18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polityka MS

Mathiuser • 2013-06-12, 12:11
Oto co były pracownik EA (25 lat pracy), a nowa 'twarz' (pewnie już była) Microsoftu ma do powiedzenia ludziom, którzy nie mają lub nie chcą mieć podłączonej do internetu konsoli przez cały czas.


link do yt:
Kod:
watch?v=jzmVcasl3ZU&feature=player_embedded
MS usuwa te filmiki skąd się da, wieć link niedługo może przestać działać.

cerastes

2013-06-12, 12:53
wie ktoś może jakie pakiety dorzuciło NSA?

lasyk

2013-06-12, 13:33
Jak tak siedzę, obserwuję i oglądam sony i microsoft to mam wrażenie, że ci pierwsi to pełni profesjonalizmu ludzie znający się na rzeczy a microsoft to bezmózga składająca się z idiotów firma pucuj dziada. Cóż za fail.. Jeden za drugim :facepalm:

zonk

2013-06-12, 13:49
Ja pie**ole, nie zgadzasz się z polityką microsoftu to nie kupuj jeden z drugim xboxa. Ludzie sami se robią problemy.

lasyk

2013-06-12, 13:55
Up. E ty nie jesteś czasem modkiem na xbox forum? Jeśli tak to wyginaj stąd dawać dupy microshitowi :samoboj:

Mathiuser

2013-06-12, 13:57
Nie można pożyczać gier, sprzedawać używanych bez dodatkowych opłat dla MS; kinect widzi i słyszy co robisz w domu przez cały czas; mogą zmienić wszystko jak chcą i kiedy chcą, bo posiadacz konsoli musi wyrazić na to zgodę; droższy Xbox Live od PS Plus, który w dodatku oferuje znacznie mniej rzeczy; mnóstwo debilnych aplikacji; jakieś płatne podłączenie TV pod xboxa, które będzie działać sprawnie pewnie tylko w USA; usunięcie przycisku START z pada (tutaj to zupełnie nie wiem o co chodzi); wymagane nonstop podłączenie do internetu, a w przypadku zniknięcia sygnału, na konsoli można grać bez niego tylko przez godzinę; propaganda związana z możliwościami grania w 'chmurze', która potwierdza, że z Xboxem One jest coś nie tak, skoro gry nie mogą sprawnie działać bez niej; tzw exlusiwy na kinecta; sam w sobie kinect jest gównem; 100 euro droższa od PS4 i gorsza specyfikacja. I pewnie jeszcze mnóstwo innych rzeczy które pominąłem.

tl;dr: Zamierzam kupić PS4, a na Xboxa nawet nie będę spoglądać.

Cytat:

Ja pie**ole, nie zgadzasz się z polityką microsoftu to nie kupuj jeden z drugim xboxa. Ludzie sami se robią problemy.



Albo jesteś trollem albo niesamowicie tępy.

zonk

2013-06-12, 14:30
lasyk napisał/a:

Up. E ty nie jesteś czasem modkiem na xbox forum? Jeśli tak to wyginaj stąd dawać dupy microshitowi :samoboj:


Ja nie, ale twój stary tam przesiaduje i robi dobrze na prawo i lewo.

Muzz

2013-06-12, 15:41
SQT napisał/a:


Ja nie, ale twój stary tam przesiaduje i robi dobrze na prawo i lewo.


Watch out! We have a badass over here!

takija

2013-06-12, 17:07
Napie**alam w tekkena w na PS1 ;)

Murekkk

2013-06-12, 20:55
Żadna konsola nie dorówna blaszakowi :D

cerastes

2013-06-13, 01:28
żaden komp, konsola itp... nie dorówna meczowi w kosza czy nogę z dobrymi kumplami przy zimnym piwku ;)

monto

2013-06-13, 04:41
@up no to pograj w zimie przy zimnym piwku, odorbina gier nikomu jeszcze nie zaszkodzila

Polnischefuhrer

2013-06-13, 06:23
wiadomo że jankesi kupią bo co ich to najlepsze nieważne że w PS4 nie będzie potrzebowało dostępu do internetu , będzie można na nim grać w używane gry i będzie mocniejsze od xbox one

kaloszer

2013-06-13, 07:33
Ej, ej chłopacy konsola microshitu nie będzie dostępna w Polsce:




http://www.xbox.com/en-US/xbox-one/pre-order-xbox-one/disclaimer
Xbox One-Supported Xbox Live Countries

Australia
Austria
Belgium
Brazil
Canada
Denmark
Finland
France
Germany
Ireland
Italy
Mexico
Netherlands
New Zealand
Norway
Russia
Spain
Sweden
Switzerland
United Kingdom
United States


No to chyba mówi samo za siebie, co to polityka microsoftu.

coopra

2013-06-13, 07:49
Gdyby ktoś chciał, tu jest działający http://youtu.be/BiUzaqOU06M

Nie umiałem się powstrzymać, napisałem tak: You know that scared microsoft and Viacom will remove this video? It perfectly shows, how shitty is Microsoft what is scared about them mistakes. Normal people will explain what happened, Micro$oft want to shut us all thef**k up.

I wydaje mi się, że mam rację.