18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjnym motocyklem na gumie na czerwonym świetle

Gruby Brzuch • 2015-08-10, 22:43

Pytanie, czy przelot na gumie przez skrzyżowanie i pasy dla pieszych na czerwonym (dla funkcjonariusza) świetle,
to dobry moment na zaprezentowanie możliwości Hondy?
Nawet jeśli policjant otrzymał wezwanie do interwencji?
Odpowiedzi na to pytanie będzie musiał udzielić przełożonym sam zainteresowany,
bo jeśli przeczucie nie myli, bohater poniższego materiału stanie się wkrótce znany w całej Polsce.

necrofallus8

2015-08-11, 15:18
Za dużo dodał gazu i za szybko puścił sprzęgło, niech się cieszy że nie wyj***ł. Tak jestem ekspertem, a wiem dlatego że gdy miałem 9 lat w ten sposób sponiewierał mnie komar. :amused:

syberia.

2015-08-11, 16:56
Dobrze dał na gume nie pie**ol :D

Du...........77

2015-08-11, 17:02
ganji napisał/a:

Dobra ucinając gównoburzę :

Teraz jest nagonka, zwłaszcza, że na interwencje jedzie (!) Więc może tam nawet bokiem jechać na tym motocyklu, bo on ma bezwzględne pierwszeństwo w tej sytuacji nawet na potrójnym czerwonym, a ten, kto się nie stosuje popełnia wykroczenie w tej sytuacji, bo nie zachowuje uwagi na drodze.

Po drugie to Wy pewnie byście nie byli zadowoleni z szybkiego przyjazdu do waszej sprawy ?

Także nie hejtować, strzepać do kabiny numer 3 i życie będzie piękne ;)


W życiu tak wierutnej bzdury nie czytałem. Kolejny Janusz-Prawnik, który nigdy nie miał kodeksu (żadnego najpewniej) w ręce, ale mądrzy się na każdy temat. Pojazd uprzywilejowany, czyli taki, który używa sygnałów dźwiękowych i świetlnych może nie stosować się do przepisów prawa o ruchu drogowym TYLKO I WYŁĄCZNIE WTEDY, GDY UPEWNI SIĘ, ŻE NIE STWORZY ZAGROŻENIA I NIE SPOWODUJE WYPADKU. A jeśli już do wypadku dojdzie, to winny jst pojazd łamiący przepisy ruchu drogowego i ch*jA nas to interesuje, czy dany pojazd był uprzywilejowany, czy nie. My mamy jedynie w miarę możliwości ustąpić pierwszeństwa i nie oznacza to tego, że radiowóz/karetka może pchać się na czołówkę, gdy jedzie na sygnale. Zostaw sprawy, na których się nie znasz ludziom ze stosowną wiedzą.