18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polish Army in Afghanistan 2012

Pan_Generał • 2013-05-16, 20:28
Konkretnie zmontowany filmik o naszych wojakach w Afganistanie.

'Filmik zrobiony w hołdzie dla Polskich żołnierzy stacjonujących w Afganistanie.'

kustoszpan

2013-05-16, 21:01
Stryjek napisał/a:


Polish Army in Afghanistan 2012
Konkretnie zmontowany filmik o naszych wojakach w Afganistanie.

'Filmik zrobiony w hołdzie dla Polskich żołnierzy stacjonujących w Afganistanie.'



Ci polscy żołnierze, na pewno są dumni z tego, że nawet nie potrafisz/nie chcesz po polsku napisać tytułu. :homer:

socjalmmv

2013-05-16, 21:06
Chciałbym być tak sprawny fizycznie i mieć taką odwagę aby być tam z nimi.

Pan_Generał

2013-05-16, 21:09
kustoszpan napisał/a:



Ci polscy żołnierze, na pewno są dumni z tego, że nawet nie potrafisz/nie chcesz po polsku napisać tytułu. :homer:



Dałem tytuł oryginału, aby ktoś mógł go sobie np na yt znaleźć. Nie płacz... :szloch:

JH...........DS

2013-05-16, 21:18
ku chwale tuskowi...

wubepe

2013-05-16, 22:14
smutne jest to, że Ci odważni ludzie pojechali za chlebem na wojnę. Co najgorsze, wielu za własne pieniądze musi się dozbrajać.. :(

kamcios1

2013-05-16, 22:37
Tam jest pewnie więcej naszego sprzętu niż w kraju.
No przecież,czego się nie zrobi dla haamerykanów chcących ropę.

kurabezkosci

2013-05-17, 07:55
po kiego grzyba polacy tam pojechali ?
pozniej wracaja i sie zaczyna " ze mam psychike zniszczona i chce rente"
sie pytam kto cie tam pchał ????

teoma

2013-05-17, 17:56
socjalmmv napisał/a:

Chciałbym być tak sprawny fizycznie i mieć taką odwagę aby być tam z nimi.



dobry pieniądz i z tchórza zrobi dobrego żołnierza

cerastes

2013-05-17, 17:58
panowie żołdacy.. pakować majdan i wracać do Polski !

wygnali Was jak psy, na wojnę z której nic nie mamy. Tłuczecie się w imię USraela, za pieniądze polskiego podatnika. Od 2007 Polska wydała na sprzęt i wyposażenie afgańskiej misji niemal 3 mld zł, a rok rocznie koszty utrzymania polskiego wojska w Afganistanie to 500 mln zł.. i to tylko żeby za Nasze pieniądze chronić dupy żydów przed talibami..

Gdzie tu jest kuhrwa sens i logika ?




aaa.. i piwa też nie dam, nie popieram tego żeby robić z Polaków mięsa armatniego..

dagins

2013-05-17, 18:22
Co najgorsze, wielu za własne pieniądze musi się dozbrajać..
- Że niby armia nie ma pieniędzy na karabiny i amunicję, więc żołnierze muszą robić zakupy u talibów? Jeszcze tak źle nie jest...

po kiego grzyba polacy tam pojechali ?
pozniej wracaja i sie zaczyna " ze mam psychike zniszczona i chce rente"
sie pytam kto cie tam pchał ????

- Żołnierz szkolony w warunkach bojowych to dobry żołnierz. Symulatory, czy poligony NIGDY tego nie zastąpią.
- Dużo żołnierzy symuluje chorobę psychiczną, żeby mieć kilka miesięcy płatnych rehabilitacji w sanatoriach.

avalanch

2013-05-17, 18:25
Najpierw byliśmy okupowani teraz sami jesteśmy okupantami.

evilmatt

2013-05-17, 18:26
kurabezkosci, Spytaj się tych co ich tam wysłali. Żołnierze pojechali bo dostali taki prikaz, taka służba i koniec kropka. Szkoda bardzo żeby sobie jeszcze żołnierz mógł wybierać jaki rozkaz spełnić, a jaki nie..., np.:
- Szeregowy Kowalski, rozpie**olcie ten czołg!
- Ale Panie kapitanie mnie to coś noga boli, niech pójdzie szeregowy Kamiński :amused:

Swoją drogą szkoda, że od naszych wojaków nie ma praktycznie w ogóle filmików z kamer na hełmach, tak jak u żołnierzy innych nacji.

ni...........ne

2013-05-17, 18:28
Niech jeżdżą, bo potem będziemy mieć armię ciot bez żadnego doświadczenia i bez charakteru

A i ludzie którzy jadą do Afganistanu robią to z własnej woli, bo za to dobrze płacą

F-ICE

2013-05-17, 18:43
@evilmatt co ty pie**olisz przecież nie mają żadnego rozkazu aby tam jechać, robią to z własnej woli