18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Politycznie - imigranci z afryki

Hattrik • 2015-09-04, 11:36
Cytat:

Długo myślałem nad tym materiałem, czy w ogóle mówić o tym na kanale, który z polityką nie powinien mieć wiele wspólnego, aczkolwiek ostatni news z Gdańska rozwalił mnie na łopatki. Otóż PiS i PO jednogłośnie ustalili (rada Gdańska składa się tylko z przedstawicieli tych dwóch partii), że imigranci z afryki dostaną socjalne apartamenty. Tymczasem w Polsce ponad 2 MILIONY LUDZI ŻYJE PONIŻEJ POZIOMU EGZYSTENCJI!





Źródło: Druga Strona Medalu

Ba...........34

2015-09-04, 11:55
Macdonald-1500zl.W hurtowni frugo:1000zl.W Polsce są strasznie gówniane zarobki.Też wyjechałem za pracą.W Niemczech zarabiam 2 000 euro na rękę.Różnica w zarobkach jest dość duża... :lodowka:
Ps:Żeby Cie przyjęli chociaż na stanowisko głupiej sprzątaczki,to musisz mieć 2 letnie doświadczenie.Nie wspominam o zarobkach.W Polsce dosyć trudno wyżyć,ale obiecałem sobie,ze wrócę.

Tco

2015-09-04, 12:00
Rzad Niemiecki wbrew woli ludu masowo sciaga imigrantow. Niemiaszki odpowiadaja na to niezadowoleniem i podpalaja schroniska dla niechcianych gosci :D Jestem ciekaw co Polacy wkombinuja, zeby najazd islamistow na Polske nie odniósł sukcesu ;)

P4GER

2016-01-30, 18:19
Popieram Twoje spostrzeżenia, generalnie chętnie dołączę do ruchu przeciw fałszywym socjalnym imigrantom, ale takiemu ruchowi co zapewnia konkretny wpie**ol. Ja nie będę tolerował tego, że j***ni Arabowie nam nakazują swoje wyznania, a sami mają nasze w dupie. To jest rasizm w stosunku do nas i naszych kobiet. Mam dwójkę dzieci i żonę i będę ich bronił za wszelką cenę...