18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

karamon

2014-01-25, 13:33
Bociek napisał/a:

Radosław jak wiecie, jest sponsorowany przez nescafe i orange, szkoda że poszedł w tym kierunku



A co za darmo bedą ludzie coś robić , do tego jakiś teleturniej ma poprowadzic chyba w TVN :D

javal

2014-01-25, 13:41
Co do "sprzedania się" jasne bo Wy byście robili coś za darmo, poświęcali na to w p*zdu czasu i do tego zapie**alali w normalnej robocie po 8-10 godzin dziennie, kiedy jest okazja zarobić. A do tego jak ktoś już wspomniał to są osobne kanały/cykle i oglądać ich nie trzeba, zwykłe polimaty zostały takie jakie były i to jest zajebiste rozwiązanie wilk syty o owca cała tylko oczywiście wiecznie niezadowoleni ludzie ponarzekać muszą.

strzelec_

2014-01-25, 13:53
Za polimaty piwko. Jeden z niewielu wartych uwagi kanałów na youtube.

Kozar

2014-01-25, 13:58
Reklamowanie reklamy. Piwa nie ma, bo jeśli w normalnych wstawkach "mówi jak jest" to tutaj pie**oli jak mu Nescafé kazało (i to za kosmiczne pieniądze).

northrop

2014-01-25, 14:10
W 1:18 gość mówi że do osteoporozy nie dojedzie nawet wtedy kiedy wypijemy dużo mleka. A nie chodziło mu przypadkiem o kawę a nie mleko ?!

Tassadar

2014-01-25, 17:15
ozarimielin 5/5 gratuluję zwyciężyłeś

Eliot Imperio

2014-01-25, 17:48
Cytat:

nie widziałem ani jednego filmiku z tym gosciem, jego parszywe pedalskie ryło strasznie mnie wk***ia.
zawsze mam wrażenie, że pie**oli, mądrzy sie ku*as j***ny



Cytat:

Radosław jak wiecie, jest sponsorowany przez nescafe i orange, szkoda że poszedł w tym kierunku



Co do pierwszego komentarza nie będę długo pisać- kolejny tępy ch*j, któremu zajebiście łatwo przychodzi krytykowanie będąc tylko anonimowym hejterem na sadolu. Żebyś chociaż wiedział, w ilu akcjach brał udział Radek. Ewidentnie ból dupy, że ktoś ma IQ większe od Twojego ego i robi coś ze swoim życiem.

Drugi komentarz- jeśli jesteś w czymś dobry, nie rób tego za darmo. Skoro Ty (o ile w ogóle) chodzisz do pracy i bierzesz za to wypłate, to czemu on nie ma brać pieniędzy za coś co robi? Co za k***a naród i ludzie, każdy kto ma lepiej na bank jest ch*jem i pedałem... W Polsce nigdy nie będzie lepiej, tutaj trzeba gruntownej wymiany mózgów i zakazu cebulowania w internecie.


Cytat:

Reklamowanie reklamy. Piwa nie ma, bo jeśli w normalnych wstawkach "mówi jak jest" to tutaj pie**oli jak mu Nescafé kazało (i to za kosmiczne pieniądze).



Podaj dokładną kwote, najlepiej jeszcze wrzuć screena z jego konta w banku, tak na wszelki żeby wszyscy wiedzieli że bierze pieniądze za swoją robotę. Gdzie masz reklamowanie idioto jeden? Nie dociera do Ciebie co mówi o KAWIE czy może lubisz się przypie**alać bo tak jest modnie?

qwerq221

2014-01-27, 18:06
A ja się dziwie bo kawa mnie tylko zamula tak samo jak wszystkie redbulle czy monstery... nie wiem dlaczego może jakiś expert mi odpowie?