topic

Polscy Kierowcy - nadesłane przez Was #4

70
piwo
PolaMaslowska  @ 2017-02-15, 12:25
Kolejna dawka waszych nagrań

SamcroS 

3
2017-02-15, 13:00 [link]
1 gościu rozj***ł... konfitura

omgłomatkobosko 

8
2017-02-15, 13:14 [link]
Nędza. Jadę po Dolnym Śląsku się przejechać i zobaczyć lepsze rzeczy na żywo.

Dżizas_kurde 

2
2017-02-15, 19:42 [link]
1 gościu prze ch*j .... p*zda w głosie taka że "łojezusie" .....
Dostałby w papę....

LoperPL 

5
2017-02-16, 11:02 [link]
Ktoś mi powie co daje to mryganie długimi po jakimś niebezpiecznym manewrze?

saves 

3
2017-02-16, 17:19 [link]
Wczoraj miałem akcję z 0:43. Dodatkowym efektem specjalnym było hamowanie bez przyczyny. Gdy zrównałem się z PANIĄ!!! na światłach, to bidulka nie wiedziała o co chodzi.
PS. Zmieniła pas z pustego lewego, na środkowy, który był lekko zajęty. W sumie zupełnie nie wiem po co, gdyż cały czas jechała prosto.

up
"mrUganie", a nie "mrYganie":.

kalijanek 

1
2017-02-16, 20:50 [link]
up@ może dlatego, że lewy pas jest tylko do wyprzedzania

bloodwar 

2017-02-17, 09:59 [link]
Akcja z 0:43 to niemal jak klasyczne wyłudzenie w jakim mój znajomy miał (nieprzyjemność) brać udzial - pierwszy koleś staje na poczatku pasa do zjazdu w prawo i wrzuca awaryjne, drugi jedzie dość szybko przed kolesiem który skręca w prawo (jak ten niebieski Peugeot), wrzuca kierunek i od razu po minięciu "awaryjniaka" gwałtownie hamuje, 90% kierowców skupia wtedy swoją uwagę na "awaryjnym" samochodzie żeby o niego nie zahaczyć przy skręcaniu a pojazd z przodu z kierunkiem i światłami hamowania ignoruje bo każdy przy skrecaniu ma kierunek i światła hamowania włączone i hamuje z tych 100-90 dość powoli bo na końcu zjazdu jest przeważnie lekki łuk i ograniczenie do 60, nikt nie hamuje "do zera" na samym początku pasa do skrętu w prawo!

Wersja awaryjniaka "miałem błąd komputera i tu mi się zatrzymał - co, miałem na środku autostrady stanąć? Zjechałem na bok żeby ruchu nie tamować"

Wersja hamowniczego - "jechałem koledze pomóc bo mu błąd komputera wyskoczył, kierunek, hamulec i staje a ten mi się wbił w tył, nawet nie wiedziałem co się stało"

Co ma powiedzieć jadący w środku tak jak ten niebieski Peugeot? Nic, jechał za szybko, nie zachował ostrożności, zagapił się i może jedynie z płaczem pokwitować pokrycie szkody u hamującego...

WizarD90 

2017-02-17, 12:48 [link]
LoperPL napisał/a:
Ktoś mi powie co daje to mryganie długimi po jakimś niebezpiecznym manewrze?
to analogicznie jak kozaczenie w internecie. Gość 100 km przed nim to jeszcze mu pomruga i powyzywa.

onelifetolive 

2017-02-17, 17:20 [link]
Jezdzisz z kamerka?
Jestes spoleczniakiem i faja miekka :idzwch*j:

Powinny zakazac w Polsce tego gowna, nie sadze zeby to komus mialo pomoc chyba ze nie ma AC :mrgreen:

Sonal 

2017-02-17, 17:58 [link]
A to te materiały szkoleniowe kierowców BOR, które wyciekły?

olik110 

1
2017-02-17, 19:17 [link]
Połowa filmików jest nagrywana przez UŁOMÓW którzy nie potrafią jeździć. Jedzie taki, widzi samochód z kierunkiem to jeszcze dodaje gazu żeby zmniejszyć miejsce a później trąbi jak down. STAREJ TRĄB JAK ŚPI GEJU ! A najbardziej wk***ia taki co nie potrafi jeździć "na zamek".

primasc 

5
2017-02-17, 19:54 [link]
@onelifetolive
Jesteś tępy jak ch*j

Peres1324 

2
2017-02-17, 20:05 [link]
w sumie nic nowego, połowa filmu to to wyprzedzanie debila który spowalnia cały ruch a druga połowa to polskie cebulactwo.... o widze że masz ochote wjechać :) niestety masz lepszy samochód od mojej nubiry to ni ch*ja wale w dupsko
   Popularne tagi
bonzo
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]