18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanko

Flodzia • 2023-07-27, 13:49


Mała kompilacja strzelania do zwierzątek

Maly753

2023-07-27, 14:07
ch*jowo się ogląda bo za szybko

mpike

2023-07-27, 14:10
volviak_2000 napisał/a:

ciut za szybko



Nie możesz się skupić, żeby zwalić?

:lol:

dżonyłojlker

2023-07-27, 14:10
volviak_2000 napisał/a:

ciut za szybko



Maly753 napisał/a:

ch*jowo się ogląda bo za szybko



Weźcie sobie na 0.5x i wyłączcie głos.

Quassar

2023-07-27, 14:19
motylekwbrzuchu napisał/a:

Eko-homosie dostaną skrętu c**y



Ja miałem kiedyś Pandeiro a okrycie było ze skóry zwierzaka i nie była to koza :P
Ale w tamtych czasach nie budziło to kontrowersji nawet było bardzo normalnie a używanie sztucznej było uważane nawet za żenadę i lekki przypał :P
Coś jak byś miał instrument z tanich chin ^^

Ha...........dy

2023-07-27, 15:20
motylekwbrzuchu napisał/a:

Eko-homosie dostaną skrętu c**y



Akurat żyrafy są zagrożone wyginięciem i jednak warto byłoby je zachować dla potomnych, a nie rekompensować sobie impotencję lub syndrom małej kuśki strzelając do nich (mowa o kłusownikach) oraz bagatelizować problem, gdyż się żyje u mamusi, nie posiadając ani potomstwa, ani też kilku klepek (tutaj mowa o tobie).

dżonyłojlker

2023-07-27, 15:27
HardyTwardy napisał/a:

Akurat żyrafy są zagrożone wyginięciem i jednak warto byłoby je zachować dla potomnych, a nie rekompensować sobie impotencję lub syndrom małej kuśki strzelając do nich (mowa o kłusownikach) oraz bagatelizować problem, gdyż się żyje u mamusi, nie posiadając ani potomstwa, ani też kilku klepek (tutaj mowa o tobie).



Czyli faktycznie, skręt c**y 8-)

SirMajkel

2023-07-27, 16:36
powinny być równe szanse, trzeba zrobić prawo, że na kłusowników i myśliwych też można polować.

PiDżej

2023-07-27, 17:29
SirMajkel napisał/a:

powinny być równe szanse, trzeba zrobić prawo, że na kłusowników i myśliwych też można polować.



Homo sapiens (z wyłączeniem negroidów bo to ani homo ani sapiens} od tysiącleci zawsze był na szczycie łańcucha pokarmowego i nie ma co się rozczulać nad biednymi zwierzątkami bo to podstawa naszego być albo nie być. Wszelkie twierdzenia poj***nych wegan są sprzeczne z układem trawiennym człowieka i niezgodne z jego naturą

rafalxp

2023-07-27, 17:34
Chcę widzieć tego homo debila w pojedynku solo z misiem zobaczymy kto by zamknął łańcuch pokarmowy.

Heliar

2023-07-27, 18:18
PiDżej napisał/a:

Homo sapiens (z wyłączeniem negroidów bo to ani homo ani sapiens} od tysiącleci zawsze był na szczycie łańcucha pokarmowego i nie ma co się rozczulać nad biednymi zwierzątkami bo to podstawa naszego być albo nie być. Wszelkie twierdzenia poj***nych wegan są sprzeczne z układem trawiennym człowieka i niezgodne z jego naturą



Tysiące lat to ludzie polowali, żeby mieć co do gardła wsadzić. Nie wydaje mi się żeby te h*jki, zjadły steka z żyrafy.

Krzysztof1988

2023-07-27, 18:31
Nigdy nie zrozumiem czemu te c**y z bronią nie robią zawodów że polują na siebie. To by było coś , igrzyska myśliwych. A wiem czemu bo to zazwyczaj c**y co trafiają w bezbrodne zwierzęta. Jeszcze polowanie że się to potem zje, ale zabijanie dla przyjemności to już słabo. A dwa można ich wysłać na front na wojnę, pokazali by jacy są kozacy.