18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska kontra Szwaby

Howie • 2017-04-07, 23:21
Witajcie sadole,
Dzisiaj znalazłem ruska który opowiada o możliwych konfliktach zbrojnych między różnymi państwami. Może komuś się spodoba.
Polecam inne filmy z jego kanału, bo niby rusek, a mówi w miarę z sensem.

Angielski na poziomie ameby, a dodatkowo to mówi rusek, więc słucha się swojsko :)

Tassadar

2017-04-08, 00:08
Myślę, że te jego przewidywania to i tak mega optymistyczne. Nie zakładają naszego burdelu wewnętrznego, zakładają również, że plany szkoleniowe są rzetelnie wykonywane a każdy sprzęt jest na chodzie. W niemczech może tak. Tak czy inaczej szkopom nie opłaciło by się na nas teraz sadzić. Nie maja aż tak dużej przewagi liczebnej ani technologicznej. Wyniszczyć owszem, ale nie przejąć kraj

SaveTheTrees

2017-04-09, 17:00
@up
Może ciężko w to uwierzyć, ale w Bundeswehrze jest jeszcze większy rozpie**ol niż w WP...

Blendzioł

2017-04-09, 22:59
@up
Wszystko już było i to co się teraz tam dzieje jest moim zdaniem robione specjalnie. Przed dojściem Hitlera do władzy w Republice Weimarskiej też panowała lewacka r*chawka taka że w końcu sami w demokratycznych wyborach wybrali Adolfa. Przy niemieckiej technologii i potędze gospodarczej nie ma to żadnego znaczenia ze ich armia dziś tak wygląda. Za 5 lat znowu możemy mieć za granicą najsilniejszą armię świata, uzbrojoną w najlepszy sprzęt i do tego broń jądrową.

natking

2017-04-10, 18:47
O ile nie musi uganiać się za partyzantką po lesie, górach czy dżungli, bogatszy zawsze wygrywa.

froqer

2017-04-12, 22:23
"Lewacka r*chawka" nie była powodem wyboru hitlera. Poza tym ówczesna lewica niewiele ma wspólnego z aktualną

Dr0mg

2017-04-13, 04:52
no tyle że nie doliczył kilku milionów imigrantów których pewien % to przyszli zamachowcy, na 300tyś miasto trzeba zostawić batalion wojska żeby ogarnęło burdel, szabrowników i bojówki typu isis, u nas nie doliczył powstającej OT do tego dochodzi grupa wyszehradzka której obecnie przewodzą Węgrzy. ps broń jądrowa to strzał w stopę bo jeżeli jej użyjesz to nawet korea północa ci dojebie :D

antropoid

2017-04-16, 17:39
Obecne OT i realistyczne plany jej rozwoju są niestety żartem, a szkoda bo idea całkiem ciekawa.