18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

półnaga, najebana, zadowolona

tribal216 • 2012-12-27, 15:06
dałoby rade 8-)

NWC

2012-12-28, 11:20
Gdyby nie była tak naj***na to nawet fajna... :D

josiesparks

2012-12-28, 11:58
jak to jakiś krypto karzeł jest!

Do...........no

2012-12-28, 12:08
Czasem mnie zastanawia, czemu ludzie doprowadzają się do takiego stanu? Ja jak na nią patrzę, to mam wrażenie, że jest upośledzona i opóźniona w rozwoju.

Ra...........it

2012-12-28, 12:25
Sam jesteś upośledzony - troszkę luzu, świetnie się bawi (sama) uśmiechnięta, ambitna (stawia sobie wyzwania) dla mnie pozytywnie. a przez takich jak ty nie lubię zbyt masowych imprez - zawsze znajdzie się jakiś malkontent co gówno go dotyczy ale nie pasuje i wstyd.

Kuriki

2012-12-28, 12:39
@Jeżż Ja sam również jestem takim "malkontentem co gówno mnie dotyczy" i mnie wk***ia jak ktoś np przede mną idzie naj***ny i muszę go omijać szerokim łukiem ponieważ już kilka razy jak jakiś pijak się nie wpierdzielił na mnie to opluł przypadkiem albo prawie obrzygał. I dlatego wolałbym aby ludzie jeśli już muszą się schlać i doprowadzić do totalnie żałosnego stanu to niech przynajmniej tak robią u siebie albo niech ktoś ich zachowań pilnuje bo już parę razy mi nerwy puściły i gdy w pobliżu świadków nie było to przyj***łem w nachlany pysk :nietoperz:

wazer12

2012-12-28, 12:58
0:35 Chyba widziałem kotecka :D

smyndryl

2012-12-28, 13:07
@Kuriki
Przeca widać, że tam lasek, piasek i domki kempingowe, wakacje ma baba, daj jej spokój.
Zaiste, r*chalna ;)

Do...........no

2012-12-28, 14:12
Jeżż napisał/a:

Sam jesteś upośledzony - troszkę luzu, świetnie się bawi (sama) uśmiechnięta, ambitna (stawia sobie wyzwania) dla mnie pozytywnie. a przez takich jak ty nie lubię zbyt masowych imprez - zawsze znajdzie się jakiś malkontent co gówno go dotyczy ale nie pasuje i wstyd.



Nie, nie jestem upośledzony, bo się nie doprowadzam do takiego stanu. Stawia wyzwania, niby w czym? Chyba w tym że robi karierę w sieci z gołą dupą i ogląda go pół świata jak i użytkownicy sadola i pewnie w przyszłości jej dziecko :amused: , Wiesz, ja też nie lubię masowych imprez i w ogóle na nie nie chodzę... I uwierz mi, że jak się zdarzy, że na jakiejś jestem, to się nie czepiam ludzi na imprezach i mało mnie obchodzi co robią, pod warunkiem, że mi nie wchodzą w drogę i nie dotykają mnie, ani nie wpadają na mnie jakieś zapite osobniki płci męskiej czy żeńskiej. A to, że wygląda w tym stanie jakby była opóźniona, to zaprzeczyć się nie da.

Do...........no

2012-12-28, 14:28
Cytat:

Don_Tomasino napisał/a:



...nie czepiam ludzi na imprezach i mało mnie obchodzi co robią, pod warunkiem, że mi nie wchodzą w drogę i nie dotykają mnie, ani nie wpadają na mnie jakieś zapite osobniki płci żeńskiej.



GAY ALERT! :badyl:



Manipulacja pełną klasą, w której telewizji robisz? :)

leonsio15

2012-12-28, 16:33
Nowy sposób na przerwanie ciąży?

aguiar

2012-12-28, 23:20
czy tylko ja zrobiłem pauzę kiedy próbowała zrobić gwiazdę? a tu takie rozczarowanie...

sharxy

2012-12-28, 23:54
Chciała poczuć wiatr we włosach.