18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska na Euro...

HEILicopter • 2012-06-10, 11:22
Bez nadzoru.



"Ten jeden to chyba umarl" :lodowka:

joorass

2012-06-10, 15:13
czekam na mecz Polska -Rosja albo Rosja - anglia ;]
bo jak wiadomo te państwa mają najbardziej rozrywkowych kibiców

Mr Dan

2012-06-10, 15:31
"Where the fuck is police guys" i już wiadomo, co ten facet będzie gadał jak wróci do siebie...

beepp

2012-06-10, 16:00
Wczoraj we Wrocławiu na wzgórzu partyzantów, 10-ciu Rosyjskich sportowców zalicza KO. Dodatkowo dwóch z nich zalicza lekcje pływania w fosie.

sz...........r9

2012-06-10, 16:07
^ Aż miło posłuchać ;]

xqwzts

2012-06-10, 16:29
Słyszałem ze przedwczoraj to ogródki na starym w poznaniu latały. i przyjechały na to tylko dwie lodówy. wczoraj za to juz widziałem niebieskich chłopców uzbrojonych w pałki i tarcze. Niemniej stwierdziłem ze pie**ole i na Stary rynek ie wchodzę :]

dupnięty

2012-06-10, 20:00
No i idż tu z dzieckiem na miasto. o meczu nie wspomnę
:-(

Sahex

2012-06-10, 20:00
Kurde.... :( Kolega po prawej przespał całą zabawę :(

Zuku1916

2012-06-10, 20:03
sparing przed rosjanami :amused:

glodnymaciek

2012-06-10, 20:03
me vs nublet napisał/a:

jak mnie to wk***ia... raz wszyscy hejtuja policje ze jej nie ma gdzie potrzeba a potem hejtuja ze sie przypie**ala.


Bo ma k***a być jak się człowiekowi krzywda dzieje, a nie żeby człowiekowi krzywdę robić, k***a!

opson

2012-06-10, 20:06
EEee myślałem , że bolszewików już bili :(

ka...........12

2012-06-10, 20:19
"Gdzie jest policja?" - no tak, lepiej zadawać pytania retoryczne, niż wziąć telefon i po nich zadzwonić...

Rafal1757

2012-06-10, 20:27
skizo napisał/a:

k***a mać j***ne zwierzęta no k***a brak mi słów o ch*j by tu chodziło, to nie powinno mieć miejsca. Nie ważne czy to syn premiera czy zwykły człowiek z wioski, dla przykładu 2 lata bez zawiasów i pokazać mordę w telewizji jaką siare robią Polsce. To nie są ani kibice ani ludzie to są j***ne zwierzęta które NIE mają żadnych praw, żadnych. Nie obchodzi mnie zdanie tych co myślą inaczej. Ja chce aby ta impreza była taka imprezą z której będę dumny na cały świat.

I nie niech gimbusy się tutaj nie wypowiadają nie @upują mnie ze swoimi mądrymi myślami ,żeby załapać piwo. Euro 2012 jest z dopiskiem "RESPECT" Obojętnie kto by to był czarny, biały, żółty, pedał, lesba itd nie obchodzi mnie to. Trzeba się szanować. Żarty, żartami sprawianie fizycznego bólu jest ze średniowiecza, gdzie czarownice jadły koty, nie teraz...

Wszyscy mądrzy, chcą aby Polska była krajem godnym XXI wieku a zachowują się jak bydło, k***a jak coś takiego widze to się wstydzę za Polskę choć ja kocham jak żaden inny kraj na tej j***nej planecie gdzie 90% to j***ne sfrustrowane bydło...





eeej no gościu, z tym szacunkiem i tolerancją dla pedałów to przesadziłeś.

ZnanyJakoZaganiacz

2012-06-10, 20:27
ֺΚֺ napisał/a:

To nie jest mi znana poznańska gościnność :-/



Koniu, to nie byli Poznaniacy :D

Skądinąd

2012-06-10, 20:39
Jak to, gdzie policja? Jak zwykle boją się, że wpie**ol dostaną :)

BananUst

2012-06-10, 20:58
k***a, zamiast pokazać nasz kraj z jak najlepszej strony, to banda debili trzodę robi, a kolejni kretyni to popierają. Wszystkich co się napie**alają powinno sie pałami przez łeb potraktować, a nie wychwalać.
Tylko by sie napie**alali, a później płaczą, że za granicą ostrzegają przed przyjazdem do Polski.
Jaki był k***a płacz i lament po filmie BBC? I co k***a, nie mieli racji, że u nas po ryju dostaniesz za byle co i dla własnego bezpieczeństwa lepiej tu nie przyjeżdżać?