18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

St...........on

2013-12-07, 16:27
Kawa... Napój Bogów :) Love it!

kuba1181

2013-12-07, 20:10
Bardzo lubię kawę i tego gościa ! PIWKO !

twardydb

2013-12-08, 12:36
Mowa ciala jest dosyc istotna a on ja ma zajebista :) piwko

kuroi47

2013-12-08, 12:41
a ja tam kawy nie lubię, ale jego zawsze słuchać mogę, jest piwo

brudny

2013-12-08, 12:44
jako spec od kawy powiem że idealną kawę robi się przy 9 atmosferach. Co do filmu to czuję lokowanie produktu.

panzer_IVh

2013-12-08, 12:57
czy mi się wydaje czy "audycja zawiera lokowanie produktu".... 2 razy najazd kamery na ekspres i kapsułki NDG.
Jeżeli jest coś czego naprawdę nienawidzę to jest to właśnie lokowanie produktów... (oczywiście jest więcej rzeczy których nienawidzę ale chciałem nadać dramaturgii)

a gdy widzę takie coś w programie który lubię (lubiłem?) to szlag mnie trafia i dochodzę do wniosku że komercha jest wszędzie i każdego można kupić....


aven1

2013-12-08, 13:09
@up no tak, bo przecież jak ktoś jest dosyć znany i zareklamuje produkt, który swoją drogą nie jest jakoś mega słaby, to się sprzedał :D w Polsce (YT) jest mało reklamodawców, polimaty robione w języku angielskim zarabiałyby jakieś 4 razy więcej PLN, niż w Polsce. Firmy w naszym kraju wciąż stawiają na telewizyjne reklamy.

drewing

2013-12-08, 13:21
skoro koles robi to co lubi, a jeszcze ma mozliwosc zarobienia na tym małą reklamą to czemu mialby tego nie robic? powinno sie brac przyklad z niego, ze potrafi zrobic dobre filmiki i jeszcze na tym zarobic.

brudny

2013-12-08, 13:29
drewing napisał/a:

skoro koles robi to co lubi, a jeszcze ma mozliwosc zarobienia na tym małą reklamą to czemu mialby tego nie robic? powinno sie brac przyklad z niego, ze potrafi zrobic dobre filmiki i jeszcze na tym zarobic.


Chodzi o to że on nie sprzedał siebie tylko swoją widownie kolego. Ludzie go oglądali bo robił ciekawe rzeczy a teraz robi coś za co mu zapłacili. Jako przykład mogę podać Jeremiego Clarksona który miał w nosie ,,lokowanie produktu" na rzecz wiarygodności. Ja tam nie chcę oglądać reklam. Jak tobie się to podoba to włącz polsat

Moshe

2013-12-08, 15:15
@drewing tu nie chodzi o reklamę, bo nie ma problemu z tym, że w trakcie filmku o rzeczy X wciśnie reklamę produktu Y - np. powie w czyich ciuchach robi program o II WŚ. Ale jeśli robi program o kawie i lokuje produkt związany z kawą to rodzi się podejrzenie, że program może być niewiarygodny, bo jeśli bierze za to pieniądze to nie może wydać negatywnej opinii, a nawet może być zmuszony to przekazania konkretnej.

Patryczek153

2013-12-08, 16:25
Sprzedał się, raczej jest zwolennikiem PO

Bo...........aS

2013-12-08, 16:48
To teraz ci co nie wierza w to co mowil bo ulokowal produkt niech sprawdza informacje ktore podal proste.

PureWhite

2013-12-08, 18:26
Nescafe to nie kawa

smoku1206

2013-12-08, 19:42
Polimaty zawsze na propsie! I jestem za tym żeby jutuberzy od czasu do czasu reklamowali produkty bo zarabiają tym samym na rozwój kanału dzięki czemu można go oglądać więc każdy kto mówi że ktoś tam sie "sprzedał" jest zwykłym idiotą.