18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish Army/ Oryginalne materiały

Pan_Generał • 2013-05-16, 20:45
Oryginalny filmik zmontowany z ciekawych materiałów. Nie będzie tych samych ujęć na rosomaka czy mi-24. 90% to akcje z poligonów.

Yanek43

2013-05-16, 20:47
Za Wojsko Polskie zawsze piwo! Wracajcie cali z każdej misji!

noe82

2013-05-17, 01:07
zawsze piwo, oddam swoje .

Szczam_na_Zakrystii

2013-05-17, 01:10
Szkoda że to wojsko teraz nie może walczyć o Polskę a ginie u sk***ysynów brudasów za amerykańską ropę... A tutaj w Polsce potrzeba wojska!

prawiebezglowy

2013-05-17, 06:34
Wojsko jest zajebiste! Zawsze chciałem zostać żołnierzem, same z tego profity takie jak zabijanie ciapatych :) piwko i proszę o więcej materiału z woja!

Ceryni

2013-05-17, 09:20
piwa dla żołnierzy i za materiał!

tranzystor

2013-05-17, 09:41
Yanek43 napisał/a:

Za Wojsko Polskie zawsze piwo! Wracajcie cali z każdej misji!



Szczególnie tych okupacyjnych, w imie amerykańskiej "demokracji"!

doomtiger

2013-05-17, 10:15
SZAJBAAA: w Polsce jest wojsko i wcale go malo nie jest, a walka za rope amerykanska jest tylko polowa prawdy, bo polski kontyngent wypelnia swoje obowiazki w ramach czlonkostwa w NATO i tak jak ty podpisujesz umowe z pracodawca na wykonywanie jego polecen tak stety/niestety nasza armia musi uczestniczyc w misjach poza granicami kraju czy nam sie to podoba czy nie.

tranzystor: sam jestes okupujacy, jakbys troche sie raczyl dowiedziec o dzialaniach polskiego kontyngentu to bys wiedzial, ze to dzialania stabilizacyjno-szkoleniowe, polskie wojska w afganistanie zajmuja sie przedewszystkim szkoleniami ichniejszej armii i policji, nadzorowaniem odbudowy infrastruktury, szkoleniami i doradztwem w zakresie budowy i zapewniaja wsparcie w utrzymaniu porzadku i przestrzeganiu prawa, w zaden sposob nie ingeruja i nie zmieniaja praw lokalnych, tradycji lokalnych itp (okupacja to narzucanie swojego prawa i tradycji w miejscu, w ktorym sie znajdujesz, czyli jakbys wszedl mi do domu i chcial wprowadzic swoje prawo i obyczaje to bylbys okupantem). Wiec zwaz wasc co pierniczysz bo g... wiesz o temacie ale swoja piane ubic musisz. A co do demokracji amerykanskiej to tez jej nei wprowadzaja, ucza jedynie demokracji jako takiej, ale to afganczycy decyduja czy ja chca i jak widac chca bo wprowadzaja wolne wybory itp.

Vioorovsky

2013-05-17, 11:00
Jak nasi żołnierze zostaną wycofani z Afganu, to wjadą tam Ruscy. Brudasy jeszcze za nami zatęsknią. A dla żołnierzy polskich, gdziekolwiek by nie walczyli, zawsze szacunek i wsparcie.

la...........ss

2013-05-17, 14:31
Szkoda tylko , że niektórzy mundurowi mają tak nasrane w baniakach...
Wiem po sobie, mam ich kilku w rodzinie, mój brat jest w piechocie górskiej i chociaż jest miedzy nami spora różnica wieku ( 7 lat) nich*ja nijak nie mogę się z nim dogadać. Ja istota nastawiona pokojowo , a ten od kiedy poszedł na zawodowego zachowuje się jak psychol, jak wpada do domu na weekend lata , sprząta wszędzie, klnie pod nosem , jest wredny jak sam sk***ysyn i wszystko wyolbrzymia . Ja podejrzewam , że nieźle nim tyrają w tym woju ( do czego się oczywiście nie przyznaje ) i wyżywa się na mnie i swojej lubej, chyba by mnie musiało dobrze popie**olić, żebym była z jakimkolwiek mundurowym - czasem mają ładnie naj***ne w baniakach .

Voodoo96

2013-05-17, 16:23
@up
Co ty robisz na sadolu w tym magicznym miejscu internetu każdy ma naj***ne w bańce

la...........ss

2013-05-17, 16:26
Naj***ne maja ludzie z sadola - to fakt, ale oni maja naj***ne w inny sposób .
Jakbyś miał do czynienia z typowym trepem wiedziałbyś o czym mówię.

cripkillah

2013-05-17, 19:02
Cytat:

ginie u sk***ysynów brudasów za amerykańską ropę


Ale Ty jesteś śmieszny ;D Chyba nie wiesz na czym polega misja Polaków w Afganistanie.

Zajebisty filmik! Piwko!

P.S - Szczam z hejtów co gówno wiedzą o wojsku polskim, a kłapią ryjem najwięcej.

karolos

2013-05-18, 01:41
Szacunek dla żołnierzy i za to co robią! Ale...
Moim skromnym zdaniem a takie filmiki powinno się iść do pierdla. To jest wpisywanie się w rządową propagandę, jakoby Wojsko Polskie było zajebistą i profesjonalną formacją, a w rzeczywistośći nie ma żadnej realnej siły bojowej mogącej samodzielnie bądź w sojuszu stawić czoła potencjalnemu przeciwnikowi. Nie ma to jak mieszać młodym ludziom (w większości tutaj) w głowach wstawiając niezłą kompilację ujęć z podkładem, gdzie taki gimbus będzie później chodził pie**olił głupoty że polskie wojsko jest the best. Każdy autor takiego materiału świadomie, bądź nie, ma swój udział w budowaniu bezbronności państwa, właśnie wpajając ludziom oszczerstwa zamiast faktów. A fakty jasno dają di zrozumienia, iż powinniśmy mieć dzisiaj NARODOWĄ debatę nt obronności i stanie państwa. Na koniec do poczytania;

http://www.pardon.pl/artykul/10041/polska_praktycznie_nie_ma_armii_tusk_rozbroiz_nasze_wojsko
http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/waszczykowski-armia-w-zatrwazajacym-stanie,6674417329
http://obronanarodowa.pl/artykuly/display/raport-strategiczny-sily-zbrojne-rp-2012/
http://szeremietiew.blox.pl/2012/06/Do-likwidacji-marsz.html