18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polowanie na pedofilii cz. 1

PedoHunter • 2012-11-01, 16:04
Witam,

Znalazłem sobie nowy sport a mianowicie polowanie na pedofilii.

Zalogowałem się na czat wp pod nickiem Natalia_12lat i czekałem.
Długo czekać nie musiałem...

Sami stwierdźcie czy ten osobnik zasłużył na miano pedofila / niedoszłego pedofila.






[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-01, 21:03 ]
W związku z tym, iż autor tematu potwierdził, że bezprawnie wszedł w posiadanie tych zdjęć oraz istnieje duże prawdopodobieństwo, iż temat ma na celu oczernienie czyjejś osoby zdjęcia zostały usunięte.

Fajczak

2012-11-04, 00:32
O cholera, to Sołackie rewiry ;o. Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, to jestem chętny- w słusznej sprawie zawsze chętnie można pomóc, szczególnie, że więcej osób potrafi więcej zdziałaś- jest to jakaś myśl na przyszłość ;) .
Oczyśćmy Poznań z pedofilów :D .

Aruś

2012-11-04, 02:50
Tego syfu to tam od ch*ja jest, wystarczy ustawić obojętnie jaki nick z cyfrą w zakresie 12-15 i po chwili same zaproszenia od jakichś 20-30+ latków. Trzeba chociaż raz wziąć z Ruskich przykład :D

:lodowka:

q800

2012-11-04, 11:44
Feragas napisał/a:




Ale ty pie**olisz głupoty, znawca prawa "kula w łeb" - posiadanie broni palnej jest karalne :D



Jak się ma pozwolenie, to nie jest karalne, kmiotku :D

Druga rzecz, że nie doczytałem, że jednak zaczął nawijać o "kochaniu się", co nie zmienia mojego zdania i tego co napisałem. Pisać sobie każdy może, co mu się żywnie podoba. Tworzyć scenariusze, ściemniać, nawzajem nakręcać. To nie jest karalne.

Konfident pie**olony. Państwo docenia waszą postawę.

Sadoll

2012-11-04, 17:34
Czy mi się wydaje czy część 2 z wczoraj (03-11-2012) została usunięta? :-(

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-04, 18:02 ]
została scalona do 1

Włodzimierz

2012-11-05, 07:04
Aż z ciekawości wbiłem raz na wp, drugi raz na interie i jestem w szoku rozmów jakich doświadczyłem. Na ch*j 18-30(!) latkowie przesiadują na chat'cie dla uczniów szkoły podstawowej? Czego oczekują? Inteligentnej rozmowy? Taki ch*j. Idioci pokroju "zwalisz mi konia?", "wiesz co to seks?", "co masz na sobie?", "opisz się jaką masz c*pke i dupe?", "jesteś podniecona?" i wiele innych, atakują każdego kto wejdzie na tenże chat z odpowiednik nickiem. Ale miłym uczuciem było ich rozczarowanie gdy próba omamienia "dychy" skończyła na fiasku :-D

I ch*j, że może i faktycznie dany osobnik nie zrobiłby krzywdy dziecku będąc z nim sam na sam. Za samą zbereźną rozmowę z ~11 latką, powinni kark przetrącić albo jajca upie**olić.

marna

2012-11-05, 19:51
Strark napisał/a:

Jeżyce, Piątkowo...P-Ń chciałbym tam pojechać z oczywistych powodów.



no ta.. Poznań miasto doznań ;)

Janeo

2012-11-06, 22:25
to moja pułapka. nie zwracajcie na nazwy userów bo zmieniałam, konto fake dla wrobienia kiedyś koleżanki i zmieniłam na asiulka zeby sie lepiej wczuć :D a i jego też zmieniłam żeby pamiętać jak sk***ol ma na imię :D

















+mam jego zdjecie ryja (z dzieckiem o ZGROZO!) i zdjecie jego ptaka z napisem "ASIULKA2001" <---co sugeruje rocznik moj i on doskonale o tym wie, tutaj zdjecia :
+znam jego adres :
Cytat:

Asiunia
22:04:28
a gdzie dokladnie mieszkasz??
22:04:32
na jakiej uliicy?
22:04:39
bo morze niedlugo przyjadee

Marcinek misiaczek
22:04:47
wiejska
22:04:54
kolo alty

Asiunia
22:05:02
rzeszów ulica wiejska?

