18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish-Hungarian Brotherhood

ASAKKU • 2014-05-04, 17:47
Pewne rzeczy powinno się pamiętać i o nich przypominać...


Źródło
spoiler


3:38 - moje "piękne" miasto... 8-)
Źródło

BongMan

2014-05-04, 17:54
Chciałem krzewić przyjaźń między naszymi narodami, ale ta Węgierka mi powiedziała, że jestem dla niej za młody :(

Nie wie co straciła...

ASAKKU

2014-05-04, 18:45
BongMan napisał/a:

ale ta Węgierka mi powiedziała, że jestem dla niej za młody


Nie łapię "ukrytej" puenty... :roll:

BongMan

2014-05-04, 18:49
Bo nie ma. To nie kawał, to nie jest śmieszne. To smutne.

Ptoon

2014-05-04, 18:54
Jak się gada z Anglikiem i mówi o dywizjonie 303, to on nie wie o co chodzi.
Jak się gada z Francuzem i mówi o tym, że Polacy stali przy Napoleonie do końca, to on nie wie o co chodzi.
Jak się gada z Amerykaninem i mówi o Pułaskim i Kościuszko, to on dziwi się, że ludzie którzy nie mieszkają w USA potrafią w ogóle mówić.
Za to każda rozmowa z Węgrem zaczyna się od serdecznego uścisku, a potem można wymieniać się faktami z historii obu narodów, bo Węgier doskonale o wszystkim wie.

pie**olić zachód, budujmy silną Europe środkową. Grupa Wyszehradzka + południe (Serbowie nas lubią, Grecy też) - romowie (przeniesie się ich na zachód, 0 rasizmu *wink wink* tam będzie im lepiej, eurolewaki to łykną) i będzie pięknie.

Sutowendlin

2014-05-04, 18:55
Podobno krabony królewskie łapiesz? Dostałeś internet za dobre sprawowanie ?


Co do postu: Pierwsze w pełni zasłużone piwo.

NieWiemZeWiem

2014-05-04, 18:57
Oby jakiś liberał lub prawicowiec objął rządy w naszym kraju i połączyć się dość mocno z Węgrami. k***a to jest nasze przeznaczenie a nie jaka holandia,francja i inne ch*je muje. Nie mówie o jakimś zamknięciu się za żelazną kurtyną tylko po prostu mocno powiązać z nimi biznesowe kontakty, jakieś wymiany międzyszkolne(ja byłem na niemieckiej, było fajnie no ale to szwaby....) itp.

A potem objąć władzę w uni i zrobić z niej porządną instytucję a nie jakąś po pierdółkę. Bo "unia" to fajny pomysł ale jak zwykle zj***ny po całości

mieszalniapasz

2014-05-04, 19:18
Polak, Węgier - dwa bratanki
I do szklanki i do szklanki

Zipp

2014-05-04, 19:24
Poda ktoś nazwę piosenki z początku pierwszego filmiku?
PS. za materiał piwko.

Konrado909

2014-05-04, 19:25
Węgrzy są spoko. Przynajmniej Lwowa nie zabrali.

Skyperian

2014-05-04, 19:26
Państwa nie mają przyjaźni, mają tylko interesy. Bycie Winkelreidem narodów zawszę pakowało nas w kłopoty, nawet pozycja przedmurza chrześcijaństwa powiodła się na tyle że teraz zachodnia lewica sama łasi do siebie brudne gówno i robi grunt w swoich państwach pod ich widzimisię. Jedna z naszych wrogów historycznych - Turcja, nie uznawała przecież rozbiorów Polski. Polityka oparta o czyste sentymenty jest zgubna dla narodu.

greed900

2014-05-04, 19:28
ASAKKU, Skierniewice powiadasz, jestem ciekaw kim jesteś ale jeśli wierzyć wiekowi w profilu raczej się nie znamy :)

kotlet12

2014-05-04, 19:34
Zipp piosenka to Hunters Village Theme z gry Lineage2.

ASAKKU

2014-05-04, 19:46
greed900 napisał/a:

ASAKKU, Skierniewice powiadasz, jestem ciekaw kim jesteś ale jeśli wierzyć wiekowi w profilu raczej się nie znamy :)


Wiek jest prawdziwy, ale tylko jednego (przynajmniej z tego co kojarzę) 19-latka znam z bramki w "Warce"...
Jestem dość "charakterystyczny" i pojawiam się w "klubach"/barach późno i zazwyczaj... na chwilę...

Shaint

2014-05-04, 19:57
Te filmy to kompletne fejki, wtedy nawet telefonów nie mieli...