18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polityczne oponentki z USA...

Halman • 2020-11-19, 06:02

wedle zwolenniczki Bidena; argument ostatni to argument ostateczny...

Rozchędażacz

2020-11-19, 10:16
Chciałem napisać, że mogła gołą dupą jej jeszcze pomachać, po czym spojrzałem na końcówkę raz jeszcze...

jjjkkkfff

2020-11-19, 10:19
O k***a, szympansica albinos :shock:

outsidethebox86

2020-11-19, 10:53
Mądrzy i uczciwi do polityki się nie pchają

htp

2020-11-19, 10:53
davvv1 napisał/a:

Jacy Ci Amerykanie są tępi, ale w sumie jak przypomnę sobie wyborców Dudy i Trzaskowskiego to wcale tacy tępi nie są.



Dzięki Bogu, mamy tylu inteligentnych rodaków. Między innymi w twojej osobie.

rodzynek7

2020-11-19, 11:00
Już myślałem, że nie uratuje tego filmiku

programista4k

2020-11-19, 11:08
Halman napisał/a:

r*chanie inteligentnej czy głupiej właścicielki c*pki wnosi jakieś różnice jakościowe w spuszczaniu się?



z r*chania biorą się dzieci, r*chanie głupiej z wyższym prawdopodobieństwem implikuje posiadanie głupiego bąbelka. Atrakcyjne kobiety to tez w których widzimy, że dadzą nam zdrowe potomstwo i będą się nim mądrze opiekować. Tylko nie kłóć się ze mną o to jak się ludzie rozmnażają.

zakapior

2020-11-19, 11:32
Ale swój cel osiągnęła. Nie mam pojęcia jakie ma tablice

Asuritta

2020-11-19, 13:01
Co do Trumpa to jako jedyny nie rozpętał konfliktu zbrojnego, straszył latał ale nie nak***iał jak Obama 3 wojny lub poprzednik ten to odpie**alał rajdy po Ropę ... a teraz wracamy za bidona do czasów mordy złodziejstwa kłamstw korupcji i pedofili ...

MalcolmX

2020-11-19, 13:27
Co socjalizm robi z ludzkim mózgiem.
Wiedział to Adolf. Wiedział Józef. Wiedział tow. Mao i tow. Kim. Wie to też Soros i jego mocodawcy. To ideologia która robi z człowieka lenia i głąba... o ile wcześniej nie umrze z głodu.

Asuritta napisał/a:

Co do Trumpa to jako jedyny nie rozpętał konfliktu zbrojnego, straszył latał ale nie nak***iał jak Obama 3 wojny lub poprzednik ten to odpie**alał rajdy po Ropę ... a teraz wracamy za bidona do czasów mordy złodziejstwa kłamstw korupcji i pedofili ...



Przypomnij, że dindus dostał za to pokojowego Nobla!

crackit

2020-11-19, 13:46
Pralpunkt napisał/a:

Przy inteligetnej czasami trzeba się natrudzić zanim zaciągniesz do wyra, ale satysfakcja większa z uwiedzenia takiej kobitki



Chcesz tylko por*chać czy szukasz żony?

Ale patrząc na Twoją wypowiedź to pamiętaj - kto wybrzydza ten nie r*cha ;)

crackit

2020-11-19, 13:46
Pralpunkt napisał/a:

Przy inteligetnej czasami trzeba się natrudzić zanim zaciągniesz do wyra, ale satysfakcja większa z uwiedzenia takiej kobitki



Chcesz tylko por*chać czy szukasz żony?

Ale patrząc na Twoją wypowiedź to pamiętaj - kto wybrzydza ten nie r*cha ;)

Pandemio-psychoza

2020-11-19, 15:54
Halman napisał/a:

r*chanie inteligentnej czy głupiej właścicielki c*pki wnosi jakieś różnice jakościowe w spuszczaniu się?



Zdecydowanie wnosi różnice jakości i czasie trwania wzwodu. :mrgreen:

Smokw

2020-11-19, 16:32
Halman zadał pytanie, a Wy tu jakieś dyskusję urządzacie. pozwól Halman, że Ci odpowiem: Tak i to dosyć dużą.

JolkiPolkiPL

2020-11-19, 16:42
Mają tam tyle czarnych że już biali mają takie ruchy jak oni.

Spajdi

2020-11-19, 16:43
Baby to jednak głupie stworzenia ....