18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polishadam28 miał wypadek

FrasQs • 2013-07-28, 17:54
Zapewne pamiętacie Polishadama28 który groził żonie shoguna (ten też ma nieźle naj***ne w głowie) okazało sie że ulubieniec niektórych Polaków na yt miał wypadek.

Tractor-trailer driver and his passenger were airlifted to a Tennessee hospital on Monday afternoon following a wreck on Kent’s Lane in Wytheville. According to Sgt. D.M. Reece, 32-year-old Adam Swieciaszek of Scranton, Pa., was leaving Progress Park with a load of bottle forms when he exceeded the safe speed in a curve and lost control of the truck, which overturned in a ditch. The driver and a female passenger were both airlifted from the scene, but Reece didn’t know the extent of their injuries. The crash remains under investigation and no charges have been placed

Vinewood

2013-07-29, 17:52
ma ktoś fragment z tymi groźbami :D ?

An...........5C

2013-07-29, 17:56
Śledziłam przez jakiś niedługi czas tego typa. Tępy burak w jednym króciutkim zdaniu.

ostatni

2013-07-29, 17:56
W sumie nie interesują mnie te ytowe debile. Ale oglądając kiedyś z ciekawości co ten redneck wyprawia w USA legitymując się wszędzie polskim pochodzeniem zdrowo się wk***iłem. Jak wczoraj czytałem o jego wypadku mimowolnie zacząłem się uśmiechać.

Needu

2013-07-29, 17:56
Selekcja naturalna ;)

Prawdziwy Mag

2013-07-29, 18:01
Mógłby ktoś napisać o co chodzi z tym kolesiem?

mi...........12

2013-07-29, 18:12
Taki prostaczek, ale nie życzę nikomu źle.

Włodzimierz

2013-07-29, 18:34
Przyszła kryska na matyska i ch*j, wielokrotnie pokazywał na YT jaki to on nie kozak, ile to on nie zapie**ala. Jedynie szkoda tej jego baby, bo niczemu winna, a wyszła najgorzej z tego wszystkiego.

Rifleman.

2013-07-29, 18:50
Tak sobie czytam komentarze i czy naprawdę jestem jedynym, który nie wie kim są Polishadam28 i Shogun? To jedni z tych zj***nych internetowych celebrytów?

tigerqaz

2013-07-29, 19:02
Po przeczytaniu tekstu po ang.stwierdziłem kilka błędów językowych...
Postanowiłem użyć tłumacza google i jebnąłem z fotela:

Ciągnik z naczepą kierowca i jego pasażer zostały przetransportowane do Tennessee szpitala w poniedziałek po południu po wraku na Lane Kenta w Wytheville. Według sierż. D.M. Reece, 32-letni Adam Swieciaszek of Scranton w Pensylwanii, był wyjazd Park Progress z obciążeniem form butelek, kiedy przekroczył bezpieczną prędkość na zakręcie i stracił panowanie nad ciężarówką, który przewrócił się w rowie. Kierowca i pasażer zostali zarówno kobiece ze sceny samolotami, ale Reece nie wiedział zakres ich obrażenia. Katastrofa pozostaje pod dochodzenia i brak opłat zostały umieszczone

ch*j nie tłumacz... :D

mr_9mm

2013-07-29, 19:04
Najlepszy z tych wszystkich kierowców jest ThyGeRRR

pi...........k6

2013-07-29, 19:29
@mr_9mm

Zajebisty pozytuywny gostek z Alana ;D

GrzesMk4

2013-07-29, 19:35
o kim mowa w temacie? nie znam ani tego pedała w czerwonej czapce ani reszty chołoty

Kryn3k

2013-07-29, 19:57
Z tego co piszą w internetach to się chłopina przekręcił
https://www.facebook.com/uscerba
ale czy to prawda... Jak znam życie to może być ściema, więc nie ma co. Pajac to pajac, ale szkoda chłopa.

klik34

2013-07-29, 20:17
Cytat:

Podobno jest już w domu a Melissa jeszcze w szpitalu ale ma się dobrze. Tyle znalazłem gdzie indziej.

Nowa praca, nowe auto i chyba już sobie tam nie pojeździ.

Nie będę wyroków dawał ale widząc co jest na zdjęciu to chyba za szybko jak na ten zakręt... sympatią go nie darzę ale niech wracają do pełnego zdrowia.

Ciekawe jakie konsekwencje ponosi się za takie coś w USA.



Cytat z jakiegoś forum ale narazie będą różne informacje ;) W końcu pojawi się prawdziwa.