18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Re...........ms

2012-03-29, 13:15
nie trawię tego idioty tak jak rutowicz, mandaryny i kilku innych kwiatków "polskiego szołbiznesu" :P
świadomie wszystko z małych liter napisałem.

lokers86

2012-03-29, 13:59
przeciętny żul z pod sklepu ma ciekawszą osobowość od tego wyrobu człowiekopodobnego...

narvik

2012-03-29, 14:03
Piąteczka Misiek:-)

niemamfarta

2012-03-29, 14:03
Rems napisał/a:

nie trawię tego idioty tak jak rutowicz, mandaryny i kilku innych kwiatków "polskiego szołbiznesu" :P
świadomie wszystko z małych liter napisałem.



Świadomie też zdanie rozpocząłeś małą literką...? Nie rozumiem, dlaczego zalewacie sadistic takimi bezsensownymi filmikami. Film nie jest ani sadystyczny, ani tym bardziej śmieszny. Obejrzenie go było stratą czasu.

Peace.

palooza

2012-03-29, 15:32
Czepiacie się, a moim zdaniem wypowiedział się konkretnie i z sensem..Faktycznie, takiego go nie znałem

TPaury

2012-03-29, 16:53
Nawet takiego Miśka nie chce znać. Gość totalnie mnie wk***ia, np. kiedyś nadawał swoją tanią podróbkę Szymona Show. Gość przez 2,5 godziny stał na wys. 4 piętra i bał się skoczyć na poduchy strażackie. Ja rozumiem że ten strach był odgrywany ale nie k***a przez ryte 45 minut stał i szlochał jak ostatnia p*zda.
Miałem ochotę wejść do telewizora i nakopać mu do dupy. Właściwie cały czas chcę, mimo że TV oglądam od święta to jak widzę reklamę Pierwszej Miłości czy nawet jak film oglądam to zalewa mnie biała gorączka. Normalnie mam zamknięte całą tą pie**oloną MatureBzdure ( Matura to nie k***a bzdura i jak Kubuś nie zdał to niech zabiera dupę do zaocznej ). Wlazłem tu wylać żal z dupy tylko dlatego że zobaczyłem to nazwisko którego nie znoszę. Gwiazda do ch*ja podobna jadąca na sukcesach staruszka.

a ja wiem???

2012-03-29, 18:24
z tym bogiem to przesadził , widział go w ogóle że tak pie**oli i św janki japie**ole

RHminus

2012-03-29, 19:57
Nie chciałem go poznać, z którejkolwiek strony.

Leothyr

2012-03-30, 00:07
Ja pie**olę...ktoś wam płaci za nagrywanie takiego badziewia?

mjr

2012-03-30, 01:46
k***a, dwa pajace próbują rozmawiać i ktoś to gówno jeszcze chce oglądać?