18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska jest najważniejsza!

Flo • 2010-06-10, 13:19
Najnowszy plakat Wielkiego Wodza!


Tworas

2010-06-10, 13:28
humor na poziomie POpie**olców pokroju palikota :samoboj:

Pener

2010-06-10, 13:30
@up: spieprzaj dziadu

Tworas

2010-06-10, 13:32
@up
już plujesz jadem ? jak się ma takie "autorytety" jak niesioł,palikot,bartoszewski to nic dziwnego ;)

Flo

2010-06-10, 13:42
Panowie, uspokójcie się kapkę, odłóżcie swoje preferencje wyborcze gdy się kontaktujecie z innymi na bok. Naprawdę to Wasza osobista sprawa.

A ja śmiałbym się równie mocno z Komorowskiego przerobionego na Stalina (wąs) ja z Kaczyńskiego i nabijania się z jego hasła.

Sadistic - codzienna dawka czarnego humoru, myślę, że ten obrazek pasuje do tego sloganu. Wasze wyborcze komentarze średnio.. zachowujcie się jak stare babcie które za niezgodność z ich poglądami wpadają w szał i mają +20 do siły i -1250 do intelektu.

edit: Tworas, za to Ty dajesz popis kultury pisząc nazwiska z małej litery.

Pener

2010-06-10, 13:45
Tworas napisał/a:

już plujesz jadem ? jak się ma takie "autorytety" jak niesioł,palikot,bartoszewski to nic dziwnego



Dziękuje, dobranoc.

Tworas

2010-06-10, 13:49
niesioł to nie nazwisko, a co do Palikota i Bartoszewskiego to przepraszam, ale dalej są to marne autorytety, poczytaj ostatni wpis Hołdysa na jego Facebooku, to jest dopiero kultura

Flo

2010-06-10, 13:55
Czytałem, masakra, ale co się dziwić, Hołdys od dawna jest ekspertem od rzeczy wszelakich, szkoda tylko, że praktycznie zawsze pieprzy trzy po trzy... no i elokwencją też raczej popisu nie daje.

chetek

2010-06-10, 14:19
@Tworas, Pener666 -> wracajcie na forum Onetu.

chewbacca

2010-06-10, 14:32
Zajebiste! To bardzo dobrze oddaje moją opinię na temat tego hasła wyborczego. Bo samo hasło jest moim zdaniem naprawdę ch*jowe. Brzmi tak, jakby Kaczyńskiemu zależało tylko na Polsce, jako krainie geograficznej. Nie na Polakach, historii, standardom życia Polaków. No i co z Polakami poza granicą? Ich też mamy w dupie, bo nie są w Polsce?

marianer7

2010-06-10, 14:51
Ja głusuje na Kaczyńskmiego i tego nie ukrywam. Wolę go od tych niemieckich pseudo polaków ktorzy chca wyj***ć Polskę w dupę.

xqvz

2010-06-10, 15:05
chetek---->>> Na Onetach itd nie ch*ja nie porozmawiasz, nie powymieniasz się poglądami bo wszystko co jest anty PO jest od razu usuwane ;) Ostatnio mnie k***ica bierze jak tak spojrzeć jak te wybory przebiegają, no nie mówiąc o tym, że ogólnie wybory demokratyczne to głupota ;)

Baphomet

2010-06-10, 15:13
ja glosuje na zasadzie: zamykam oczy i ene due rabe... na kogo wypadnie na tego bęc!

chewbacca

2010-06-10, 15:19
marianer7 napisał/a:

Ja głusuje na Kaczyńskmiego i tego nie ukrywam. Wolę go od tych niemieckich pseudo polaków ktorzy chca wyj***ć Polskę w dupę.



A powinieneś. Ja wolę niemieckich pseudo polaków - jakby polska miała być drugim niemcami, to bym się nie obraził. Bo tu k***a bagno póki co jest. Wolę tych niemców od powtórki ze zdolności językowych, borubara, dziecięcej mordy, ememensa, i konfliktów z Donaldem Tuskiem wywołujących uśmiech na twarzach całej Europy, jak to było za poprzednią kaczkę.

Tworas

2010-06-10, 15:33
A ja wole Kaczyńskiego niż, całe PO z Tuskiem na czele, HISTORYKIEM z zawodu, który nie zna historii swojej rodziny, a genealogia jest na pierwszym roku Panie "plemierze".