18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polityczna pantera

kwinto1992 • 2012-10-29, 00:16
Zwinność i gracja Niesiołowskiego...

adrian2

2012-10-29, 13:19
Zaj***ny jak szpak po czereśniach :D

ripman

2012-10-29, 14:39
wszystko fajnie :) ale gdzie byli rodzice ja sie pytam

Pan Mularz

2012-10-29, 14:41
Niesiołowski gdy słyszy pochwały, to mam wrażenie, że sam w to nie wierzy. Bo to zawsze takie oczywiste bzdury.

Saxet

2012-10-29, 14:53
Akurat od Niesioła się odczepcie. On przynajmniej robił coś za komuny i za to siedział, a więzienie zmienia ludzi.

Mało kto za komuny miał takie "szczęście", że za dzieciaka mógł grać w filmach, a później jako "największy działacz opozycyjny" nie był nawet przesłuchiwany przez "władzę".

Pan_Generał

2012-10-29, 15:05
Tylko że ten pan to TW Leopold... I sprzedał swoich kolesi :D

Zl...........ny

2012-10-29, 15:14
Taka sama k***a pokroju uszatego, tyle.

Saxet

2012-10-29, 15:23
@up, up

Bzdura. Przypisanie pseudonim Leopold Niesiołowskiemu było błędem UOPu. Historycy IPNu już dawno zbadali sprawę i wykazali, że to nie była prawda. TW Leopold to Jacek Bartkowiak.

Pan_Generał

2012-10-29, 16:07
Nawet jeśli to prawda, to nie zmienia faktu to że sprzedał swoich kolesi od razu po zatrzymaniu. W tym swoją narzeczoną :D (Elżbietę Królikowską-Avis)

zajetynick

2012-10-29, 16:33
Przecież SB przyszło do jego narzeczonej i powiedziało, że z taką mendą jeszcze nie pracowali, która sprzedaje swoją rodzinę.
Babka wiele razy o tym wspominała, więc człowieku (Saxet) czytaj więcej bo kit można ci wciskać na tony.

I nie sprzedał po zatrzymaniu tylko donosił na nią.

MrSpook

2012-10-29, 19:02
Przyrzekam, wysmaruję kałem jego grób!

Saxet

2012-10-29, 21:13
@Stryjek, zajetynick

Wiecie, jak na razie to widać, że kit Wy łapiecie jak leci.

No tak, SB powiedziało jego narzeczonej. Bo przypadkowy esbek to rzeczywiście wiarygodne źródło informacji, tym bardziej, że brak potwierdzenia tego w dokumentach. O ile rzeczywiście tak było, bo słuchając tego co mówi pani narzeczona trzeba wziąć też pod uwagę fakt, że pan narzeczony w czasie ich związku posuwał panienkę na boku.

Komuny co prawda nie pamiętam, ale ojciec mi opowiadał, że jak facet od niego z fabryki donosił to dostawał suweniry od władzy. A wy chcecie mi wmówić, że Niesioł donosił wszystko na wszystkich, że SB miało idealnego agenta w strukturach opozycji, który sam do nich chodził donosić na kolegów, a oni wsadzili go na 7 lat(wyszedł po 3 bo była amnestia, ale liczy się wyrok, przecież wsadzając go nie wiedzieli, że za 3 lata zrobią amnestię)? Gdzie sens, gdzie logika?

Jak dla mnie bardziej prawdopodobna jest wersja, że sypał prawdziwy Leopold(Bartkowiak) działający w tej samej organizacji co Niesioł. Czerwoni zatrzymali Niesioła, puścili famę, że on sypie, dali mu wyrok, a Bartkowiak mógł spokojnie dalej donosić na kolegów.

ja_jestem

2012-10-29, 22:32
Saxet

Nie wiem dokladnie za co chcieli go posadzic ale chyba za probe podpalenia jednej z siedzib SB (pomijam juz fakt ze tam oprocz SB pracowaly sekretarki, sprzataczki, pewnie jakis wozny, czyli takze kompletnie niewinni ludzie) I pierwsze co zrobil jak go aresztowali to sprzedal wlasna narzeczona i swoich przyjaciol.

Czytalem realcje jego niedoszlej zony.

Tak na chlopski rozum jesli SB wcisnelo kit i to wszystko byla by nieprawda to przeciez dzisiaj byly juz z ta kobieta dawno po slubie.

A jak widac do slubu nie doszlo ( a fakt ze w tym samym czasie obracal druga typiare swiadczy o tym jaki to typ czlowieka) A dzisiaj jest politykiem i z tego co wiem jakis uniwerek (chyba w Poznaniu - poprawcie mnie jak zle) placil mu za goscinne wyklady o etyce, mozna sie normalnie obsrac ze smiechu.

Kij jemu i calej platformie w d***

ps

Sory za brak polskich znakow - pisze z angielskiego kompa

adrian2

2012-10-30, 20:55
ripman napisał/a:

wszystko fajnie :) ale gdzie byli rodzice ja sie pytam



w obozie :roll: