18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska gra planszowa :D

dosu • 2013-09-29, 15:59


Ktoś się w końcu zdecydował i poszedł z pomysłem dalej :D

Więcej na wspieram.to

RockyWood

2013-09-29, 16:08
ja bym zrozumiał - zrobić coś takiego na Andoida i udostępniać za darmo.. NO może za te 49 groszy ale taka gra? to już nie te czasy

Konrad26b

2013-09-29, 16:18
@up weź nie pie**ol, aż tak bardzo nie możesz wytrzymać bez kompa i telefonu? Zajebista gra btw.

Molp

2013-09-29, 17:02
RokcyWood - widać że nigdy nie grałeś w planszówki a zajebiście zacna sprawa to jest! Stary kupujesz piwo (whisky, wódkę - na co macie ochotę), jakieś chipsy i zapraszasz znajomych - siadacie razem, pijecie, śmiejecie się i pykacie w jakąś fajną planszówkę (my sami tworzyliśmy zasady i wymyślaliśmy zadania dla przegranych, do dzisiaj czasem spotykamy się ze znajomymi np. żeby pograć w TABU, przypomniały mi się karty z autami - graliśmy na rok produkcji, moc, przyspieszenie itd. aż łza się kręci jak tali kart za 2 zł starczała na miesiąc zabawy) . No ale zawsze możesz ściągnąć coś na androida (oczywiście za darmo, no bo jak za kasę a potem shejtować twórców bo gra za długo się instaluje).

riczardson

2013-09-29, 17:09
Planszówki były zajebiste! Eurobusiness to kazacka gieerka była. Jak się z pieneidzy spłukiwałem to pożyczałem od bankiera a potem nie oddawałem, taki ch*jek byłem :amused:

bloodwar

2013-09-29, 17:24
@Jasieq Tylko że w EuroBusiness pożycza się pod zastaw nieruchomości, jak nieruchomość jest zastawiona to nie masz z niej zysku gdy gracz na niej stanie = mniejsza szansa że się "odkujesz" i ją wykupisz. No chyba że graliście na jakieś gimbo-zasady i pożyczki "na ładne oczy" :-)

riczardson

2013-09-29, 17:35
Na ładme oczy, chłopie to było z 10 lat temu jak nie więcej ;)

TommyNorth

2013-09-29, 17:37
@Molp Taaaa to byl klimat... Jack Daniels + skret + Eurobusines + znajomi = funland =D Piwne Imperium tez wyglada solidnie. Propsy dla tworcow! Teraz bedzie mozna pic piwo podczas prowadzenia wlasnego browaru ;D Like a Boss!

redbaron

2013-09-29, 21:24
Wygląda jak mokry sen uzależnionego 10-latka. Nie chciałbym tego znaleźć u znajomych.

hgh

2013-09-30, 00:42
Ale nolify to prezentują. Oby gra była ciekawsza od filmu.

summlody

2013-09-30, 01:33
najbardziej irytujace jest to ............. zainwestowal pieniazki:)

salv

2013-09-30, 01:46
Nie wiem czy się orientujecie ale istnieje bardzo popularna, bardzo rozwinięta POLSKA gra planszowa z wersja na androida, NEUROSHIMA hex, polecam.

Pierre d'Ollony

2013-09-30, 03:36
bloodwar napisał/a:

@Jasieq Tylko że w EuroBusiness pożycza się pod zastaw nieruchomości, jak nieruchomość jest zastawiona to nie masz z niej zysku gdy gracz na niej stanie = mniejsza szansa że się "odkujesz" i ją wykupisz. No chyba że graliście na jakieś gimbo-zasady i pożyczki "na ładne oczy" :-)



No ja ze znajomymi grałem na takie zasady, że trzeba było wszystkie wesołe wydarzenia uczcić, a więc: gdy gracz przechodzi przez start/ ciągnie szanse/ staje na darmowy parking/ kupuje miasto/ kupuje dom/ kupuje hotel to pije kielona. Fajna sprawa, tylko, że ani razu nam się nie udało tego skończyć (a przynajmniej nikt nie pamiętał).

kurabezkosci

2013-09-30, 07:04
juz widze jak w to popie**alam