18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Północno Koreańska propaganda antyamerykańska

rubik • 2010-08-03, 23:43
Jak w temacie:









Reszta w komentarzach

IIWW

2010-08-03, 23:45
dobre. ale w zasadzie komentuje tylko po to żebyś mógł wrzucić więcej;)

camonoka

2010-08-04, 01:01
Rząd Korei Północnej ma ostro nasrane we łbach. To, że amerykanie chcieli wyprzeć komunistów wkraczających do Korei było Dobrym pomysłem, ale niestety kraj podzielił się na dwoje i teraz jeden jest demokratyczny a standardy życia są prawie, że najwyższe na świecie, a w drugim ludzie karmieni są bzdurami na temat USA, że to Ci źli, Kim Dżong Il dobry i uciekają gdy widzą autobus z turystami. Naprawdę posrany kraj.

Dr...........er

2010-08-04, 01:25
Amerykańska stonka

zn...........nu

2010-08-08, 01:11
@up
Nie widziałaś mojej bliżnie po operacji wyrostka.

.:...........:.

2010-08-08, 01:14
znawcaekranu napisał/a:

Nie widziałaś mojej bliżnie po operacji wyrostka.


Trza było foto od razu wstawić a nie puste słowa wypisywać.

Matuus

2010-08-08, 01:15
To jest amerykańska propaganda mówiąca o koreańskiej propagandzie przeciwko USA, widać to po kresce !

Radeg

2010-08-08, 01:48
Freaqs napisał/a:

To jest amerykańska propaganda mówiąca o koreańskiej propagandzie przeciwko USA, widać to po kresce !



Ta, amerykańska propaganda o koreańskiej propagandzie, która mówi o amerykańskiej propagandzie, która to z kolei mówi o koreańskiej propagandzie, która mówi o propagandzie przeciwko USA.

Uriz

2010-08-08, 01:54
Nie wiem czym się tak podniecacie. Ja tam nie widzę nic złego w tych obrazkach , tylko dobrze się bawiący amerykańcy przy okazji eksterminujący kilku(nastu) Azjatów. Wielkie mi halo.

s1eja

2010-08-08, 02:38
Chyba poj***ło rząd koreański. Zajebistą im tam wode leją.....no k***a........;/

Vercetti1988

2010-08-08, 09:21
Ciekawe co sądzi na ten temat statystyczny koreańczyk... Hmm.. Zapewne jest już tak zmanipulowany, że nie zdaje sobie sprawy z istnienia świata zewnętrznego, ewentuanie uważa cały ten świat za piekło, a tylko Święty Kim dał im raj. Zresztą.. każdy na tym padole łez jest manipulowany, łącznie z wami czy ze mną i nawet sobie z tego sprawy nie zdajemy w pewnych momentach, po prostu Koreańczycy z północy są manipulowani bardziej :)

suiCid3R

2010-08-08, 12:43
no to ja polecę tę stronkę http://www.krld.pl/
oficjalna strona ambasady Komunistycznej Republiki Demokratycznej sporo ciekavych textów do czytania :D