18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska, kraj absurdu

cl...........er • 2013-01-09, 19:26
Polska jest za biedna, aby kupić więcej niż jednego robota "Da Vinci"...




...ale za to fotoradary mamy najnowocześniejsze na świecie, k***a!! :krejzi:




:homer:

PaQ93

2013-01-09, 21:12
genghiskhan napisał/a:


a może to ty? tak ladnie z dużej piszesz używasz znaków interpunkcyjnych i emotek :P


Wątpię że to on. Nasza władza nie popisała się wiedzą w dziedzinie ortografii :lol:

kamilnorbert

2013-01-09, 21:13
Nie wiem czy w jakimś cywilizowanym kraju podnosi się bezpieczeństwo na drogach i dbanie o dobro obywatela w taki sposób jak w Polsce. Mniej ofiar dzięki kontrolą prędkości na dobrą sprawę te 10% mniej ofiar można by pogodzie przypisać. Powinni podać ile ludzi mogło żyć a zmarło przez braki w służbie zdrowia lub złą infrastrukturę drogową.Znaleźli dobry sposób na wyciąganie pieniędzy od polaków a to jest forma usprawiedliwiania się. Można to porównać do podnoszenia ceny papierosów żeby zadbać o zdrowie palacza.

PaQ93

2013-01-09, 21:13
Morthaliar napisał/a:

Fotoradar zarabia? Chyba bardziej idiotycznego komentarza nie można dać. Ile razy jednemu kierowcy fotoradar zrobi zdjęcie? Załóżmy że 10 i niech to nawet będzie łączna kwota 50 tysięcy.

Człowiek uratowany na stole który załóżmy może pracować przez kolejnych chociażby 30-20 lat wygeneruje DUŻO większy dochód z podatków aniżeli cholerny fotoradarek.

Takie genialne krótkodystansowe rozwiązanie. Jak wszystko, co nasz rząd wymyśla aktualnie.


Ale te debile nie myślą i liczą na szybką kasę :ok:

inwalida_umysłowy

2013-01-09, 21:22
@ DeJotPe
Dobrze prawisz, ja nigdy nie dostałem mandatu za przekroczenie prędkości, to chyba najlepszy sposób by fotoradary nie były potrzebne.

dnr

2013-01-09, 21:31
@ Damian

Tak k***a, jak Cie okradną albo pobiją to policja ma wyj***ne i jest umorzenie z powodu niewykrycia sprawców, ale niech ktoś zniszczy maszynkę rządu do robienia kasy, to juz daja nagrody i napewno ich znajdą.

piotruniusz

2013-01-09, 21:34
Meretrix napisał/a:

Fotoradary więcej zarobią, tylko kasa się liczy niestety.



sądzę, że takie roboty także by sporo zarobiły a raczej oszczędziły dla skarbu państwa. Operacja jest szybka i tania, bez powikłań, bez opieki pooperacyjnej, bez pobytu w szpitalu itp

tylko k***a nikomu nie chce się tego liczyć, w Polsce oszczędność to nie zarobek.

DeJotPe

2013-01-09, 21:59
@kamilnorbert: we Francji udało się znacznie poprawić statystyki bezpieczeństwa na autostradach dzięki czemuś, czego jeszcze sobie nie zafundowaliśmy: odcinkowym pomiarom średniej prędkości - dwie bramki, dwie fotki plus zegarek i łapią nie tylko tych, co się przed żółtym słupkiem zagapili i nie zwolnili, ale każdego komu się spieszyło.
U nas w Warszawie na trasie siekierkowskiej takie cudo zapowiadają, właściwie od momentu jej oddania...
PS: Gdy coś mnie kłuje w oczy, to jestem ortofaszystą: "dzięki kontrolOM prędkości", a nie "dzięki kontrolĄ prędkości"...

Tristan88

2013-01-09, 22:00
Wszyscy narzekają "jak im się ch*jowo żyje", "Polska to biedny kraj", "ch*jowe zarobki", "niema pracy", "wszystko drogie", "głupie społeczeństwo"a mimo to nadal głosują na ten ch*jowy rząd.

Od początku swoich rządów nie stworzyli ani jednej ustawy na korzyść zwykłego obywatela. Same podatki i ograniczenia.
Nie liczą się z opinią ludności w Polsce.

