18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish language lesson #9 - GÓWNO

Prezioo • 2013-01-11, 22:16
Kolejna lekcja polskiego od Furious Pete :kupa:

Klamecki92

2013-01-12, 02:34
Anvilek napisał/a:


Jak mieszaniec to tylko pies, jak Polak to tylko w całości. Dla mieszańców nie ma tu miejsca tym bardziej mieszkających w USA.



Miałem postanowienie noworoczne, żeby nie obrażać, ale jak widze takie gówno, to krew zalewa. Polak po całości? Czyli w przypadku jak ojcem jest Polak, a matka np, Angielka, Francuska czy inna to dziecko jest zwierzęciem? k***a człowieku, proponuję ci jebnij się w łeb, jebnij drugi raz dla pewności, pójdź spać. Może rano coś ci się prawidłowo poprzestawia. No ale wg Ciebie dzieciak jest winien jakich ma rodziców. k***a takiego debilizmu dawno nie czytałem :X :samoboj:

Kliper616

2013-01-12, 02:39
Klamecki92 napisał/a:



Miałem postanowienie noworoczne, żeby nie obrażać, ale jak widze takie gówno, to krew zalewa. Polak po całości? Czyli w przypadku jak ojcem jest Polak, a matka np, Angielka, Francuska czy inna to dziecko jest zwierzęciem? k***a człowieku, proponuję ci jebnij się w łeb, jebnij drugi raz dla pewności, pójdź spać. Może rano coś ci się prawidłowo poprzestawia. No ale wg Ciebie dzieciak jest winien jakich ma rodziców. k***a takiego debilizmu dawno nie czytałem :X :samoboj:



chodziło mu bardziej o to, że jeśli np ojciec jest polakiem, matka amerykanką, dziecko rodzi się w stanach, od gnoja mówi po angielsku, to ciężko go nazwać prawowitym polakiem, ale spinaj dupe dalej

Klamecki92

2013-01-12, 03:00
Kliper, jeżeli ty lepiej wiesz o co mu chodziło to masz krate piwska ode mnie, bo koleś ma chyba problem z przekazywaniem informacji. Odniosłem się to tego co on napisał, a więcej rozumiem na ten temat z Twojej wypowiedzi. Nie spinam dupska :) Z drugiej strony, to wina rodziców jak wychowają dzieciaka, jesli dzieciak uczy się Polskiego w dowolnym wieku sam dla siebie a przy okazji się dobrze bawi przy tym to wg mnie to dobrze.

dk2626

2013-01-12, 03:51
Prezioo napisał/a:


Sam k***a steryd jestes , typ wyszedl z anoresji , byl bliski smierci , zacza o siebie dbac i do takiego wygladu doszedl. W dodatku pol Polak



Życzę ci abyś ty wyszedł z głupoty, a wtedy w nagrodę możesz sobie kupić słownik.

Klamecki92

2013-01-12, 04:08
up

pewnie nie ma alta, shifta, albo ma niemiecką klawiaturę :D

maxqi

2013-01-12, 09:31
Lubie tego gościa ;-) piwo

Upalony

2013-01-12, 09:49
On sam jest gównem.

albert124

2013-01-12, 09:59
Chyba skończyły mu się pomysły na filmiki.

Bridgwater88

2013-01-12, 10:53
wykrzykujac to ,,Twoje ... wyglada jak gowno'' brzmi jak niezly pedal :D

lansnaskary

2013-01-12, 12:53
nie wiem do czego się przypie**alacie wy gówna, koleś jest spoko

Anvilek

2013-01-12, 13:53
Klamecki92 napisał/a:



Miałem postanowienie noworoczne, żeby nie obrażać, ale jak widze takie gówno, to krew zalewa.


To w ch*j ambitne te postanowienia masz.
Klamecki92 napisał/a:


Polak po całości? Czyli w przypadku jak ojcem jest Polak, a matka np, Angielka, Francuska czy inna to dziecko jest zwierzęciem? k***a człowieku, proponuję ci jebnij się w łeb, jebnij drugi raz dla pewności, pójdź spać. Może rano coś ci się prawidłowo poprzestawia. No ale wg Ciebie dzieciak jest winien jakich ma rodziców. k***a takiego debilizmu dawno nie czytałem :X :samoboj:


Uruchom wreszcie swoją lewą półkulę mózgową i nie zapomnij wejść w fazę rozwoju i nauki: LOGICZNE MYŚLENIE. Jebnij się w łeb to dzieci w piaskownicy Ci na przywitanie krzyczały. Zapewne w MMA jak walczył jakiś frajer o nazwisku Burneika to też siedziałeś przed TV i krzyczałeś "koksu! koksu! koksu!", szkoda tylko, że nie wystarczy mówić po polsku aby być Polakiem. Rozumiem, że jak chinczyk nauczy się składnie mówić po polsku to też będziesz go SWOIM nazywał?

k***a jak mnie boli takie myślenie. Okazjonalny polaczek, który swój patriotyzm pokazuje jak w zależności od tego, w którą stronę wiatr zawieje.

drakkarrudy

2013-01-12, 18:55
Ciekawe, czy ma on świadomość tego, że nie wszystko co mówi po polsku, jest poprawne gramatycznie. :P