Smuda- no chłopaki tego się już nie da przegrać

Gdyby babcia miała kółka to by była tramwajem...

pi...........in

2012-06-09, 09:50
seb44 napisał/a:

Ten mecz został przegrany. Gdyby nie ten minimalny spalony, obroniony karny byłoby 3:1!

Taa, a to, że gdyby nie inny minimalny spalony i celny strzał na początku to mogliśmy pozamiatać Greków w pierwszej połowie na 3:0.

Dodać do tego należy jeszcze Szczęsnego, który mecz z Rassiją sobie przesiedzi... Po za tym cała ich postawa w drugiej połowie to przegrana, wystarczy popatrzeć na rosjan, rozwalą nas 5:0...

Nie rozwalą. Ciężko było grać na Narodowym, gdy po deszczu zamknęli dach i nie otworzyli go potem. Chłopaki grali jak w saunie - i to było widać, bo pot aż z nich kapał, a do takiego klimatu niestety Grecy są lepiej przyzwyczajeni. Poza tym my to nie Czesi i myślę, że Rosja i Polska wyjdzie z grupy, aczkolwiek Rosja może zrobić komuś niemiłą niespodziankę w ćwierćfinale. Ale faktem jest, że Smuda dał ciała nie robiąc żadnych zmian na boisku.

Poza tym Grecy nic się nie zmienili: świetna gra aktorska, momentami godna Oskara i sztuczne przedłużanie gry. Powinni zagrać w "Złotopolskich" a nie na boisku. Do tego sędzia, który po każdym dotknięciu zaraz gwizdek i karki. Dlaczego Webb dał pograć Rosji z Czechami? Powinni na mecz Greków dać Brytyjczyka.

army

2012-06-09, 11:02
haha zajebisty dżołk :D

damian010288

2012-06-09, 13:35
xaurus napisał/a:

zajebiście to mądre, jakie studia skończyłeś, że takie cudo wymyśliłeś??

al...........10

2012-06-09, 16:50
Zdaje się że panowie powyżej zdziwieni brakiem zmian? Odsyłam do meczów Lecha Poznań z czasów Smudy. Zawsze był z tym wk***iający, że nawet jak piłkarze snuli się po boisku, to Smuda nie ruszał składu. Jak zmienił w ciągu 90 minut dwóch zawodników to było coś niespotykanego. No i... nic się nie zmieniło ;-)