Niezależne media w Polsce nie istnieją (może są ze 3 portale internetowe - to wszystko).
tusk z resztą swoich bandytów powinien zostać powieszony na najbliższym drzewie za zdradę narodu.
Zniszczyli całą Polską gospodarkę, rolnictwo leży, wojsko nie jest zdolne do obrony kraju, służba zdrowia = trup(chcesz się leczyć to idź prywatnie), szkolnictwo = kształcenie debili takich jak na zachodzi, zakłamywanie historii w sposób antypolski. Młodzi, wykształceni ludzie sp***alają z Polski aby więcej zarobić na zachodzie.
Społeczeństwo się starzeje, zamiast zachęcać młodych do robienia dzieci i pomóc im zdobyć mieszkanie i pracę aby mogli utrzymać rodzinę to oni promują na potęgę pedałów i feministki "bo to, bo tamto".

Wszech obecna w mediach walka z Polską tradycją i kościołem. Jeśli ktoś jest wierzący to niech wierzy, ale nie trzeba go gnębić na wszelkie możliwe sposoby.

żeby było mało tego wszystkiego przymierzają się do ściągnięcia do Polski 6 milionów ciapatych brudasów. Pytam się po ch*j?

A najgłupszy z nich wszystkich jest rostowski(podatek od deszczówki, podatek od wiat, podatek od kostki brukowej, podatek katastralny, drogi naszpikowane fotoradarami.) Ja pie**ole!

Następne:
Katastrofa Smoleńska - ginie elita Polski w niewyjaśnionych okolicznościach. Tymczasowy rząd co powinien zrobić? Zabezpieczyć kraj. A tu słyszymy godzinę po katastrofie od sikorskiego "ewidentna wina pilotów", czarne skrzynki dziwnym trafem mają przerwę w rejestracji danych, kopacz "osobiście nadzorowałam z ruskimi ekspertami sekcje zwłok, wszystko przebiegło profesjonalni", co się okazało? nie wiadomo gdzie jest jakie ciało, po ekshumacji w jednym z ciał znaleziono kawałek samolotu.
Wrak samolotu zostało dokładnie umyty środkami żrącymi i porozcinany tak aby jak najszybciej uległ warunkom pogodowym. Ja się pytam o co k***a chodzi? Dlaczego ten rząd jest taki nieudolny.

A do tego wszystkiego seria przedziwnych samobójstw i wypadków, w których giną ludzie związani ze smoleńskiem i przeciwnicy PO.
Brak niezależnych i niezawisłych sądów( za zwykłego skręta można dostać zawiasy, jesteś kibicem, masz szalik to jesteś przestępcom i kibolem. Idziesz na marsz niepodległości możesz dostać wpie**ol od niemców, a jak się bronisz to cie złapie policja i jeszcze wyrok dostaniesz.

Brunon K. zamachowiec, terrorysta grzmią politycy i media, ale o tym że przez ponad rok 6 agentów ABW namawiało go i pomagało mu załatwić broń i całą resztę materiałów to nie usłyszymy w telewizorku.

Generał Petelicki - "pijak, narkoman i psychol" krzyczą media. "Zastrzelił się." Okazało się że Generał dostał 5 kulek w głowę i jedną w klatkę piersiową, ale o tym nie słyszymy nic.

Wszystko jest podejrzane że ja pie**ole.
A Ci j***ni idioci pójdą i tak zagłosują na ten pie**olony rząd, a jak ktoś ich zapyta dlaczego to powiedzą "że w tvn powiedzieli że kaczor i cała reszta są głupi i żeby głosować na tuska". k***a!!!


DeJotPe

2013-01-09, 22:01
A co do samego procederu zarabiania na fotoradarach i papierosach. Nie jestem przeciwko delegalizacji, czy penalizacji tego, ale to jest złe, więc jak chcesz to robić, to płać!

rex1s

2013-01-09, 22:13
Widać że oglądało się ostatnio "Na dobre i na złe" :p bo właśnie szpital w Leśnej~ dostał taki sprzęt.

siwybis

2013-01-09, 22:16
Każdy mocny w gębie a jak trzeba iść i odj***ć tych sk***ysynów to nie ma komu...

malvo

2013-01-09, 22:20
jebac republike polska

Lo...........ck

2013-01-09, 22:45
genghiskhan napisał/a:


a może to ty? tak ladnie z dużej piszesz używasz znaków interpunkcyjnych i emotek :P



On pisze tak, żebyś nie miał się do czego przyj***ć.

Aha i piszemy ładnie, a nie "ladnie".

Pozdrawiam.

blackjacek

2013-01-09, 22:49
Nasz rząd jest roz....ny jak gnój po polu!O ile ,,to,,można nazwać rządem?Czego się spodziewać po nieudacznikach?Hitler by im się przydał na pół roku!

chmurek22

2013-01-10, 00:32
Ten fotoradar ze zdjęcia w Warszawskiej Dolince w jeden łikend zarobił kilka milionów złotych. Dzięki takim fotoradarom łata się dziurę w budżecie, co za tym idzie ?.... Mniej cięć w owym budżecie. Dziękuję dobranoc.