18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie

Ol...........up • 2013-10-27, 22:01
Z deka sadystyczne więc wrzucam. Generalnie ludzie, którzy myślą, że lwy z afryki chodzą do KFC oraz mięso w supermarketach rośnie na drzewach są proszeni o scrollowanie dalej.



masturbacja powoduje problemy ze wzrokiem

dashadow

2013-10-28, 07:40
bardziej debilnego tłumaczenia nie widziałem. czekam na filmik gdzie strzelają do autora tej wstawki, bo "lwy nie chodzą do KFC".

Cenzorek

2013-10-28, 07:45
Niech przyjedzie do mnie do miasta i odstrzeli z kilka tysięcy szkodników bo na przestrzeni 15 lat wróble można spotkać już tylko jak się w krzakach kryją.

rongo rongo

2013-10-28, 07:52
Jakoś żal mi tych wróbli, gatunek ten towarzyszył nam od tysięcy lat a teraz zwyczajnie zanika z wielu powodów. Wróbel nie ma dość sił by pozwolić sobie na wiecej niż kilka- kilkanascie minut stałego lotu na dobrą sprawę jest tak samo mieszkańcem farmy jak koty. Mimo to facet tępi je jak szkodniki a co daje tępienie wróbli, warto poczytać o walce z czterema plagami w chinach.

Krak

2013-10-28, 08:00
Liczyłem, że te koty...nie ma piwa :)

Gi...........sz

2013-10-28, 09:20
masturbacja powoduje problemy ze wzrokiem.

haha yes that's a fake laugh asshole.

Zmniejszanie liter do wielkości swojego penisa pod wrzutką, powinno być karane.

krille11

2013-10-28, 09:26
Wielki łowca psia mać

stonefenix

2013-10-28, 09:55
Jeżeli ptaszyska mu szkodzą i wyżerają cuś z pola to je wybija. Według mnie nic w tym złego.

Ja i tak jestem wrażliwy na punkcie cierpienia zwierząt więc jak to widzę to mnie trochę dusi. To jego pole, ale te ptaki są zwierzętami które nic nie wiedzą one po prostu chcą żyć. Są niewinne. Ze wszystkich zwierząt to chyba małpa i człowiek są świadomi wyrządzania szkody.

Z ptakami to i tak mała szkoda. Jakby ruszył jakiegoś psa to sam bym go celownikiem namierzył :P

Da...........id

2013-10-28, 10:12
Tak się rozmarzyłem, że kiedyś na YT będą wrzucać takie filmiki jak dla sportu napie**alają do cyganów i ciapatych... i nie będą nazywać tego "szerzeniem demokracji" tylko po prostu sportem, może kiedyś stanie się to dyscypliną olimpijską?

Edit.
Tak do wiadomości wszystkich pseudo miłośników zwierząt. W hamerce wróble i gołębie to szkodniki, zagrażają rodzimym gatunkom.
Także muszą je pozabijać bo inaczej by zdechły.

zypon

2013-10-28, 10:26
piękny strzał milordzie

Ne...........ro

2013-10-28, 11:50
Coś Wam się we łbach popie**oliło, nie wiem, może to od tego zniewieścienia.

Najlepiej w ogóle nie zabijać zwierząt, bo to takie okrutne, one tak cierpią. A prawda jest taka, że jakbyście znaleźli się w dżungli i napotkali głodnego tygryska, to miałby on inne zdanie na ten temat. Wiecie, co to jest łańcuch pokarmowy, prawo silniejszego?

Wróble... No racja, to już inna sprawa. Może i są zagrożone, ale nie wszędzie.

shinobi2222

2013-10-28, 13:31
Jak takie z was p*zdeczki to mięsko też przestańcie jeść.

Blizzard93

2013-10-28, 13:45
Tam są to szkodniki - niech giną. Ciekawe czy też byście się tak spinali, jak by strzelał do tych pieprzonych gołębi w Krakowie. Swoją drogą pie**olnięcie w slow motion wygląda zajebiście, pyk i tylko piórka lecą :D
Dla lubiących myśliwskie klimaty - obejrzyjcie sobie filmik, jak poluje na zające przy pomocy (?) kuszy, prze kozacki film ;)

NieWiemZeWiem - za zabicie psa, jak za zabicie człowieka ? Coś ci się ostro we łbie poj***ło...

poli1986

2013-10-28, 18:58
a to nie sójki?

ikaruss

2013-10-28, 21:55
Skórwysyna sam bym zaj***ł za te wróble!

Edgarlife

2013-10-28, 22:27
Po co strzelać i zabijać coś czego się nie zeżre ? Chyba, że jest to ciapaty...