Marcinek misiaczek
22:05:06
tzn ja mieszkam 100 km od rzeszowa ale bym przyjechal

Asiunia
22:05:12
okii to zapisze sobieee
22:05:17
w notatniku dla przyjaciuł

Marcinek misiaczek
22:05:23
oki:)

Asiunia
22:05:28
a to dokladnie w jakim miesicee?

Marcinek misiaczek
22:05:37
brzozów







a teraz osądzcie czy to pedofil czy nie/.. jutro dorzucę dalsze rozmowy.

:)




zdje ku*asa na priv xD

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2012-11-06, 22:40 ]
nie wrzucamy żadnych zdjęć!

Majkeliusz

2012-11-06, 23:22
Rozumiem ludzie mają jakieś fetysze, ale żeby z małym i niewinnym dzieckiem ... :samoboj:

~Imperator

2012-11-07, 01:06
Masz wystarczające dowody i trzeba to zgłosić na Policję

Janeo

2012-11-07, 13:14
wyslę płytkę z materialami do prokuraury albo na policje anonimowo

no i za co te j***ne ostrzeżenia?! przeciez to zdjecie ma na nk a nie ma nigdzie zabronione wrzucania zdjec z portali spolecznosciowych?


"Sadistic.pl © 2007-2012. Sadistic.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników serwisu." Pff..

mam jego nk także jak ktos chetny na wpie**ol w brzozowie k.rzeszowa to znam ulice;)

w sumie przydała by się porada jakiegoś policjanta.. czy mi nic nie groziło by za podszywanie się za 11latke?? jakbym chciala pojsc na policje jednak nie animowo? fotki sam mi przeslal i dal linka do nich

PedoHunter

2012-11-07, 13:33
Dobra robota Janeo ;-) Jak będę miał czas to złapię jeszcze kilku. Szkoda tylko że mod usuwa zdjęcia.

~Imperator

2012-11-07, 14:24
Gadałem s sąsiadem to prawnik, w sądzie nic mu nie zrobią, pisał z dorosłym facetem który podaje się za dziecko. Zgłosić jednak trzeba, w każdym dużym mieście jest komórka zajmująca się takimi sprawami. Co do pokazywania zdjęć to możesz mieć problem, Polskie prawo bardziej chroni przestępców ( patrz na tv ) zakrywają ryje bandycie a tajniakowi który go prowadzi nie, paranoja
Pokazywanie fotek może doprowadzić do tego że ktoś da mu cynk i zaprzestanie swojej działalności, daj szybko płytkę i opisz wszystko jak było, wyślij na adres swojej Komendy Wojewódzkiej Policji i oni będą wiedziec co z tym zrobić. Nie wysyłaj na wiejski Komisariat bo to zleja. Duże miasto i KWP wydział prezydialny oni prześlą dalej

Janeo

2012-11-07, 15:34
@up można do warszawy wysłać? On mieszka w rzeszowie, da się wysłać anonimowo? bo nie chce, żeby potem mnie po sądach ciągneli... aha i jestem kobietą (patrz znacznik :P )

~Imperator

2012-11-09, 01:12
Janeo napisał/a:

@up można do warszawy wysłać? On mieszka w rzeszowie, da się wysłać anonimowo? bo nie chce, żeby potem mnie po sądach ciągneli... aha i jestem kobietą (patrz znacznik :P )



Oczywiście że da się wysłać anonimowo, piszesz o całej sprawie co ustaliłaś :) możesz podać do kontaktu e-mail
Jeśli chodzi o ciąganie to masz rację, może to byc kłopotliwe, ale...żadna służba na świecie nie poradzi sobie bez pomocy ludzi...
Nie ma co słać do Wawy, Wyślij do Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie. Adres znajdziesz w sieci, podpisz się życzliwa i po sprawie. Policja namierzy go w 20 minut i podejmie takie działania które z czasem doprowadzą do zatrzymania, wejdą mu do chaty poszukają dowodów i wsadzą na kilka lat, chlopaki w pierdlu już mu życie ułożą hehehe

Rh...........ox

2012-11-09, 04:14
"Sadistic.pl © 2007-2012. Sadistic.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść materiałów i komentarzy zamieszczonych przez użytkowników serwisu."

To nic nie znaczy, teraz nawet rasistowskie komentarze mogą być ścigane z urzędu, nie mówiąc o czymś takim.
X