18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska - Bądź z Niej dumny!

Kl...........on • 2015-01-19, 01:34
Wszyscy narzekamy na Polskę, wszyscy mówimy że czegoś nam brakuje, że za mało nam płacą, że inni mają lepiej, nie dostrzegamy tego co Polska nam dała. Jak patrzę co tutaj ludzie wypisują to mi przykro. Na prawdę. Jestem Polakiem i jestem z tego dumny, a wy? Może przez takich ludzi, którzy narzekają, a gówno wnoszą, nasz piękny kraj w końcu upadnie? Nie widzicie, że niszczymy go od środka ciągłymi kłótniami, niezgodą, niezadowoleniem, zazdrością i życzeniem złego dla swoich rodaków? Dalej mieszkajcie w tym kraju, hejtujcie go, zamiast z miłości do niego podjąć jakieś działania. Przemyślcie to sobie.

To co napisałem powyżej, to tak przy okazji. Chciałbym wam przedstawić co osiągnęliśmy w sporcie w 2014 roku.


BongMan

2015-01-19, 02:04
Jestem dumny, że pochodzę od najodważniejszego i najwaleczniejszego ludu w historii świata. Za to wstyd mi za moich rodaków i za to, co zrobili z moją ojczyzną. Że wywalczoną przez przodków niepodległość sprzedali za bezcen największemu wrogowi, z którym przodkowie walczyli. I jeszcze mało który głupi ch*j w ogóle to widzi. Jeśli na pytanie "kto jest naszym największym wrogiem?" odpowiadasz inaczej niż "niemcy i UE", to nie jesteś Polakiem, tylko jednym z dwóch:
1. Świadomym zdrajcą.
2. Zmanipulowanym propagandą kołkiem.
Pierwszych powystrzelać, drugich edukować. Wyjść z UE, zmienić ustrój i zacząć od nowa, tym razem jako wolny naród w niepodległym, suwerennym kraju. Może wtedy Polska się podniesie i będziemy mieć inne powody do dumy niż nasza historia.

Kl...........on

2015-01-19, 02:12
@BongMan




Niestety teraz jest tak, że często dla Polaka, drugi Polak jest największym wrogiem. Szkoda, że podczas pokoju nie potrafimy zjednoczyć się tak jak podczas wojny. Zawsze to następuje, gdy jest już za późno. Co do tego co napisałeś o Niemcach to nie mam zdania. Chyba jestem jednym z tych głupich ch*jków, o których wspomniałeś.

AKEVITT

2015-01-19, 02:14
Historia piękna, kraj piękny, język piękny, indywidualiści godni bóstw ino głupi plebs pie**olony bez ambicji, ideałów, chęci i rozumu sprzedany ze najzwyklejsze pie**olenie o bogactwach z niczego.

Ra...........py

2015-01-19, 02:24
Komorowski !! Zdrajca Polski !!

zip0

2015-01-19, 02:38
Jak paczam na inne kraje to na prawdę mogło być gorzej.

vass

2015-01-19, 03:40
Trzeba być idiotą żeby nie doceniać tego, że jesteśmy w UE, NATO i Niemców mamy za przyjaciół.
Bez tego by nas Ruski nosem wciągnęli tak jak powoli wciągają Ukrainę. Tak jak pod butem mają Białoruś. Tak jak Gruzji i Mołdawii zabrali połowę terytorium.
My to my, ale takiej Litwy, Łotwy i Estonii już dawno by nie było.
Na polityków można rzucać ch*jami i wieszać psy, ale przypomnę, że to Polacy sami wybierają, więc pretensje tylko do siebie.

Endoowulator

2015-01-19, 03:56
Hurr! Zdrajcy wszędzie! Durr, UE i Niemcy zło! Wasze godła, flagi i hymny to wymysł rządzących, byście grzecznie odprowadzali podatki w poczuciu dobrze spełnianego, patriotycznego obowiązku i w razie potrzeby robili za mięso armatnie, kiedy oni będą sp***alać w podskokach. Jeśli ktoś uważa, że jest inaczej, to powinien pieprznąć się w łeb. Młotkiem najlepiej. :roll:

zincum

2015-01-19, 04:21
vass napisał/a:

Trzeba być idiotą żeby nie doceniać tego, że jesteśmy w UE, NATO i Niemców mamy za przyjaciół.
Bez tego by nas Ruski nosem wciągnęli tak jak powoli wciągają Ukrainę. Tak jak pod butem mają Białoruś. Tak jak Gruzji i Mołdawii zabrali połowę terytorium.
My to my, ale takiej Litwy, Łotwy i Estonii już dawno by nie było.
Na polityków można rzucać ch*jami i wieszać psy, ale przypomnę, że to Polacy sami wybierają, więc pretensje tylko do siebie.



Powiedz mi tylko w jaki sposób "zachód" pomagał w uzyskaniu niepodległości Litwie czy Łotwie? To się samo rozpierniczyło, ale nie na zasadzie groźby interwencji zbrojnej NATO. To od lat prowadzona polityka "zachodu", przez którą i my zostaliśmy głęboko w dupie.

ardenar

2015-01-19, 05:27
Zincum proszę grzecznie. Cieszę się że tak znasz się na historii naprawdę ale z łaski swojej wrzuć nam swoją fotę żebyśmy wiedzieli że nie jesteś ciapatym bo widzę że też masz jakiś problem do ekhm ,,polityki zachodu". wiem też że tematy które tu spotykasz mogą cie trochę przytłaczać więc nie wchodź tu albo się zachowuj jak przystało na normalnego sadol usera :) bo póki co chyba pomyliłeś tę stronę z kwejkiem. Zacznij może sam coś wrzucać a nie komentować wrzuty innych? :D Bo jak narazie twoje komentarze skupiają się na zdaniach typu : Było 3 lata temu :D ale żeby było śmieszniej znasz dokładne daty :D jesteś bogiem internetów jak mniemam? Pozdro ciapatku:) czekam na odpowiedz :) postaraj się żeby była równie pseudointeligentna jak reszta :)