18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Policyjna Vectra kończy służbę

Czary • 2013-11-03, 13:50
Zdrowo przydzwonił




Cytat ze strony:


Cytat:

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w miejscowości Błędów w powiecie grójeckim. Policjanci zatrzymali tam do kontroli drogowej osobową hondę. Stanęli za nią, a potem w tył radiowozu uderzyła toyota. Jej 57-letni kierowca zginął na miejscu. Mundurowi zostali ranni.


Do zdarzenia ze skutkiem śmiertelnym doszło godzinach wieczornych w miejscowości Błędów w powiecie grójeckim. Policjanci zatrzymali tam do kontroli drogowej osobową hondę.

- Gdy wykonywali czynności służbowe znajdując się w radiowozie, na jego tył z dużą prędkością najechała toyota, kierowana przez 57-letniego mężczyznę. Na skutek uderzenia policyjna vectra wpadła na stojącą przed nią hondę - opowiada Andrzej Lewicki z zespołu prasowego mazowieckiej policji.

Kierowca toyoty zginął na miejscu, a 29-letni policjant i 30-letnia policjantka z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący hondą oraz jego pasażer nie odnieśli żadnych obrażeń. Policja prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.



Źródło: KLIK

PapaSmurf

2013-11-03, 22:50
widać że teren zabudowany... nieźle musiał zapie**alać.

contowsky

2013-11-03, 23:14
umrzeć w zaduszki, ładnie

krwawy18

2013-11-03, 23:27
co jak co.. ale byli pierwsi na miejscu zdarzenia ;d

Galicya

2013-11-03, 23:41
Te ch**je zatrzymują tak, że sami stwarzają zagrożenie na drodze. Nie mogli zjechać w bezpieczniejsze miejsce?? Sami są gorzej je**nięci niż ten którego zatrzymali.

mayday1707

2013-11-03, 23:57
Chmieluc napisał/a:

Czyżby dalsze przygody wspaniałych policjantów z tego tematu?

Bezradność Policji



Akurat nie. Komenda ta sama ale różne posterunki ;)
A ta Vectra była taka ładna. Nawet się przywiązałem do niej. Kilka razy siedziałem w niej, na tylnej kanapie :)

Silikonowy

2013-11-04, 00:17
Minie trochę czasu zanim zobaczymy blondynę z drogówki w ''Uwaga Pirat" :trollencjusz:

qwachu

2013-11-04, 11:11
"Szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla!" :)

Polamane_OkO

2013-11-04, 15:04
@ wojniz2

No skoro Twoim zdaniem nie można się edukować po 24 roku życia to naprawdę nie chcę wiedzieć jakie OHP skończyłeś. To tak na wstępie. A na zakończenie co do Twojego top komentarza - masz rację - ten bardzo dobrze, że ten pier***lony 57 latek wy***ał takiego orła. Jednego cymbała mniej. Lepiej tak niż miałby skasować niewinnych ludzi idących chodnikiem czy wbić czółko z Twoim autem obsadzonym Twoją rodziną. Ale dlaczego od razu "bohater"?

SharpSe

2013-11-04, 16:11
wojniz2 napisał/a:

57-latek poświęcił życie w słusznej sprawie. Chwała bohaterom.



ohoho zawiało pokoleniem Jp na 99%. Życzę zbiorowego gwałtu na twojej kobiecie, zobaczymy gdzie wtedy polecisz po pomoc napinaczu.

Vertig

2013-11-04, 17:23
@gwindak
Jakby ktoś zgwałcił moją matkę/dziewczynę/siostrę to nie bawiłbym się w policję tylko poszedłbym z nożem do takiego sk***ysyna. Zresztą jak taki delikates jesteś to idź na kwejka.

czubek13131

2013-11-04, 17:43
wojniz2 napisał/a:

57-latek poświęcił życie w słusznej sprawie. Chwała bohaterom.



Nosz do ciężkiej k. nędzy, kolega raczy sobie żartować. Rozumiem, że niektóre przepisy ruchu drogowego są bezsensowne, że mamy kraj płynący fotoradarami i strażą miejską. Ale od policji, to się kolego odwal.
Po pierwsze, primo, to nie oni wymyślają te idiotyzmy, tylko pilnują ich przestrzegania.
Po drugie, primo ultimo, wścieku dostaję jak czytam płacz idiotów drogowych, że dostali mandat, bo sobie spokojnie wyprzedzali na wysepce jadąc setką.
Weźcie się ludzie nauczcie jeździć z głową, to nie będziecie mieli problemu. Sam jeżdżę piździkiem (tak wiem, lubię sobie wierzyć cipę), który jest odblokowany. Także jeżdżąc sześćdziesiątką muszę zwracać szczególną uwagę na drogówkę, bo nie dość, że mogę dostać za prędkość, to jeszcze za brak kategorii na motocykl (tak, tak, piździsko bez blokad w świetle prawa jest traktowane jak motor). A mimo to jakoś umiem tak jeździć, że nie wlecze się jak stary dziadek, a nie dostałem jeszcze mandatu.
I tu drobna uwaga zanim mnie zjecie. Mam prawko, miałem już kilka aut, a przeniosłem się na kosiarkę ze względu na koszta eksploatacyjne. Także orientuję się, co wy biedni kierowcy czujecie.

veirodo

2013-11-04, 20:04
wojniz2 napisał/a:

57-latek poświęcił życie w słusznej sprawie. Chwała bohaterom.


tak masz racje pokazał jak kończą idioci którzy nie umieją jeździć

SharpSe

2013-11-04, 20:09
Vertig napisał/a:

@gwindak
Jakby ktoś zgwałcił moją matkę/dziewczynę/siostrę to nie bawiłbym się w policję tylko poszedłbym z nożem do takiego sk***ysyna. Zresztą jak taki delikates jesteś to idź na kwejka.



Tak tak i dostałbyś 15 latek za zabójstwo. Daleko mi do delikates i uwielbiam czarny humor ale ten twój komentarz nie był śmieszny tylko żenujący.

NafazowanyKoleś

2013-11-04, 21:59
asdf~ napisał/a:



A co miałby tu wrzucać? Zdjęcia swojego ch*ja? Wiem, że Ciebie by to pewnie zadowoliło, ale mnie na przykład nie.





To pewnie dlatego, że zawędrowałeś tutaj z jakichś k***a demotów, albo innego gówna.


A gwindak to lewak, nie zwracajcie uwagi na takiego padalca.