego TABU? :D Ktoś ma info? :D


Powiedział to gość który twierdził że Polska była pierwszym demokratycznym i wolnym krajem w Europie...
Więc nie za bardzo brałbym na poważnie żadne jego słowo dotyczące jakiegokolwiek faktu...

Kawagawa napisał/a:

Druga sprawa, same negatywy tutaj pokazano, same kontrowersyjne tematy. A gdzie reszta wywiadu? Wszystko w Polsce złe?


Widać że to kolejny antypolonijny crap rodem z Pogrossia. Nie ma co tego brać na poważnie. Poza tym parę pozytywów padło: konserwatyzm, duma, patriotyzm, wiara etc.

Kawagawa napisał/a:

Trzecia sprawa. Zaczyna już mnie wk***iać to wieczne pieprzenie o polskim antysemityzmie. Jak tak kochacie Żydów to sobie ich k***a bierzcie do siebie. A jak im jest tutaj tak źle to niech wypie**alają do Izraela, mają swój kraj. k***a, są tutaj swojego rodzaju gośćmi. Nic do nich nie mam, ale jak mają wiecznie swojego gospodarza opluwać i całymi dniami żądać odszkodowań i przeprosin to niech wypie**alają do Izraela.


Problemem jest to że nikt nie wykazał się wiedzą dotyczącą tego że wielu ludzi nosi urazę do Żydów za czasy powojenne ('45-'52) początki istnienia PRLu ('52-'60). Wszystkie urzędy typu UB, IW były przesiane żydami a urzędy te zajmowały się mordowaniem polaków-patriotów którzy byli przeciw komunie. Albo procesy tych ludzi... Jeśli NST'owiec dostał poręczenie że uratował żyda to czapa była zawieszana. Jeśli dostał takowe potwierdzenie od zwykłego polaka to czapa była dalej wykonywana. Mimo że Jaruzelski ze swoim przydupasami wykonał czystki anty-żydowskie to sądzę że dziś nadal jest to głównym powodem nienawiści. Może pochodzenie historyczne zamazało się, ale hejt nie. Nie usprawiedliwiam tego zachowania ofc.

skandal89

2012-12-31, 13:03
Bardzo dobrze, mam nadzieję, że kiedyś takie niemcy czy francja będą patrzeć na Polskę z zazdrością, że my mamy tu Polskę a oni u siebie islam, może to otwoży im oczy i wypie**olą ten brud z powrotem do siebie.

j-t-t-s

2012-12-31, 18:41
"Trzecia sprawa. Zaczyna już mnie wk***iać to wieczne pieprzenie o polskim antysemityzmie. [...] to niech wypie**alają do Izraela."

:D

Całe piękno tego "polskiego antysemityzmu" polega na tym... że to nie władze są uczulone, to nie sądy i urzędnicy mają problem z pochodzeniem, nacjonalnością czy miejscem urodzenia. Wszystko rodzi się raczej w głowach ludzi, którzy czują się poszkodowani tym, że nie oni są traktowani "lepiej". Czyli też typowo polska cecha zawiści międzyludzkiej, którą lwia część naszego społeczeństwa kieruje się w życiu codziennym. (Uwielbiam przykład Rzędziana - nie chodzi o gruszę, nie chodzi o gruszki, nie chodzi o granice, chodzi o to, że oni nie mogą mieć lepiej) Inne kraje radzą sobie w ten sposób, że albo ustawowo odmawiają odpowiedzialności za określone zdarzenia historyczne albo też odmawiają "bycia następcą prawnym" określonego państwa czy formy ustrojowej, która zdarzyła się w ich dziejach. Potem mogą wzruszyć ramionami i powiedzieć - sorry dude, law is the law, dura lex sed lex.

My jednak kierowani jakimś pokrętnym poczuciem, dumy i honoru tworzymy prawo ideowe, która ni w ząb nie ma się do naszych interesów. Duma i honor to fajne uczucia dla jednostki, ale na miłość boską nie dla organizacji jaką jest państwo!

EudezetReprezent

2012-12-31, 18:46
jebac tolerancje teraz jestem nie tolerancyjny i jest mi z tym dobrze ;)

mazin

2012-12-31, 18:51
Z Nowego Sącza do Zakopanego jest 100, nie 40 km!

sir_Alex

2012-12-31, 18:56
tu jest polska, zydzi, ciapaty, murzyny nigdy nie beda tolerowani...
musimy tylko wypie**olic tuskow, kaczynskich i inna czerwona cholote - ,, by zylo sie lepiej..."

ArkaSzatana

2012-12-31, 19:02
Niech wypie**alają tam gdzie będą ich tolerować.

KwasiborskiJerzy

2012-12-31, 19:07
Padło pytanie: "Polacy, czemu nie wyciągacie wniosków z historii?"
Moja odpowiedź brzmi: "Wyciągamy, wystarczy spojrzeć, w których rejonach nie było dżumy"

Plecionkarz

2012-12-31, 19:09
Ordynarny film który podgrzewa nieustanne wmawianie Polakom, że powinni się wstydzić. Jak tak źle się czują w Polsce, boją się o życie to po ch*j w niej dalej siedzą, co ich trzyma? Jest tu coś z ich strony bardzo niekonsekwentnego i kłamliwego. Apelują do Polaków żeby się opamiętali a w rzeczywistości chcieliby nam zgotować drugą Palestynę. Jak dla mnie nietolerancyjność to oznaka rozsądku, nieulegania jakimś medialnym sztuczkom socjotechnicznym żeby dać sobie wejść na głowę i być intruzem na własnym podwórku.